Kiwami, ja sa nebavím na tvojom prípade, ale musíš uznať, že keď si prečítaš príben na tomto fóre a na trisport.sk, sú dosť odlišné, v počte faktov ako aj v opise udalostí.
Nezaujíma ma prečo, skôr okolnosti.
Takže, teraz jedno akým pričinením, ale dvere neboli zamknuté! Žiaľ, v tomto som mal pravdu.
Ešte nechápem, prečo stopuješ auto, keď polícia pozná zlodejov. Čo robí polícia?
Práve verím tomu, že čím skorej ich chytia, tým väčšia šanca na nájdenie ukradnutých vecí. Nech mu primrzne ten hnusný úsmev na trvári! Ďalšia aktualizácia už by mohla byť o tom.
Mier.
24.06.2015 - 16:24:19
00
Klasika boys of Vrakuňa....cigáni,drogy,kurvy.
na druhej strane občan je nepoučitelný ak si nechá takéto cennosti v aute v ruksaku.nie nadarmo fízli furt vyprávajú nič nenechávať v aute.
24.06.2015 - 16:33:55
00
Loser a ostatní - urobil som kopec chýb, a veľmi veľa okolností zapadlo do seba tak, že to dopadlo ako to dopadlo. Toho človeka hľadajú a ja mám dve možnosti- buď budem doma sedieť na riti a prázdno čakať, alebo robiť čo je v mojich silách, čo polícii dosť pomáha -lebo volajú-píšu mi ľudia práve z jeho najbližšieho okolia aby bol čím skôr chytený. Podľa možnosti s vecami - ale asi je naivné myslieť si že to nepredal alebo nezahodil - ako dôkazy. Je mi ľúto, že nemám lepšie metódy ale robím čo môžem.
Ešte raz - hotovosť, drahé veci, olepené auto, v zlom čase na zlom mieste som bol a to sa mi vypomstilo.
Za 25rokov čo pretekám sa mi to nestalo. Resp. 2x mi vybrali auto, vylámali zámky a vytrhli autorádio lebo nič iné v aute nebolo.Len jediná mini nálepka POLAR na zadnom okne. /keby som si auto nepolepil tou nálepkou, nikoho by ani nenapadlo mi ho vykradnúť. že?

K zamykaniu auta - mám to na diaľkové ovládanie, ktoré cvaklo ako stále, a nikdy problém nebol.
Ale prečo sa sakra obhajujem ja - urobil som azda niečo zlé???
Čo mám od teraz chodiť na preteky v tisíc dvesto trojke, jazdiť na oceľovom favorite a obliekať sa do oblečenia z bazáru a po každom ironmane si hojiť odreniny lebo sa bojím použivať kvalitnú kombinézu, aby nááhodou som niekoho neprovokoval? a to všetko na tajňáša aby sa o mojom športe nikto nikdy nič nedozvedel?

Jedna prosba - od pondelka som nespal, jedlo do mňa nejde a v žalúdku mám krče ktoré mi nie sú príjemné.
Tak Vás všetkých prosím, ak mi viete pomocť, pomôžte mi, ak nie, nechajte si svoje múdre reči pre seba.
Ak nie ste súčasťou riešenia, ste súčasťou problému, a ja mám dosť problémov aj bez toho aby som sa ešte zaoberal ospravedlňovaním svojich chýb.
Všetci vieme, že som ich urobil viac než dosť, ale mám tiež pocit, že som za to zaplatil cenu pomerne vysokú...

... a to naozaj nehovorím o kope bankoviek, ani o pár handričkách, alebo mini foťáku... uvedomujete si prosím niekto že ak chcem ísť 5x IRONMAN po sebe /4km plávania-180bike-42beh/, že som pre to musel aj niečo urobiť? Volá sa to tréning a s tým spojená príprava a kopa nákladov ktorá tým je dosť stratená...

Fakt mi prosím prestaňte vyčítať moju vlastnú blbosť /som si jej vedomý viac než dosť/
vďaka za pochopenie
marek
24.06.2015 - 16:47:14
017
Drzim palce, nech ho chytia aj s tymi vecami a nech sa im to podari co najrychlejsie.
24.06.2015 - 16:52:50
00
iba trpak,ktory v zivote nebol co i len za hranicami si mysli,ze netreba hotovost do zahranicia......howgh.......
kiwami nevedel si zohnat cez sponzorov nove vybavenie? trip na IM skoncil teda?nechce sa mi verit, ze narychlo nevies zohnat nutne veci....
neverim,ze Zvaz s Marikou na cele nevie pomoct. resp. napisat PV do Ciech,ci by nevedeli narychlo helfnut....... ;)
ak by ti to pomohlo, hned moju komplet Garmin sadu by som ti pozical,tento rok ju aj tak nepotrebujem
24.06.2015 - 16:55:21
03
to je take "slovenske" zacat "riesit" obet namiesto zlodeja ...pripomina mi to : " bili ta,bili ta...a preco si sa dal !"
a este sa obet vlastne "musi obhajovat" ,ze si to neukradla sama ....potom to tu aj tak vyzera,kvoli par hajzlom clovek aby bol stale v strehu ,lebo len na tu aj len jedinu chybu cakaju...a kto je neomylny,nech hodi kamenom... ;)
24.06.2015 - 18:10:31
05
Hotovosťou platia pašeráci, prostitútky a tí , čo sa chcú vyhnút daniam, účtenkám.

Dnes som na trhovisku na Žilinskej v BA hotovosťou zaplatil za kyticu pre moju drahú k promócii. Čo som - pašerák?
Pred dvomi týždňami som hotovosťou zaplatil za guláš na Chate pri Zelenom plese a za klobásu na Chate Plesnivec. Čo som - štetka?
Pred týždňom som hotovosťou v Čechách v Karlovej Studánke zaplatil za parkovanie a v reštaurácii Praděd za čaj a špagety. Čo som - daňový podvodník?

kiwami: držím prsty aby sa aspoň časť z vecí vrátila, dúfam, že smradi dostanú po čuni a verím, že sa nájdu dobré duše, ktorí ti pomôžu (tak ako píše canopus)
24.06.2015 - 19:58:08
06
Astro, už som sa nevedel dočkať kedy sa objavíš s tvojim príspevkom v tomto vlákne!
Ja som tiež nedávno kupoval kvety a predstav si, platil som kartou. Dokonca môj zamestnávateľ čoskoro nahradí gastrolístky kartou. S tým nesúhlasím, ale nemám na výber.
Je na zamyslenie, prečo sa hotovosť spája s podsvetím.

kiwami Teba asi naozaj opisuje výrok: "Chváliť ho veľmi nemôžeme, lebo potom mu naprší do nosa a doje..ť ho nemôžeme, lebo skončí v depkách. Tak jemnúčko okolo neho, ako okolo vajíčka."

Na rozdiel od teba sa nevenujem triatlonu a už vôbec nie ako profesionál, preto sa jemnúčko pýtam, aby som bol v obraze.
Ako profesionál so sedemročnou skúsenosťou dostávaš novú výbavu na každú sezónu? Zbavuješ sa minuloročnej výbavy zakaždým? Nie? Tak potom auto, bicykel, prilbu máš, zober minuloročný neoprén a kombinézu a padaj na triatlon!
Toho zmrda nechaj polícii, nech pracuje aj ona z našich daní!
Nemáš minuloročnú výbavu? Požičaj si na Triway alebo u Petra Vabrouška.

Ty sám si sa vyjadril: „Triatlon je to môj život. Ráno s ním vstávam a večer chodím spať. Nedokážem predstaviť, že by triatlon nebol,“.

Tak sa vzchop, nešír nezmysly, že tvoja sezóna skončila a úlohu losera ponechaj mne!
25.06.2015 - 06:43:29
02
až na to že aj keby mal vlaňajšiu výbavu tak mu chýba cca 1200€ a predpokladám komplet doklady! a bez toho sa dosť blbo cestuje a existuje v európe.. ;)
25.06.2015 - 07:17:34
00
Nahradne ti vystavia vsade predsa
25.06.2015 - 08:27:21
00
... eurobankovky? :)
25.06.2015 - 08:39:39
01
Astro, už som sa nevedel dočkať kedy sa objavíš s tvojim príspevkom v tomto vlákne!
Ja som tiež nedávno kupoval kvety a predstav si, platil som kartou. Dokonca môj zamestnávateľ čoskoro nahradí gastrolístky kartou. S tým nesúhlasím, ale nemám na výber.
Je na zamyslenie, prečo sa hotovosť spája s podsvetím.

kiwami Teba asi naozaj opisuje výrok: "Chváliť ho veľmi nemôžeme, lebo potom mu naprší do nosa a doje..ť ho nemôžeme, lebo skončí v depkách. Tak jemnúčko okolo neho, ako okolo vajíčka."

Na rozdiel od teba sa nevenujem triatlonu a už vôbec nie ako profesionál, preto sa jemnúčko pýtam, aby som bol v obraze.
Ako profesionál so sedemročnou skúsenosťou dostávaš novú výbavu na každú sezónu? Zbavuješ sa minuloročnej výbavy zakaždým? Nie? Tak potom auto, bicykel, prilbu máš, zober minuloročný neoprén a kombinézu a padaj na triatlon!
Toho zmrda nechaj polícii, nech pracuje aj ona z našich daní!
Nemáš minuloročnú výbavu? Požičaj si na Triway alebo u Petra Vabrouška.

Ty sám si sa vyjadril: „Triatlon je to môj život. Ráno s ním vstávam a večer chodím spať. Nedokážem predstaviť, že by triatlon nebol,“.

Tak sa vzchop, nešír nezmysly, že tvoja sezóna skončila a úlohu losera ponechaj mne!



Myslím, že chlapec ti už dostatočne vysvetlil, čo a ako sa stalo a asi sám vie aké problemy mu vznikli, tak sa už na to vyj.b a prestan do neho kopat
25.06.2015 - 08:45:48
01
Ked sa chce, tak sa da. Urcite kvoli par kusom vybavy a par euram neskoncila sezona. Hlavne ak clovek kvoli nej tolko obetuje na treningoch atd. Takato drobnost by mna nemohla zastavit. Jedine choroba, uraz, alebo vazne rodinne dovody. Takze treba hladat sposoby a nie dovody. V tom s loserom suhlasim. kiwami, hlavu hore a bojuj akoby slo o jedny preteky z tej planovanej serie. :) Myslim, ze vsetci Ti prajeme, aby to dobre dopadlo.

P.S. Loser, ale bavim sa stale na tom Tvojom postoji k hotovosti. :) Ja fungujem v beznom dennom zivote LEN na hotovosti ak neratam trvale prikazy a inkasa zriadene na ucte a nakupy na nete platene cez paypal alebo prevodom. A nemam s tym ziadny problem.
25.06.2015 - 08:52:03
03
Loser: jeden taky postreh z toho Svajciarska kam sa Marek chystal na IM - 90% Svajciarov nosi stovky casto tisice Frankov v penazenke, kedze tu banky musia robit kampane na platby kartou, akosi to nie je az take popularne a nie uplne vsade sa to naozaj da :) kamos tuna kupoval bajk za 5000 CHF v hotovosti, kedze je to aj pre predajcu lepsie ako platba kartou (z ktorej plati poplatky)
Dalsia vec je ze aj ked sa da platit kartou neda sa klasickou (kreditka alebo debetka, to je jedno) VISA alebo MasterCard - len tymi light verziami Maestro, Electron, Vpay... kedze z tychto plati predajca mensi poplatok, casto povoli iba tie.
na druhu stranu vymenit eura za franky alebo platit eurami sa casto ovela menej oplati ako si vybrat franky priamo z bankomatu na mieste, ale tak zalezi od slovenskej banky a jej poplatkov za vyber...
25.06.2015 - 09:11:19
00
Nosia toľko prachov, lebo pivo stojí 8 frankov :D. Bol som nedávno lyžovať a prachy na týždeň som rozbil v bare za večer :D :D :D.
25.06.2015 - 09:32:14
00
keyboard_arrow_up