Ktory druh cyklistiky je bezpecnejsi?
Horska 80% [ 105 ]
Cestna 20% [ 26 ]
Celkový počet hlasov : 131
KinDo tvoja slušná snaha analyzovať a byť zmierlivo zvedavý ako tak pozerám na úrodnú pôdu nepadne. :)
18.10.2016 - 11:20:43
08
Nehádajte sa! ... aj tak je najbezpečnejšia dráhová cyklistika. :)
18.10.2016 - 11:21:01
00
S trieskou v riti!
18.10.2016 - 11:21:20
00
Niekoho to môže vzrušovať. ... mať triesku v riti.
18.10.2016 - 11:22:52
00
Tu teraz ide o riziká! Nie o vzrušenie. :)
18.10.2016 - 11:25:14
01
laco napísal:
Nehádajte sa! ... aj tak je najbezpečnejšia dráhová cyklistika. :)

no bez tych brzd neviem - neviem :)
18.10.2016 - 11:26:14
00
Ceruzka, hodilo by sa menej vztahovacnosti a viac pochopenia pre argumenty inych. Ak sa niekto boji ist do lesa, je to iracionalny strach, pokial priamo nesuvisi s aktualnymi aktivitami flintosov(tiez by som sa bal ist do lesa, kde prave prebieha polovacka), alebo casty vyskyt medvedov v konkretnej lokalite. Na ceste mas ale vzdy vacsiu sancu, ze svoju bezpecnost nemas pevne vo svojich rukach. Na oboch frontoch jazdim zatial len nieco vyse 20 rokov, takze moj pohlad nemusi byt velmi objektivny, ale tak, ako si v lese mozem sam davkovat mieru bezpecnosti, na ceste je to niekedy naozaj mimo akukolvek kontrolu, pri obcasnych chybajucich krajniciach a neohladuplnych soferoch som bol viackrat iba centimetre od toho, aby ma niekto zramoval. Kamiony su kapitola sama o sebe. Ano, v lese som mal niekolkonasobne viac padov, ale v drvivej vacsine islo o banality a vlastnu neopatrnost, na ceste ale staci jedna situacia, a je vymalovane.

Inak ta statistika fatalnych urazov(+urazov s trvalymi nasledkami) na ceste vs. v terene by ma zaujimala, ale nieco mi hovori, ze by bola vyrazne v neprospech cesty.
18.10.2016 - 11:32:22
05
KinDo napísal:
nikto ta neodsudzuje, ani nepise co mas robit (ak ano, tak ma cituj pls) ...

"skor to vypoveda o tom, ze nazor dotycneho nie je relevantny". Bez toho, aby si poznal moje skúsenosti či zážitky, si odsúdil môj názor a dal ho na nižšiu úroveň ako toho, kto tu napísal litánie.
"precitaj si toto vlakno este raz a zamysli sa nad tym" - to mi vôbec nepíšeš, čo mám robiť.
Nevieš po sebe čítať alebo ťa neučili porozumieť písanému textu?
18.10.2016 - 11:40:28
00
Kaper napísal:
Ty sa uz zobud z toho sna a zacni trochu rozmyslat nad tym,co Ti kto pise a co pises Ty.Tieto sracky zdrava hlava ani nemoze vypotit co tu Ty predvadzas.

Máš aj niečo inteligentnejšie či práve pustili opice z krčmy domov na obed?
18.10.2016 - 11:43:38
00
Nepripadas mi,ze by Ti hlava nieco inteligentnejsie pobrala ;-)
18.10.2016 - 11:54:55
00
muffin napísal:
Ceruzka, hodilo by sa menej vztahovacnosti a viac pochopenia pre argumenty inych. Ak sa niekto boji ist do lesa, je to iracionalny strach, pokial priamo nesuvisi s aktualnymi aktivitami flintosov(tiez by som sa bal ist do lesa, kde prave prebieha polovacka), alebo casty vyskyt medvedov v konkretnej lokalite. Na ceste mas ale vzdy vacsiu sancu, ze svoju bezpecnost nemas pevne vo svojich rukach. Na oboch frontoch jazdim zatial len nieco vyse 20 rokov, takze moj pohlad nemusi byt velmi objektivny, ale tak, ako si v lese mozem sam davkovat mieru bezpecnosti, na ceste je to niekedy naozaj mimo akukolvek kontrolu, pri obcasnych chybajucich krajniciach a neohladuplnych soferoch som bol viackrat iba centimetre od toho, aby ma niekto zramoval. Kamiony su kapitola sama o sebe. Ano, v lese som mal niekolkonasobne viac padov, ale v drvivej vacsine islo o banality a vlastnu neopatrnost, na ceste ale staci jedna situacia, a je vymalovane.

Inak ta statistika fatalnych urazov(+urazov s trvalymi nasledkami) na ceste vs. v terene by ma zaujimala, ale nieco mi hovori, ze by bola vyrazne v neprospech cesty.

Vzťahovačnosť? Nedaj sa vysmiať. Ak ma niekto odsúdi iba na základe svojich domýšľaní, to nie je vzťahovačnosť. Bol to môj koment, na ktorý reagoval.
Je zarážajúce, že si dovolíš nazvať môj strach z lesa iracionálny. Nepoznáš ho, ale napriek tomu, si ho rovnako dovolíš zhodiť a odsúdiť. Čo ste to, *****, za ľudia?! Plne chápem, prečo sa nevyjadruje veľa ľudí na tomto fóre.
18.10.2016 - 11:56:50
00
Kaper napísal:
Nepripadas mi,ze by Ti hlava nieco inteligentnejsie pobrala ;-)

Je to vzájomné :) Ale keďže nie je pre mňa tvoj názor podstatný, je mi to aj jedno.
18.10.2016 - 12:04:48
00
Je iracionalny, v lese sa v 99% situacii nie je coho bat, baz ohladu na to, co sa ti v lese stalo. Ak sa bojis na zaklade negativnej skusenosti, je to tiez iracionalne(aj ked pochopitelne). Skus sa nad tym zamysliet bez toho, aby si stekal/a na vsetkych dookola. Navyse, kym svoj strach z chodenia do lesa nepodlozis argumentami, vzdy to bude posobit absurdne. Iba argumentami mozes ostatnych presvedcit o svojom pohlade na vec. Ak svoje dovody nechces prezradit, potom bolo uplne zbytocne sa pustat do tejto debaty. Vacsina tvojich oponentov totiz nejake argumenty uviedla.
18.10.2016 - 12:11:32
010
Toľko múdrosti a pravdy. Je iracionálny podľa teba. Nie podľa mňa. Viem prečo.
To mám na blbom internete dávať argumenty? Kde sme na súde? Neblázni. Si iba nick, pár písmen vedľa seba, nič viac. Rovnako ako ja alebo hocikto iný.
18.10.2016 - 12:18:18
00
Vopred sa ospravedlňujem, je to len ftip :)
Na stole su 2 ceruzky ktorá je z nich blondína???
No predsa ta tupá
18.10.2016 - 12:28:23
024
keyboard_arrow_up