ja stale neviem pochopit jednu vec:
cely rok pocuvame denno-denne v KAZDYCH sportovych spravach ako ten a ten slovak bodoval v NHL, kolko dal golov, asistencii -
no a taktiez furt vrazda, autonehody, kto kde s kym...jednoducho lacny bulvar
08.05.2011 - 09:35:54
00
tiež si myslím, že Hanlon nie je vhodným trénerom pre náš tím. No čo, skúsili, ale treba zmenu.


zmena by mohla byt najblizsie az tusim na MS 2014 v Bielorusku, kedze Hanlon ma zmluvu na reprezentačnom poste Slovenska az do ZOH 2014 v Soči.


Naposledy upravil srebalat dňa 08.05.2011 - 09:48:59, celkovo upravené 1 krát.

08.05.2011 - 09:44:45
00
aaa do bo...
08.05.2011 - 09:47:24
00
zmena by mohla byt najblizsie az tusim na MS 2014 v Bielorusku, kedze Hanlon ma zmluvu na reprezentačnom poste Slovenska az do ZOH 2014 v Soči.


to ze ma zmluvu do 2014 je jedna vec...to ze ho mozu vyhodit zo dna na den druha (teda ak je to standartna "profesionalna" hokejova zmluva)...
08.05.2011 - 09:53:16
00
on ma tu ridzo slovensku zmluvu taku nevypovedatelnu :rofl:
08.05.2011 - 10:36:27
00
nechcem sa nejak Hanlona zastávať, ale teraz mi to príde že si to musí zlíznuť práve on a všetci, hlavne media budú žiadať jeho hlavu. Po zlate ked to išlo od desiatich k piatim sa menili treneri, kvôli olympiade bol hodený späť aj Filc a úspech to neprinieslo..fanúšikovia ale aj niektorí čo sa točia okolo hokeja tvrdili že to chce zahraničného trénera, teraz tu je a teraz všetci tvrdia,že načo tam je, ved on predsa nemôže vedieť o slov. mentalite nič...atd atd.
08.05.2011 - 10:57:15
00
ja stale neviem pochopit jednu vec:
cely rok pocuvame denno-denne v KAZDYCH sportovych spravach ako ten a ten slovak bodoval v NHL, kolko dal golov, asistencii - div sa z toho nejdu novinari posra..


neplatí to o všetkých, gáborík hral také iste hovno v NHL tento rok ako aj na MS takže neviem kto čakal niečo viac... a nieje jediný. (áno dal dva góly ale asi 500 ich najprv nedal)
08.05.2011 - 10:59:54
00
Vážení !!!
Treba nájsť aj pozitívne veci !
Je pravda že sme z 5 zápasov prehrali 4, ALE nikdy sme neprehrali nejakým zahanbujúcim spôsobom - vždy to bolo len o jeden gól ... ;)
Už ste zabudli na hanbu ked nám Dáni nasúkali 6 gólov ?! Budme mi len pekne radi....
08.05.2011 - 11:07:11
00
ja nechápem čo sa furt rieši,proste to nevedia,nemajú na to a basta.....nie je nič jednoduchšie ako sa s tým zmieriť a vykašlať sa na to...
08.05.2011 - 11:23:34
00
Naší komentátori sú rovnako slabí ako hokejisti, tie ich naivné názory a komentáre o našom výkone s Fínmi, to bol smiech cez slzy. Jediný zápas sa mi páčil s Rusmi -tam sme mohli fakt vyhrať. U ostatných môžeme byť radi, že sme prehrali len o gól. Absolútne nič nehrala "elita" z NHL, zato je faktom, že celý rok počúvame o každom ich góle alebo uprdnutí si v NHL. Svet je už bohužial inde...
08.05.2011 - 11:44:48
00
Viete čo robí teraz Slovenský tým ? Pije v šatni FINLANDIU :d: :D
08.05.2011 - 12:08:16
00
takže všekto čo ti bolo napísané je bohužiaľ pravda
kompetentný na slovensku sa už musia zamyslieť nad svojím počínaním a podľa toho čo sa písalo pred časom / asi rok či dva / prišli na to že akosi Slovensko nemá kto reprezentovať pretože vrámci rozkrádania republiky padli všetky športové strediská ktoré vychovávali talenty a vôbec ich hľadali či robili na nich

dnes športujú tý ktorý na to majú peniaze a nie tý čo majú talent?:::

trebe rozdeeľovať štátne dotácie podľa výsledkov v tok ktorom športe

a nie treba dať slovanu ktorý či v hokeji alebo futbale nikdy nič nevihraj ale zožraj už miliardy ktoré keby boli rozumne použité snáď bi to tu aj mal kto reprezentovať veď sa pozrite v bežeckom lyžovaní už chalani končia, máme ešte kajakárov, pár strelcov / pamätate ked Joža Gonciho lanárili česi aby ich reprezentoval nie je to tak dávno????/ zopár tenistov čo ja viem Armwrestilng ľubo Jagnešák a další lednotlivci a zanietenci ale čas beží pozri na vekový priemer hokejistov Kanady, čiech a iných


keď sa vymenia generácie ostane veľká diera ktorú nebude čím zaplátať pretože tý čo vedia na to nemajú a tý čo na to majú to nevedia a hamby už aj asi stačilo

atď . .. . .
08.05.2011 - 12:09:58
00
nic v zlom...ale aj keby si mal v niecom pravdu...neda sa to citat !!!! :tmi:
tak aby som nebol len OT:
trebe rozdeeľovať štátne dotácie podľa výsledkov v tok ktorom športe


aha takze ak nejaky sport nema dnes vysledky tak nedostane nic (resp. minimum??)...super...takze potom to opat ostane len na rodicoch aby si vychovali svoje deti za svoje prachy v sportoch ktore dnes nemaju vysledky a potom ked tieto deti spravia nahodou v buducnosti vysledky tak ten sport dostane viac ??? alebo ako si to predstavujes ???
08.05.2011 - 12:34:52
00
dneska??? výsledky dneska v hokeji a čo v ňom dosiahli za posledné tri roky?

a ty si myslíš že nakom je aby z decka niečo bolo ak nie na rodičoch, kto to urobí škola štát? čosi a začo ved sa stavajú hrady zámky, odmeny po futbalovom šampionáte boli v akých číslach šak z tých penazí môžu fungovať štyri šport. kluby čo si rozdali papaláši

tak o čom a kom to je?
08.05.2011 - 14:48:30
00
a uz to zacina :

http://sport.aktuality.sk/clanok/111852/pavol-demitra-po-neuspechu-vyzlecie-reprezentacny-dres/
08.05.2011 - 15:33:37
00
keyboard_arrow_up