Jasné, CraObs a Jfab, Vy neveriaci Judáši!!!!!
Ja som tiež neverila v existenciu Targeta 6, tak som ho pozvala na kávu, nech sa presvedčím.
On sa síce na tento týždeň prisľúbil, no zrejme je pracovne tak vyťažený, že nestíha si nájsť čas.Preto stále neverím.
Skúste to aj Vy s nejakým tým mimozemským zeleným mužíčkom, určite budete úspešnejší a kafčo, prípadne pivko na teraske mu dobre padne.


no mrzí ma to Alenka , ale dnes mám masáž , zajtra idem už hádam konečne pokrútiť nohami na a v piatok odchádzame ku svokrovcom na maltu , takže sa ospravedlňujem , prekladám na budúci týždeň.
Pon , ut som robil od nevidím do nevidím , no čo už , love treba ako soľ.
Ešte craz SORÁČ :cry:
01.07.2009 - 16:41:48
00
Ináč KATKO UŽ VIDEL TARGETA :roll:
01.07.2009 - 16:44:00
00
Jasné, CraObs a Jfab, Vy neveriaci Judáši!!!!!
Ja som tiež neverila v existenciu Targeta 6, tak som ho pozvala na kávu, nech sa presvedčím.

Vazeni pani Ufoni, tymto vas pozyvam na kavu do najlepsej restauracie vo vesmire. Prosim, pridte si pre mna, cestu preplatim.
CraObs, pod aj ty, nech sa o cestovne podelime.

Kua ludia, ja si nerobim srandy, iba tuzim po rozumnom vysvetleni istych dejov.
01.07.2009 - 18:33:06
00
jasne ze idem.. od piatku mam dovolenku takze neni problem :P
01.07.2009 - 18:42:51
00
...Kua ludia, ja si nerobim srandy, iba tuzim po rozumnom vysvetleni istych dejov.


S týmto súhlasím, no neviem či tu nájdeš odpoveď. :?

... no a ti vojaci a pod to robia preto aby sa zviditelnili.. myslis ze tie vyhlasenia a reportaze su zadarmo? a preco su to len amici? jak to ze francuzskemu letectvu napr sa nikto neukazuje? ...


Ešte jedna rekacia k tomuto. Craobs beriš to zo strany aká Ti vyhovuje. Tak teda idem na to aj ja zo strany aká sa mi páči. Kde máš dôkazy že im za to zaplatili? Ako vieš že medzi tými svedectvami nie sú aj Francúzi? Takže nemáš dôkazy nie je to pravda?
Treba sa na to pozrieť z obcoh strán. :wink:

- naco to bolo v dvoch prispevkoch? - marecej
01.07.2009 - 18:53:34
00
Ani target6 a ani ufoni neexistujú - nikto ich nikdy nevidel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=Jmgdw-mjj_I&feature=related :lol:
01.07.2009 - 20:21:55
00
no tak postupne :)

lapierre: áno mám to ako hobby, preca len študujem to ma dost vytazuje a popri tom este robim stranky no venujem sa tomu dost intenzivne a stale komunikujem s X ufologmi...

nejake ziarenia som nevravel, od zaciatku som tu vravel o radiacii, ak som to pouzil len za predpokladu ze som otom vravel skor a myslel som ze to mu dokazete pochopit

crabos: presne ako lapierre tvrdil, skade mas dokazy ze zato mali peniaze, to nemozes vediet s nikade..

a velmi sa mýliš v tvrdeni ze vypovedaju len americania a ze sa deje vśetko tam, vypovedaju taksito aj RUSI, FRANCUZI, americania,... mozno sa o tom v takej miere nehovori ale je to tak.

lepier mam pravdu, ludia ludí ktorých vypovedajú zosmesnuju a preto vela o tom nehovori, navyše pri XX pozorovaniach a stretnutiach s UFO dostava XXX ludi 50 ročnú mlčanlivost o dannom incidente, no v poslednej dobe starí ludia vypovedajú ich príbehy, no kto by veril 80 ročnému kozmonautovi však? :)
...ja si však myslim že netrieskaju len tak 2 na 3

ked fenomen UFO je len čisto ľudská fantasmagória ako je možne že o nom píšu na stŕankach a uverejnuju odtajnene dokumenty ktore si sudnou cestou viziadal projekt DISCLOSURE , toto sa nachadza na strankach ako CIA, FBI, NSA, narodny archiv spojeneho kralovstva...

lapierre: uz som pisal, bioenergia sa meria virgulou, nieje to ziadne jasnovidectvo ci vestenie :), no túto techniku vedci poprú

neviem čo máte vkuse proti targetovi, kým nezažijete neuveríte! to je jeden s tych problemov preco sa to vsetko tají, mam pocit ze niektory z vas by tu neverili tomu aj keby vam priamo vláda potvrdila existenciu mimozemskeho života :?
01.07.2009 - 21:34:35
00
jfab: pozvi ich do Reštaurácie na konci vesmíru. Aj na cestovné prispejem, ak donesieš ZAOSTRENÉ, NEROZMAZANÉ fotky.
01.07.2009 - 21:39:21
00
...mam pocit ze niektory z vas by tu neverili tomu aj keby vam priamo vláda potvrdila existenciu mimozemskeho života :?

Myslis tato? Ficova? Tej by som rozpravaniu o Ufonoch uveril.
01.07.2009 - 21:43:18
00
podložim vam fotky nerozmazane, taktiez poviete ze je to montáž.. má tpo potom nejaký význam? :)

jfam nie nemyslel som našu vládu, každopádne aj naša SIS skríva vela o pozorovaniach UFO
01.07.2009 - 21:44:45
00
Fotky nam nepodkladaj, radsej ukaz. Som fakt zvedavy. Ale stale mi nebolo zodpovedanych par otazok. Preco su kruhy stale v obili a nie v trave, v burine alebo inde na poli (napr. slnecnica, repka).
01.07.2009 - 21:58:32
00
nechapem preco by ale komunikovali len s "vladami"? ked uz sem chodia.. a ked uz maju dohodu s vladami o utajovani preco ju porusuju takto hlupim prezradenim?
01.07.2009 - 22:01:21
00
a neskúsili zemědělci z poltára kontaktovať NASA? :mrgreen:
http://aktualne.centrum.sk/zahranicie/amerika/clanek.phtml?id=1146164
http://www.mysteria.sk/readarticle.php?article_id=44
http://videoalbumy.azet.sk/odtajnene-zabery-ufo-natocene-nasa/EY27TpR2fxNLmYob/
www.fun-online.sk
01.07.2009 - 22:06:07
00
no a ešte si stále nepovedal, že v akom laboratóriu si to meral.... virgulou sa meria čo? v akých jednotkách?

ja verím, že existuje život mimo našej planéty, ale takéto tvrdenia ktoré sa dajú veľmi ľahko vyvrátiť a nie su ničim nepodložené, len vzbudzujú pochybnosti. Viem, že aj Mexican air Force potvrdilo neidentifikovateľné telesá, ak sa nemýlim tak ja Bulharsko či Rumunské vzdušné sily tiež niečo neidentifikovateľné zachytili, ale nemôžme si byť predsa istí, že to iba niekto testoval nejakú novú zbraň alebo bohvie čo, lebo pri tých peniazoch ktoré USA vkladá do vývoja nových zbraní je možné všeličo :D
01.07.2009 - 22:37:33
00
vacsiu somarinu som davno necital :roll:
01.07.2009 - 23:08:17
00
keyboard_arrow_up