tu ide o fakty aby si nas presvedcil.. alebo aspon nahlodal..

bioenergia sa meria aj inak ako virgulou? lebo ja ked ju chytim do ruky nameriam presnu 0 :)

to je ako "boh bol, je a bude.."
30.06.2009 - 11:36:40
00
pozrite sa. ja som vas chcel len informovat o kruhoch a vediet vas nazor, neprisiel som sa sem hadat a natahovat svami co je skutocne a co nie... myslim si ze to nema zmysel, vzdy si nieco niekto najde ked chce.


Jasné tomco kašli na nich , majú svojho boha , tak nech ho majú , my máme iného , my vieme o tom svoje , a to nám nikto nezoberie.
30.06.2009 - 11:39:37
00
tu ide o fakty aby si nas presvedcil.. alebo aspon nahlodal..

bioenergia sa meria aj inak ako virgulou? lebo ja ked ju chytim do ruky nameriam presnu 0 :)

to je ako "boh bol, je a bude.."


žiaľ , ale nie každý niečo nameria , všetko je v zmýšlaní
30.06.2009 - 11:41:34
00
hmm tak preco moje nameranie 0 sa neberie do uvahy a ujove nameranie hodnoty "4" ano?
30.06.2009 - 11:45:13
00
pozrite sa. ja som vas chcel len informovat o kruhoch a vediet vas nazor, neprisiel som sa sem hadat a natahovat svami co je skutocne a co nie... myslim si ze to nema zmysel, vzdy si nieco niekto najde ked chce.

O akom natahovani pises? Chcem vediet viac ako viem. Mas problem mi tie ukazy rozumne vysvetlit?
30.06.2009 - 11:45:59
00
crabos a ako si to meral? a pohybuje s ato v hodnotach 42 a tak.. nie 0 ci 4

jfab: este som zabudol k tomu co s ciehl vediet je potvrdene ze stebla su oziarene akymsi mikrovlnnim ziarenim a maju pozmenenu strukturu
30.06.2009 - 11:55:31
00
iba tak sa zapojím čo znamená "akýmsi"? v akom laborátoriu sa to skúmalo a môžeš predložiť (ak sa ti dá) kópiu výsledkov merania?
30.06.2009 - 11:59:06
00
crabos a ako si to meral? a pohybuje s ato v hodnotach 42 a tak.. nie 0 ci 4

jfab: este som zabudol k tomu co s ciehl vediet je potvrdene ze stebla su oziarene akymsi mikrovlnnim ziarenim a maju pozmenenu strukturu

pockaj to drevenou palickou nameriam fakt hodnotu 42; 44; 43,825 ???
inak to akymsi by aj mna zaujimalo a ake laboratoria to merali a kde su vysledky..
30.06.2009 - 12:01:53
00
by ma zaujimalo kolki s vas co tu spekulujete je veriacich ... a ti co ste ... ci aj toho boha takto dokazujete ;-] ak ano tak si zopar dokazov prosim
30.06.2009 - 12:02:52
00
iba tak sa zapojím čo znamená "akýmsi"? v akom laborátoriu sa to skúmalo a môžeš predložiť (ak sa ti dá) kópiu výsledkov merania?

K tejto otazke sa pripajam.
by ma zaujimalo kolki s vas co tu spekulujete je veriacich ... a ti co ste ... ci aj toho boha takto dokazujete ;-] ak ano tak si zopar dokazov prosim

Co ma v tomto pripade viera v boha spolocne s dokazovanim existencie mimozemskych bytosti a ich niceni nasej urody? Preco tie kruhy nerobia do buriny? Mame jej malo?
30.06.2009 - 12:03:26
00
Mám pocit, že chcete od Tomca veľa informácií. Vnímam ho skôr ako človeka ktorý toto má ako hobby, teda nejaké skúšky v labákoch a podobne ... s tým asi nemá nič. No ľudia čo to viac skúmajú, by asi vedeli odpovedať.

To s tou bionenergiou ma tiež zaujíma, je to prinajlepšom ťažko pochopiteľné. Ako príde človek na hodnoty? Zas v jasnovidectvo a veštenie neverím.

Som napríklad presvedčený že ti 20 amíci, rôzny vojaci letci a podobne, si tieto veci nevymýšľajú. Teda načo by to robili? Aby ich vysmiali ľudia lebo je to hlúposť? Ktorý človek by to spravil? A prečo by niekto písal celé litánia strán a zháňal dôkazy videá a strihal to celé dni namiesto práce? Žeby nemal čo celé dni robiť? Myslím si, že čas najlepšie ukáže ako to vlastne je. Tak či onak, všetky dôkazy ľudia ktorí neveria odsúdia so sloovami to je fotomontáž alebo nejaký klam/odraz. Takže to vidím len na osobnú stretávku aby uverili. :mrgreen:

Osobne si myslím, že všetko toto možné je, nie som však plne presvedčený, že je to fakt.
01.07.2009 - 14:32:48
00
Suhlasím s Tebou , niekedy môžme na túto tému Mirko trošku pokecať
01.07.2009 - 14:36:02
00
no zda sa mi trochu odveci uverit niecomu ako "nejake ziarenie, nejake labaky.." ked vysledky niesu nikde a nijako overitelne..
no a ti vojaci a pod to robia preto aby sa zviditelnili.. myslis ze tie vyhlasenia a reportaze su zadarmo? a preco su to len amici? jak to ze francuzskemu letectvu napr sa nikto neukazuje? preco vznikaju nove nabozenstva a pod? lebo je to najlepsi biznis.. tu ani nemusis nic vymyslat, staci sa len pripojit.. kukni na astara z vesmirnich lidi :D jaka hovadina a kolko ludi to zere a jak mu je dobre?
nejde o odsudenie ze fotomontaz, ale ukaz mi jednu foto ufa aspon trochu doveryhodnu.. ani jedna neni normalne zaostrena.. nieco podobne boli satanove tvare v dyme z padu dvojiciek :)
01.07.2009 - 16:05:48
00
Možno sa k tejto téme hodí:

img377.imageshack.us
01.07.2009 - 16:26:45
00
Jasné, CraObs a Jfab, Vy neveriaci Judáši!!!!!
Ja som tiež neverila v existenciu Targeta 6, tak som ho pozvala na kávu, nech sa presvedčím.
On sa síce na tento týždeň prisľúbil, no zrejme je pracovne tak vyťažený, že nestíha si nájsť čas.Preto stále neverím.
Skúste to aj Vy s nejakým tým mimozemským zeleným mužíčkom, určite budete úspešnejší a kafčo, prípadne pivko na teraske mu dobre padne.
01.07.2009 - 16:31:55
00
keyboard_arrow_up