Luthy napísal:
Nazdar jaro180, prepac, ze ta vyrusujem, ale ja fakt nechapem, preco to tu davas? Mohol by si to objasnit? Chapem, ze je to lesna zver, ale tak davat sem ako ju "sejmeš" je trosku mimo kontextu a popravde stale ma take video rozculi. Urcite mas rad zvierata ako ostatni v tejto teme, tak to, prosim, vysvetli. Dik.

Pretože život nie je len o peknosti. Občas ho treba zrovnovážniť a pozrieť si aj tú druhú stranu...
01.12.2017 - 20:29:54
04
Hack3r napísal:
keď to sem dal jaro180 tak zaručene to nestihol...jaro sa v tom vyžíva.

Jaro sa v tom určite nevyžíva ...
01.12.2017 - 20:32:17
00
Jing-Jang
01.12.2017 - 21:08:36
00
boris.ko napísal:
Jing-Jang

Presne tak Boris ... snaha o rovnováhu JIN - JANG . Medzi tie pekné fotky zvieratiek treba občas vsunúť krutú realitu.
01.12.2017 - 22:34:50
00
Preco by to bolo treba? Myslim ze tu nikto o to nestoji. Vsetci vieme ze sa to deje. Nevadilo by mi to az tak keby si v prispevku vyjadril aspon lutost nad tym zvieratom ale mam pocit ze teba to tesi ked mas video kde vlakom sejmes nieco. Prepac ale takto na mna posobis.
01.12.2017 - 22:39:14
01
Podaktori to Jarove video moc prezivate. Podla mna by mali byt podobne videa pustane kazdym rokom na zakladnych, strednych a este aj autoskolach. Zabery zrazok vlaku so zverou, ale aj ludmi, autami na prejazdoch, ako pripomienka platnych fyzikalnych zakonov. Doplnil by som aj fotoprezentaciu vysledku takeho stretu, najlepsie okomentovanom policajtom, zachranarom, pripadne rusnovodicom.
01.12.2017 - 23:07:40
05
Yin a Yang...rovnovaznost..ano to beriem, aj ked tu rovnovaznost by mala zaobstarat priroda...nie ze sejmem srnku a dam to verejne zdielat s 10x opakovanym zaberom!
init samozrejme, suhlasim, treba dbat na taketo situacie, ale preco tu na fore s nazvom “lesna zver” ? Zalozte si temu mrtve zvieratka, nechutnosti, “aha co som dnes sejmul”, jing a jang....

Tato tema je skor o tom, kto aku zver stretol, nafotil, co zaujimave (zive) videl a nie o usmrteni zvierat!
02.12.2017 - 03:19:51
06
jaro180 napísal:
Jaro sa v tom určite nevyžíva ...


Nevyzera to tak.
02.12.2017 - 08:04:30
02
Luthy napísal:
Yin a Yang...rovnovaznost..ano to beriem, aj ked tu rovnovaznost by mala zaobstarat priroda...nie ze sejmem srnku a dam to verejne zdielat s 10x opakovanym zaberom!
init samozrejme, suhlasim, treba dbat na taketo situacie, ale preco tu na fore s nazvom “lesna zver” ? Zalozte si temu mrtve zvieratka, nechutnosti, “aha co som dnes sejmul”, jing a jang....

Tato tema je skor o tom, kto aku zver stretol, nafotil, co zaujimave (zive) videl a nie o usmrteni zvierat!


Faktom je, ze tato tema nema nastavene pravidla. Aspon som ich v jej uvode nevidel :) .
02.12.2017 - 11:37:48
01
davnejsie mi kamarat na pive rozpraval, ako niekde pocul... Rozdiely v kinematografii pocas 20st. v sovietskej kinematografii sa zobrazovala realita, v podstate taka, ako tam panovala. Filmy boli (okrem ideologie) krute, surove, ludske - v tomto smere neprikraslovane. Americka kinematografia bola ovplyvnovana vladou a to sposobom, ze kazdy film, kde to bolo mozne sa musel skoncit happy endom. Ludia mali nadobudnut pocit, ze z kazdej situacie sa da vpohode prekluckovat na tie velke pismena THE END. Ako to tu tak citam, tak sme opat niekde uprostred
02.12.2017 - 11:41:04
01
jaro180 napísal:
Presne tak Boris ... snaha o rovnováhu JIN - JANG . Medzi tie pekné fotky zvieratiek treba občas vsunúť krutú realitu.


Ďalší alibistický blábol. Presne ako píše scarinko. Prečo by to bolo potrebné? Dôvod?
To je rovnaká hlúposť ako keby si do témy "Vaša vysnívaná ženská" pridával pravidelne fotky zavraždených, zrazených, alebo proste mŕtvych žien, lebo je potrebné tému vyvážiť. Skús to spraviť, som zvedavý ako si to obhájiš týmto nezmyslom o Jin Jang. Čistá výhovorka ktorou obhajuješ svoju deviáciu. Áno deviáciu- nemyslím je že je normálne natiahnuť video len pre to aby som 10x ukázal ako som trafil vlakom zviera.
03.12.2017 - 09:40:43
011
STN napísal:
Ďalší alibistický blábol. Presne ako píše scarinko. Prečo by to bolo potrebné? Dôvod?
To je rovnaká hlúposť ako keby si do témy "Vaša vysnívaná ženská" pridával pravidelne fotky zavraždených, zrazených, alebo proste mŕtvych žien, lebo je potrebné tému vyvážiť. Skús to spraviť, som zvedavý ako si to obhájiš týmto nezmyslom o Jin Jang. Čistá výhovorka ktorou obhajuješ svoju deviáciu. Áno deviáciu- nemyslím je že je normálne natiahnuť video len pre to aby som 10x ukázal ako som trafil vlakom zviera.

Viackrát som tam dal zrážku preto aby to video malo dĺžku. Ospravedlňujem sa ... mal som dať menej záberov. Ale nevedel som že sa to niekoho tak dotkne... Videl si vo videu nejakú mŕtvolu , krv ap.? Nabudúce vám ukážem figu borovú ...
03.12.2017 - 11:08:40
00
Asi zase treba pripominat, ze? https://www.mtbiker.sk/forum/post1250922.html#p1250922

Uz Ti tu viackrat dali ludia velmi jasne najavo, ze so svojou deviaciou tu nie si vitany. Zjavne potrebujes prispiet aspon niecim nevhodnym a za kazdu cenu, kedze nicim vhodnym prispiet nevies... Takze uz to pisem poslednykrat - este raz sem das video / foto ako nieco zrazas, alebo nejaku mrtvolu, tak Ti zablokujem konto. Zaregistruj sa na nejakom polovnickom fore a tam zverejnuj svoje "trofeje", tu to nikoho nezaujima.
03.12.2017 - 11:32:18
012
Prosím o zrušenie môjho účtu ...
03.12.2017 - 13:33:01
00
Čo si taký nedotklivý? Je niečo zvláštne na tom, že sa nemáme chuť pozerať na zrazenú zver a príde nám to úchylné dávať to sem? Ostatné príspevky máš fajn, ale fakt nie som zvedavý na jelenicu atď roztrhnutú napoly vlakom.
03.12.2017 - 13:45:50
05

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up