:clap:
Konecne niekto kto do toho vidi.
Mam tiez teslacke repraky, len niektore menice uz mam visaton (stare boli uz stare).
Skoda, ze zosik mam priserny (nenapisem ani aky). Musim nasporit bubay na dake onkyo.
10.04.2010 - 12:19:04
00
Onkyá sa k teslám hodia všeobecne.Potom tam bude počuj aj nejaké nástroje nie len kvílenie a sem tam bass.Tiež som mal pred tým najaký prd ktorí nestál za nič. :n: A teraz je to super.Inak si pozrite toto:http://tesla.iplace.cz/ :muscle:
10.04.2010 - 12:49:01
00
A čo tak vyrobiť si zosilovač? :) ... ale tak to asi nie. No taká LM3886 je celkom jednoduchá hračka za pár drobných kde kvalita je na veľmi vysokej úrovni, ešte toroid pár filtračných kondov avšak najviac dá zabrať asi krabica. A páni dajte si pozor, nieje všetko iba o zosilovači a búdkach, ale aj o zdroji signálu. Z počítača určite neočakávajte nejaké zázraky, tobôž nie ak je to integrovaná zvuková karta.
10.04.2010 - 13:00:24
00
Ja šlapem na 20 ročných Aiwa reprákoch zo starej Aiwa veže (tú mám tiež, výstup z PC ide do veže a potom do jej reprákov ) a musím povedať že som už mal doma viaceré "sety" , ale vždy som sa po nejakom čase vrátil k týmto Aiwám. Lepší zvuk som bohužiaľ pri iných zostavách nenašiel, práve naopak . Hutný,čistý,aj výšky,aj stredy a aj basy....krása :y: .
10.04.2010 - 17:58:15
00
Čaute, oživím túto tému :)
Plánujem si zaobstarať bezdrôtový reprák niečo s cenovkou do 150€. Zatiaľ uvažujem v podstate zatiaľ jedine nad značkou JBL, nakoľko známi v mojom okolí používajú iba túto značku, tak nemám s čím moc porovnať. Rozmýšľam medzi Charge 3 , prípadne Flip 4...tie cenovky tuto neberte do úvahy, pretože by som to objednaval z DE...tam sú cenovky 99€ vs 129€
Ak máte niekto s nejakým dobrú skúsenosť dajte tip :)
29.04.2017 - 17:53:28
00
Bose Soundlink Mini II hrá vzhľadom k mini rozmerom až neuveriteľne dobre.

EDIT
narazil som na toto. Pozri čas 1:50
https://www.youtube.com/watch?v=BsdwTYO3Ulo
30.04.2017 - 15:03:51
00
zalezi aj na co to chces :), tie jbl maju dobry zvuk, ale po par hodinach si dohral, teda je to fajn ked len tak neikde vybehnes na pol dna :). ja som na viacnove bajkovacky nosil na bajku obycane usb repraciky za par euro (do 10), a napajal to z 4x lion 18650 nabijacky z ciny. samo zvuk sa neda porovnat, ale tak pesnicky bolo pocut aj rozumiet (za jazdy) a hlavne nestalo sa mi zeby sa mi to niekedy vybilo a to som sem tam aj fon z toho nabil :). doma som to skusal nechat tyzden takmer vkuse zapnute a potom ma to prestalo bavit a som to vypol, proste do zlbbnutia :D
vyzeralo to nejak takto:

Prílohy:

IMG_7501.JPG
IMG_7501.JPG 978.06 KiB thumb_up0thumb_down

30.04.2017 - 23:51:39
00
keyboard_arrow_up