SKor by sme mali riest, preco v tejto krajne kradne vo velkom...
24.06.2015 - 12:42:42
04
to je neriesitelne :(
teda nevyriesitelne ...
24.06.2015 - 12:44:36
00
Mne osobne nevadí, že zo seba robím losera. Zámerne som volil tento nick. :D


bavím sa ozaj VEĽMI dobre .... :-)
a ešte jeden "odborný LÓSER-ský" príspevok a moje podozrenie, že to nie je len nick sa zmení na presvedčenie
:clap:
24.06.2015 - 12:58:39
00
som velmi zvedavý,ako tento prípad "vyrieši" naša polícia,meno zlodeja aj z fotkami z miesta činu majú na striebornom podnose
24.06.2015 - 13:06:23
00
Tak nech sa ti páči:
"Polícia už skúma záznam z kamery ako si ma jeden týpek odsledoval až do predajne, zatiaľ čo druhý mi otvoril auto a obslúžil sa."
Všimni si, nepoužil výraz vlámal sa. Stále si myslím, že Marek nechal otvorné dvere, v tom prípade ani poisťovňa by mu vzniknutú škodu neuhradila.
Ja sa nebavím vôbec, len mám iný pohľad na vec.
24.06.2015 - 13:09:23
00
podozrenie sa rýchlo zmenilo na ...

v dnešnej dobe ti šikovný zaučený lopkár dokáže
OTVORIŤ (uzamknuté auto) bez poškodenia za PÁR sekúnd

do auta sa už dnes násilne vlámu len drogovo závislí alebo pričmúdení ...
24.06.2015 - 13:17:39
03
Sa Vam cudujem,ze s takym trulom ako je Loser vobec debatujete...
24.06.2015 - 13:19:22
00
v niecom mozno trochu provokoval, ale sorry, len blbec si necha 1200 eur v aute len tak !

Ked cestujem na dovolenku autom, vsetku drahsiu techniku (zrkadlovka, objektivy, navigacia, tablet atd) hodim do jedneho ruksaku a ten beriem so sebou ZAKAZDYM ked vystupim z auta, pokial v nom neostava ina dospela osoba. To da zdravy sedliacky rozum. A ten kto ho nema, nech plati. Jeho problem. Aspon sa pouci do buducnosti.
24.06.2015 - 13:38:49
08
vybavenie je jedna vec, ale tá peňaženka to je fakt hmm, nemám slov.. a hlavne aj keď chytia páchateľa ťažko dokázatelné kolko tam mal..
ale napr poznámka načo mu je na tripe po európe 500 dolárov je dobrá :)
24.06.2015 - 13:45:27
01
aki ste zrazi vsetci mudri :)
naco mu boli tie dolare moze vam byt sum a fuk... aj keby tam mal svajciarske marky, aj tak vam to moze byt jedno...

edit: mne sa tiez obcas stane ze mam v penazenke nemalu hotovost v CZK, aj ked zrovna necestujem po CR.... a co teraz? budem tiez podozrivy z niecoho nekaleho?? ... v USD sa da platit hlavne vsade vychodnejsie od SVK (ano, nie len v USA ich akceptuju... kto trosku cestuje, ten to pozna).... no aj tak su trapne niektore vase domnenky.... ak nemate co robit tak hybajte von na bike.. dnes je pekne, dnes by to slo...
24.06.2015 - 14:41:45
03
Práve bola doplnená dosť nepodstatná informácia: "Auto na ktorom prišli bolo dovezené zo zahraničia a postavené na Nitrianske značky. Fotky sú z registra originality."
Ja to auto stále vidím sivé. Možno nie ja som farboslepý, ale policajt, ktorý to zapísal do TP.

Keď vás irituje môj príspevok, tak ho ignorujte alebo nahláste adminovi. Ale skôr si mylím že vás irituje len môj nick. :lol:
24.06.2015 - 14:57:16
00
.. v USD sa da platit hlavne vsade vychodnejsie od SVK (ano, nie len v USA ich akceptuju... kto trosku cestuje, ten to pozna)..

a je krajina na západe v ktorej budú radšej akceptovať USD než EURO?
neviem čo sa čertíš, čiastočne je to o ľudskej hlúposti proste :tmi: úplne rovnako ako keď niekto nechá drahý bike niekde v garáži, pivnici alebo na chodbe v paneláku.. |(
inak neni čo viac riešiť, majú fotku, meno, videozáznam.. je otázka času kedy a kde ho čapnú..
24.06.2015 - 15:14:29
00
Oceňujem, že sa bavíte na mojej vlastnej hlúposti, ale všetci kritici hlavne Loser majú pravdu. Ale k veci. Hotovosť som mal preto, lebo som ju dostal cestou na pretekový výjazd a nestihol som sa staviť v banke. Hotovosť v USD preto, že som si ju doniesol z USA a keďže nemám dolarový účet, mal som ju doma v ponožke-a vzal som ju ako rezervu, lebo posledný závod je v Zurichu kde nemusím míňat eurá a USD sa pri súčasnom kurze hodia.Mimochodom,bez hotovosti na tieto závody sa neoplatí ísť, lebo kreditka nie je úplne všade použiteľná. Po 7rokoch na ironman okruhu azda asi viem ako to funguje.
Prečo som mal toľko vecí v aute? lebo som vyrazil na 5ironmanov - a naozaj prepáčte ak niekomu vadí, že jazdím v drahom, značkovom oblečení.
Mám proste sponzorov ktorí mi toto poskytnú - aj za to, že ich zviditeľňujem napr. reklamou na aute alebo na mojom webe. Má s týmto niekto problém???
Ak zverejňujem informácie na spomínanom webe tak je to jediné čo môžem. Nerozumiem sa autám, ani registrom, dávam tam info ako sa ku mne dostanú a samozrejme preposielam polícii.
Foťák? - bol to obyčajný kompakt ktorý stál asi 100eur...
A prečo som sa stavil vo FORDE? aj toto vám vadí?
Zastavil som sa tam na obyčajnú kávu, prestávku na dlhej ceste a navštíviť kamarátku po dlhej dobe.
Naschvál som zaparkoval PRIAMO pred hlavným vchodom a to že pod svetlom je najväčšia tma som bohužiaľ zistil až moc tvrdo.
Či zlodeji použili rušičku diaľkového zamykania, alebo to otvorili inak - je už nepodstatné, keďže poistené som to nemal a nikto mi to aj tak neuhradí.
Ale stalo sa.
Je mi jasné, že som urobil obrovské chyby a dostal som po čuni, a bohužiaľ Loser a jemu podobní mudrlanti majú úplnu pravdu.
Zlodejov polícia pozná, a aj mi bolo povedané, že aj keď ich dostanú takmer 100perc lebo je k dispozícii detailný videozáznam celej krádeže, tak moje veci už aj tak nikdy neuvidím.
Takže ak máte takúto potrebu, kľudne bavte sa ďalej na mojej hlúposti...
...rozdýchal som krádež, rozdýcham aj posmech...

marek /naivný triatlonista/
24.06.2015 - 15:19:56
022
ja zas nechapem preco vas napadlo tu riesit nieciu hotovst v USD... tak ich mal, a co?.. u zmu ich ukradli.. bohuzial.. a vsetkym moze byt ukradnute naco, alebo odkial ich mal.. vase neboli.. takze vam to moze byt jedno nie? :)

tiez si myslim, ze debatovat tu o tom je ako riesit politicku situaciu na blizkom vychode u nas v krcme pri pive....

a teraz dajte nejaky o imigrantoch! :)
24.06.2015 - 15:21:02
00
kiwami: +100 za tento prispevok, respect.
24.06.2015 - 15:28:32
00
keyboard_arrow_up