Včera na ceste z Limbachu na tri kamenné kopce mi skrížili cestu dvaja na žltom favorite(asi ochranári) jeden ma napadol a na druhého kričal aby vitiahol pištol.Nemusím ani opisovať ako som sa zlakol.Po dvoch ranách do hlavi sa mi podarilo utiecť.Ešte teraz mi je s toho zle.Netuším za čo to bolo,akurát kričali že tam na bicykli nemám čo robiť.
09.06.2008 - 10:53:11
00
Z tej gramatiky je vidieť, že ťa silno udreli po hlavičke...
09.06.2008 - 11:00:00
00
Zapisat znacku auta a zazalovat nabuduce. Aj ked tam nemas co robit nema dovod ta napadnut.
09.06.2008 - 11:00:19
00
[quote=""]Včera na ceste z Limbachu na tri kamenné kopce mi skrížili cestu dvaja na žltom favorite(asi ochranári) jeden ma napadol a na druhého kričal aby vitiahol pištol.Nemusím ani opisovať ako som sa zlakol.Po dvoch ranách do hlavi sa mi podarilo utiecť.Ešte teraz mi je s toho zle.Netuším za čo to bolo,akurát kričali že tam na bicykli nemám čo Nemyslím že to boli ochranári, nebol si náhodou na nesprávnom mieste.... :?: Pamätaš si nejaké podrobnosti, auto, tváre a tak :?: Inak keby sa me toto stalo tak zákon nezákon volám políciu kým su s autom v lese.... ako tak šanca zistiť kto to bol.
09.06.2008 - 11:06:38
00
... to je dost neprijemna skusenost
... ak to boli ochranari, je to neodpustitelne a fakt je to na zalobu
... cital som o pripade v Cechach, kde asi pred dvoma rokmi, typci v lese prepadli cyklistu a slohli mu nejaky drahsi bajk... ak si dobre pamatam skoncil s modrinami, zlomenou rukou a bez bajku...preto opatrnost.
... tiez je pravda, ze na chranenych uzemiach by sme nemali co robit, ale neviem, to bol Tvoj pripad

Spolocny vyjazd s par bajkermi by bol: vyssia bezpecnost, pomoc, ak si nabijes a hlavne iny pozitok z jazdy s kamosmi....
... chapem, ze clovek jazdi i sam...
09.06.2008 - 11:15:54
00
Dlhšie štreky iba s partou...
09.06.2008 - 11:29:38
00
ja jazdim sam a este sa mi to nestalo ... ani si to pravdupovediac neviem predstavit ... a ani si nevjem celkom dobre predstavit kde si tam nemal co robit .. sak to nieje narodny park len chko kde mozes jazdit skoro po akejkollvek sirsej alebo znacenej trase cize tam kde sa zmesti on na aute ty iste byt mozes ... ak si neprehadzoval bike cez plot ;-] normlane som v soku
09.06.2008 - 11:30:48
00
tak to je huste. Ja jazdim skoro vylucne sam. Nedavno ma zastavili v jednom rekreacnom zariadeni, cez ktore vedie moja trasa, fest mi vynadali, ze co tam robim, ja im este viac. K fyzickemu utoku ale nedoslo (zatial), asi aj preto, ze som fical prec.
09.06.2008 - 11:37:31
00
fuuuha :shock: , no to aby som s aj ja bal :roll: ...tiez jazdim sam... :oops:
09.06.2008 - 11:40:52
00
Na profíkov typu lesná stráž, ochrana prírody, stráž nár. parku... je to príliš divočina. Sú obvykle dostatočne označení a poučení čo je v ich právomoci. (aj ten žltý favorit)
Skôr by som to typol na nejakú "domobranu" typu urbárnici, vlastníci pozemkov alebo samozvaná lesná stráž z radov poľovníkov.
špzetka a oznam na políciu, najlepšie aj zo svedkom.
09.06.2008 - 11:44:10
00
Toho ta vždy obávam keď jazdím v Poprade, raz som narazil na partiu asi 6tich cigáňov ako si opekali priamo na lesnej ceste, našťastie to bolo v zjazde a bol tam kúsok, že som ich mohol obísť, ale slovník mali vyberaný keď som ich obiehal :cry:
09.06.2008 - 12:15:51
00
Toho ta vždy obávam keď jazdím v Poprade, raz som narazil na partiu asi 6tich cigáňov ako si opekali priamo na lesnej ceste, našťastie to bolo v zjazde a bol tam kúsok, že som ich mohol obísť, ale slovník mali vyberaný keď som ich obiehal :cry:

Kur... mal si ich prihodiť do ohňa :D
09.06.2008 - 12:37:05
00
Včera na ceste z Limbachu na tri kamenné kopce mi skrížili cestu dvaja na žltom favorite(asi ochranári) jeden ma napadol a na druhého kričal aby vitiahol pištol.Nemusím ani opisovať ako som sa zlakol.Po dvoch ranách do hlavi sa mi podarilo utiecť.Ešte teraz mi je s toho zle.Netuším za čo to bolo,akurát kričali že tam na bicykli nemám čo robiť.


Heh, tak to si mal pekný zážitok, ja by som sa s nimi rád trošku pobil :D
09.06.2008 - 12:38:45
00
no to si kazdy mysli ze by sa pobil... :-D
ja sa spolieham ne to ze som rychly a na moju hlinikovu pumpicku ktorou by som pri najhorsom niekomu je__ol cez kxicht ale inak doporucujem kaser nosit stale zo sebou hlavne ak trenujete sami alebo mate drahy bike. Taky kaser im vystriekat na kxich a rychlo zdrhat a chalani nemaju sancu a moze si tahat zbran kolko chce lebo nic neuvidi. Ale s podobnym pristupom som sa este nestrol a to v tym miestach trenujem pravidelne. Urcite to neboli nejaky ochranari alebo niekto koho by si sa mal bat ty su dostatocne pouceni co mozu a co nie. Takze na tychto pomoze jedine kaser a rychlo zdrhat.
09.06.2008 - 12:44:59
00
jj kaser treba nosit ....
...ja na bike ho ale nosit nezvyknem....a ked mu das kaser do oci, mozes ho rovno aj rozkopat, lebo ked nebude nic vidiet, lahsie ho zbijes :)
09.06.2008 - 12:49:50
00
keyboard_arrow_up