Opat som vyhovel. RooT

Ja som si nedavno kupila pedale SPD Shimano 520 - 1100.- a tretry Shimano (model si teraz na rychlo nespomeniem) 1180.- Uz to man aj nahodene na biku a vcera som sa prvykrat vysypala ked som silou mocou chcela dat lavu nohu na zem a ta mi nesla odopnut :cry: (druhu nohu som uz mala odopnutu). :lol: Odnieslo to troska koleno ale na druhy krat to nebolo az take zle, a cakala som ze sa vysypem uz pri prvom testovani. Ale som spokojna :D chce to len cvik.


no ja som si toho tiež užil prvý tyždeň, než som do toho prišiel. zastavoval som pred jednou lavičkou kde sedeli ľudia a som zabudol na spd .. som sa len prevalil na bok a tý ľudia sa šli popukať od smiechu. teraz to už našťastie mám v krvy a ide to už podvedome
01.03.2007 - 10:36:34
00
Ja som sa vysypala na chodniku pred posilkou, takmer do krikov.Tiez som padla ako kabela na bok. Po cestre islo auto tak ten sofer si mohol mysliet ze co tam vystrajam ked z nicoho nic padnem na zem. esteze uz bola tma. :lol:
01.03.2007 - 10:41:02
00
Ja som si nedavno kupila pedale SPD Shimano 520 - 1100.- a tretry Shimano (model si teraz na rychlo nespomeniem) 1180.- Uz to man aj nahodene na biku a vcera som sa prvykrat vysypala ked som silou mocou chcela dat lavu nohu na zem a ta mi nesla odopnut :cry: (druhu nohu som uz mala odopnutu). :lol: Odnieslo to troska koleno ale na druhy krat to nebolo az take zle, a cakala som ze sa vysypem uz pri prvom testovani. Ale som spokojna :D chce to len cvik.


no ja som si toho tiež užil prvý tyždeň, než som do toho prišiel. zastavoval som pred jednou lavičkou kde sedeli ľudia a som zabudol na spd .. som sa len prevalil na bok a tý ľudia sa šli popukať od smiechu. teraz to už našťastie mám v krvy a ide to už podvedome


mam tu istu skusenost druha jazda isiel som odopnut psovy voditko aby si pobehal sam a nemusel sa motat okolo bicykla a nestihol som odopnut lavu nohu a uz som sa valal v blate pes vyhukany ze co robim ale v podstate som to cakal ze sa to raz stane
01.03.2007 - 10:41:55
00
Mam to tu premazat, alebo chcete dalsiu samostatnu temu, kde budete pisat kolko krat ste spadli s spd-ckami?
01.03.2007 - 10:55:08
00
To som cakala ze nas dakto zrusi :lol: Je to na tebe ale asi by to fakt chcelo novu temu :D
01.03.2007 - 11:05:12
00
ja som sa pre zmenu s spd-ckami vysypal az vtedy, ked som si myslel, ze to mam uz zmaknute...zo zaciatku som si daval pozor a nohu som vycvakaval uz v predstihu

a uplne najlepsie bolo, ked som vypol nohu a vaha isla na opacnu stranu :oops: potom som sa dost dlho metal na zemi, kym sa mi podarilo vypnut aj tu druhu :lol:
a to, ze pri tom boli divaci, to je snad jasne...bez tych sa to nestava
01.03.2007 - 13:34:53
00
no ja mam nove tretry teraz :).
tak mna to vsetko este len caka ;) :D :P.
drzte my palce!!! :oops:
01.03.2007 - 13:58:19
00
no ja mam nove tretry teraz :).
tak mna to vsetko este len caka ;) :D :P.
drzte my palce!!! :oops:


jedine co mozem poradit - mne to pomohlo - nastavit ich na lahsie odpinanie, takmer najlahsie odopinanie :oops: tiez som par krat popadal, kym mi doslo, ze to mam moc na pevno ...
01.03.2007 - 15:04:20
00
aaaa
cochvila budem aj ja spdeckovi.... moc mi to na sebavedomi nepridava
to root: tato tema nema byt v topicu O hocicom ale Strasidelne...
:-)
01.03.2007 - 15:10:45
00
:lol: :lol:
Pekne sa to rozbieha. Inak ja mam tie pedale nastavene od zaciatku uplne nalahko ale hold stalo sa :) Aspon viem ze chodnik je pevny a trocha som sa pobavila sama na sebe a tom pade
01.03.2007 - 15:29:35
00
:lol: :lol:
Pekne sa to rozbieha. Inak ja mam tie pedale nastavene od zaciatku uplne nalahko ale hold stalo sa :) Aspon viem ze chodnik je pevny a trocha som sa pobavila sama na sebe a tom pade


:) tak ale dievca moze dobry kamarat po pade utesovat, pofukat kolienko, ci pohladkat udrety zadocek ... :)
01.03.2007 - 15:32:41
00
no ja mam nove tretry teraz :).
tak mna to vsetko este len caka ;) :D :P.
drzte my palce!!! :oops:


jedine co mozem poradit - mne to pomohlo - nastavit ich na lahsie odpinanie, takmer najlahsie odopinanie :oops: tiez som par krat popadal, kym mi doslo, ze to mam moc na pevno ...


to uz mam tak nastavene (na najlahsie odpinanie) tak uvidim co to spravi :).
01.03.2007 - 15:38:44
00
Myslim, ze vela ludi co presli na SPDcka pri prvych jazdach spadla - vacsinou pri takmer nulovej rychlosti, az pri zastaveni a vacsinou sa podari prevazit na opacnu stranu ako je vycvaknuta noha :lol:

Samozrejme nebol som vynimkou a tiez som mal "otukane" kolena ako male dieta :oops: 8)
01.03.2007 - 15:41:50
00
No ja som asi dva krat spadol ked som mal author comp 03.to su uplne na pi.u pedale.s toho sa neda ani normalne vystupit.Ale spdcka uplna pohoda hlavne v krizovych situaciach som nikdy nemal problem vytrhnut nohu s pedala.Ja som fakt na spd este nespadol.Ono tie pedale su predsa aj tak kostruovane aby sa dalo s nich lahko vystupit.
01.03.2007 - 15:47:40
00
este nikto nespomenul pedale Time, tak ja : su fasa v tom, ze netreba nic nastavovat,
samozrejme na zaciatku pada vacsina, ja som sa vyvalal v zihlave a potom sa chladil v potoku a potom tyzden liecil kvalitnu nadchu
01.03.2007 - 16:01:17
00
keyboard_arrow_up