Zdravím,
začínam s opravou poškodených karbónových časti a tak tiež karbónových rámov
ak by niekto chcel opraviť takéto časti prosím môžte ma kontaktovať na emailovej adrese (karbon.repair@gmail.com)
poprípade po dohode odkúpim zlomené , prasknuté rámy
ďakujem
06.07.2015 - 17:59:52
00
Ta anonymita veľa dôvery nevzbudzuje.
06.07.2015 - 20:28:55
01
akú dôveru potrebuješ ?
06.07.2015 - 22:16:01
00
Porozmýšlaj, alebo si myslíš, že ti niekto zverí na opravu rám za stovky eur?
Trebárs foto tvojej práce, odporúčanie, záruka adresa atd.
06.07.2015 - 22:23:08
00
Jasne to beriem
no ešte len začínam preto by som na začiatku aj nejaké tie rámy odkúpil poprípade ak by niekomu taký to rám doma len zavádzal vedeli by sme sa nejako dohodnúť
alebo ma v tom môže na začiatku podporiť a dá mi ten svoj rám opraviť ak mu nezáleží na tom (nepotrebuje ho, kúpil si nový, nevie čo s ním....) že ho bude opravovať niekto kto ešte len s tým začína
inak s karbón mám skúsenosti no rámy som ešte neopravoval a kedže mám dobrý vzťah k cyklistike tak som sa nejako rozhodol skúsiť opravovať rámy s karbónu a jednotlive časti z karbónu
postupne si chcem vytvoriť nejakú tu stránku s moji prácami.... no teraz na začiatku sa treba nejako odraziť tak som dal info tu na fóre
vidím že si živnostník, neviem čo konkrétne robíš ale tak pravdepodobne si zákazky zháňaš sám a nejako si začať musel
postupne doplním viac info no teraz len takto email a tu na fóre aby som si zrobil aký taký prehľad či vôbec niekto ma záujem
ale beriem všetky pripomienky a rady od každého, každá rada je na niečo dobrá
07.07.2015 - 10:07:31
00

inak s karbón mám skúsenosti

A ake mas skusenosti s karbonom? Tie mam aj ja (zaciatky fa. Jantex- karbonove padla) ale ram by som si sam neopravoval
07.07.2015 - 10:31:18
00
No vidis takto si mal zacat. Ale budes to mat velmi tazke,tiez som robil 17 r. v laminatke. No na ram si netrufnem je to nieco ine ako oprava spojlera na aute.
Skus pohladat nieco v CZ tam su ludia, ktori to robia.
Stastie praje odvaznym tak preco to neskusit. Vela zdaru.
07.07.2015 - 10:51:03
00
keyboard_arrow_up