Čo si myslíte o Rootovi ako moderátorovi
Žeriem ho 15% [ 8 ]
Je dobrý 24% [ 13 ]
Je mi to jedno, nemám názor 45% [ 25 ]
Je mi ukradnutý 9% [ 5 ]
Je zlý 0% [ 0 ]
Červo by ho mal zrušiť 7% [ 4 ]
Celkový počet hlasov : 55
Vyjadrite svoj názor na Roota ako moderátora tohto fóra
13.06.2006 - 23:02:08
00
zaujimalo by ma skor co ta viedlo k vyhlaseniu tejto ankety ???

to tu teraz budeme hlasovat o kazdom jednom clenovi ?

nic v zlom, ale pride mi to scestneee...

myslim, ze kazdy z moderaatorov si to robi svoju praacu zodpovedne a najlepsie ako vie.
13.06.2006 - 23:54:09
01
Chcem vedieť, či aj iní majú rovnakú mienku o Rootovi ako ja.
Keby bol člen ako väčšina z nás, tak by mi to nevadilo, bol by jedným z mnohých tvoriacich široké spektrum názorov, ale on je MODERÁTOR!!! A podľa môjho názoru túto činnosť nezvláda.
14.06.2006 - 00:02:51
00
JOKO- mne napriklad vadi ze Ty si Uznavany clen, ja Ťa nemusim, ani neuznavam. Co robi Root je mi dost ukradnute a nevadi mi o nic viac ako Ty, alebo desiatky inych. Skutocne nerozumiem o co Ti ide.
14.06.2006 - 00:29:47
01
geroy este o tebe sa nehlasovalo, nechces niekoho nasrat? :lol:
14.06.2006 - 00:43:04
00
JoKo ehm, nic proti tebe, ale sa mi zda, ze ty tie konflikty priam vyhladavas, vytvaras (vid aj ine temy)... :lol:
preco by mal byt root zly mod? poikal nikomu neskodi, nech je co chce....
ja som napriklad nevidel nejaky jeho prispevok, ktory by niekoho urazal, znevazoval, resp inak skodil...


inak, toto by ste si mohli nechat aj na SS...
14.06.2006 - 07:02:12
01
JoKo, najprv si citaj po sebe co pises ty. Tak ako teraz. Co ako moderator robim zle? To ze sem pisem svoje nazory? To budem robit aj ked moderator nebudem!

To ze mam moznost upravit prispevok, zmazat, presunut, tym ti vadim? Si trapny junacik.

A najviac sa mi paci to, ze najvacsie keci maju ma MTB fore ziletkari, ktori na biku v zivote nesedeli.

A tato tema, aspon nazory co su tu len dokazauju to, ze si ty kto tu skodi, nie ja. Tak sa uz konecne zobud. A som rad, ze si tuto temu zalozil.

A co sa tyka moderovania. Fakt mi napis co konkretne v tomto smere nezvladam, bol by som ti vdacny. Ak ma niecim presvedcis, kludne sa toho vzdam. Ale svoje nazory si tu budem pisat dalej, v tom mi ty nezabranis.
14.06.2006 - 07:09:38
00
Su chvile ked sa treba vratit ku klasikom: " Ked neide o zivot ide o hovno. " (Jan Werich)
Chcel som len skromne naznacit, ze nechapem preco sa tu buria vasne nad tak nedolezitou vecou ako je to, ze kto kolko isiel maximalne. Skusme zmenit tu sutaz na to, ze kto kolko isiel minimalne. :)
14.06.2006 - 07:31:21
01
Root je v poriadku. Myslim, ze za to nie je plateny, co tu robi.
14.06.2006 - 08:18:44
00
Su chvile ked sa treba vratit ku klasikom: " Ked neide o zivot ide o hovno. " (Jan Werich)
Chcel som len skromne naznacit, ze nechapem preco sa tu buria vasne nad tak nedolezitou vecou ako je to, ze kto kolko isiel maximalne. Skusme zmenit tu sutaz na to, ze kto kolko isiel minimalne. :)


pista ma uplnu pravdu... sa tu rozplyvate nad totalnymi blbostami... este horsie ako deti na pieskovisku....

to JoKo uznavam ta ako bikera, resp. ziletkara .... ale stale ma (a si myslim, ze viacerych) presviedcas o tom, ze mas viac v nohach, ako v hlave (bez urazky) .... nechapem, preco sa stale "navazas" do ostatnych bikerov ...

.... Červo by mal asi tuto temu locknut... a aj vsetky temy podobneho charakteru...
14.06.2006 - 09:07:27
00
Presne tak, locknite to. JoKo napis mail Cervovi a neotravuj.
14.06.2006 - 09:27:29
00
Alebo zmažte celý ten frust. Nestačí vám v bežnom živote?
14.06.2006 - 12:47:06
00
co sa tyka prispievania je to jeho vec.. zato ze je moderator akoze nemoze prispievat vlastnym mozgom? ohladom prispevkov ma pravo ako kazdy iny takze tam problem nevidim..

a co sa tyka toho ze je moderator netusim.. nezaregistroval som ze by nejako prilisne mazal, lockoval, banoval a co ja viem co.. to musia vediet modi medzi sebou..

moderator tu je na to aby udrziaval poriadok ale koli tomu predsa nebude drzat hubu, aby nahodou.. to ze je mod mna vobec neovplyvnuje, a jeho nazory, rady, pripomienky beriem uplne salamovo ako hocikoho ineho.
14.06.2006 - 13:28:01
00
no uz ostava len geroy...

2JoKo lol
14.06.2006 - 14:04:37
00
Moj osobny nazor je, ze chalani sa sem chodia vyburit. Neviem ako je na tom JoKo, ale napr. root je hlava inzenyrska, ostatni urcite tiez nie su nejaki blbci a predsa vedu spory ako tukanek a rasti. Ked pripocitam vek zucastnenych pride mi to ako ventilovanie stresu z roboty, miesto kde si mozem povedat co chcem a s chuti sa povadit. Ako inteligentni ludia by ste sa mali bavit na patricnej urovni a nie ako nejaky bulo od lopaty. Chapem, ze viaceri si sem pridete zarypat do niekoho, ale nech to ma uroven (treba pouzivat odborne argumenty, realne zhodnotit situaciu a nie len - ty si debil a ty este vacsi). Kdesi na pive by sa mozno root s jokom tlapkali po pleciach a spokojne si hovorili ako v lese preskocili nejaky padnuty strom.
14.06.2006 - 14:53:29
00
keyboard_arrow_up