tento rok maturujem a "tuho" rozmyslam na aku vysku mam ist.Tak hlavne ti,ktori to uz mate za sebou napiste na aku ste chodili/chodite,co sa tam uci a tak.a halvne aku to ma perespektivu cize co robite teraz.hadam bude vela odpovedi kedze vonku prsi
19.09.2006 - 16:39:40
00
ja ti poradim farmaciu. dobry plat a 100% uplatnenie.
19.09.2006 - 17:22:19
00
off topic: kde prsi? :)
19.09.2006 - 17:36:27
00
Momentalne aj u nas:)
19.09.2006 - 18:24:14
00
ze kde prsi
no vzdy tam kde to najmenej potrebujes :-)
19.09.2006 - 19:30:54
00
no tak kua uz aj u nas.
19.09.2006 - 20:02:33
00
Medicína - ťažší začiatok u nás, min. jedna atestácia a "hajde" napr. do bývalého "ostbloku" BRD... ďalších x-rokov budú mať nedostatok lekárov...

Informačné technológie - slušné uplatnenie i u nás

Ekonómia - zameranie na financie, účtovníctvo, ďaňovníctvo

A hlavne - jazyky, jazyky, jazyky...

Možno budeš mať skôr problém nie kam, ale ako sa tam dostať :(
Pokús sa pozrieť na VŠ v ČR.
19.09.2006 - 20:32:11
00
no ten isty problem mam aj ja..zatial mi to vychadza na bezpecnostne a strategicke studie masarykova univerzita brno....studuju sa tam take prkotinky ako terorizmus, extremiznus, islamsky fundamentalizmus, zbrojna politika....no myslim ze nuda na prednaskach tam nehrozi... :lol: ...pre vsetkych potencionalnych zaujemcov....ignorujte tento odkaz a HLAVNE...nerobte mi konkurenciu pri skuskach... :lol:
19.09.2006 - 21:01:44
00
Ja mam za sebou uspesne Fakultu elektrotechniky a informatiky na Technickej univerzite v Kosiciach, odbor Vypoctova technika a informatika, zameranie Informacne systemy a technologie 8) 8) ... znelo to mudro, co ? :twisted: Nestazujem sa ani na skolu, ani na zameranie a nasiel som si aj slusny flek (na vychodne slovensko). Pre mna to po skonceni strednej bola jasna volba, vedel som, co v buducnosti chcem robit a tomu som prisposobil skolu a momentalne robim to, co ma bavi 8) ... hlavne by si si mal ujasnit, co od zivota cakas a co chces v buducnosti robit a snazit sa tento ciel dosiahnut 8) :)
19.09.2006 - 21:37:33
00
2JAro hehe aj ja "tuho" rozmyslam...zatial to vychadza na UK fakulta mat,fyz,inf - matematicke odbory

a ak sa to nepodari, tak asi SPU - fakulta ekonomiky a manazmentu.
19.09.2006 - 21:54:56
00
Najlepsie vybrat si skolu co ta bavi-pokial to ide.Zivit sa konickom,moj sen.
19.09.2006 - 23:11:51
00
Najlepsie vybrat si skolu co ta bavi-pokial to ide.Zivit sa konickom,moj sen.


Mňa baví bike - neviete o nejakej Bike University? Rád by som si spravil PHD :D
20.09.2006 - 07:55:21
00
PaliG: dam ti dobru radu...pokial dostudujes MatFyz na UK, tak sa s najvacsou pravdepodobnostou rozluc s tym, ze na SVK najdes dobre platenu pracu v odbore (toto sa celkom netyka informatiky). Bud budes robit nieco celkom ine, alebo zostanes vo fachu, ale za mizernu almuznu (veda, skolstvo). A ak budes chciet odist, dostanes sa do takeho zacarovaneho kruhu...budes musiet mat min.PhD alebo prax a na oboje potrebujes cas, pocas ktoreho budes zit v mizerii. Pokial ta nebudu dotovat rodicia, tak asi na urovni Alivia :-).
20.09.2006 - 08:33:40
00
perez, dovolim si s Tebou uplne nesuhlasit. Aspon za mojich cias bol na MatFyze odbor financna matematika, po absolvovani ktoreho mozes robit napr. bankoveho analytika. A to si potom "trochu" vyssie ako na Aliviu. Kazdopadne horsie su na tom fyzici a matici - v tom s Tebou suhlasim. Inak ja som informatik a mam alebo mozem mat skoro vsetko, co chcem, len to nemam kedy vyuzivat. :-(

Zdar!
20.09.2006 - 08:42:38
00
Nu...mozno sa ti to bude zdat ako klise,ale ja si myslim,ze by si mal ist studovat hlavne to,co ta bavi.Ja som sa nechal svojho casu vyhodit so stavebnej fakulty,lebo mi to liezlo na nervy a vobec,ale vobec ma to nebavilo.Teraz studujem manazment na fakulte riadenia a informatiky a je mi tam fajn.A uplatnenie a zamestnanie je povedal by som na 100% iste.Mozem to povedat smelo aj preto,ze od kedy chodim do skoly (externe) nemam problem si zohnat pracu a vzdy je to praca o triedu vyssie ako ta,co bola pred nou.Navyse pracujem v oblasti,ktoru aj studujem,cize to ide ruka v ruke.Konkretny typ ti bohuzial nedam,lebo nemam ani prehlad,co sa kde da...ale to za cim si stojim je: hlavne nech ta to zaujima a bavi.
20.09.2006 - 08:46:04
00
keyboard_arrow_up