ja som si tam minuly rok narazil rebra...ale to bola moja chyba, precenil som svoje schopnosti
06.07.2015 - 10:17:27
00
preto nemam rad zvaznice, radsej po chodnicku pomalsie
06.07.2015 - 10:43:09
01
A po zvaznici sa neda pomalsie? :)
06.07.2015 - 11:14:20
00
ja som sa uz poucil :)
06.07.2015 - 11:17:47
00
kámoš včera spadol v zjazde z ChpSuchým...

http://www.hzs.sk/typy-aktualit/zraneny-cyklista-v-malej-fatre/


Kto to? A čo sa stalo?
06.07.2015 - 12:17:19
00
neviem, nebol som tam, ale asi mu ušiel predok, on zase nejako extra rýchlo asi nechodí...na to má dosť rozumu...každopádne už čaká na operáciu...
06.07.2015 - 12:26:37
00
http://bystrica.sme.sk/c/7896755/pri-donovaloch-sa-vazne-zranil-cyklista-zasahoval-vrtulnik.html. Pri tomto ma napadlo - je zasah LZZS hradeny z bezneho zdravotného poistenia?
06.07.2015 - 13:07:20
00
Dnes tu píšeme len o druhých. Nemáte sa osobne čím pochváliť?
Od soboty už aj ja patrím medzi kľúčových bikerov. (zlomenina akromialneho konca klavikuly) V našej partii už 5. kľúčová kosť.
Škoda, že som si nespravil selfie včera. Malo to lepšie farby. Neviem si ani nejak odfotiť rameno zozadu, kde bol náraz. Tam mám zase tzv. cestnú lišaj.

Prílohy:

self.jpg
self.jpg 118.66 KiB thumb_up0thumb_down

06.07.2015 - 13:23:45
00
Pri tomto ma napadlo - je zasah LZZS hradeny z bezneho zdravotného poistenia?

Ano je hradeny.
Problem by ale mohol byt so zasahom horskej sluzby, pokial si poisteny na Slovensku (nemas Alpenverein) a stane sa ti uraz mimo oficialnej cyklotrasy napr. v NP, vtedy by sa poistovna mohla vykrucat. Ak ma niekto prakticke skusenosti, podelte sa.

Od soboty už aj ja patrím medzi kľúčových bikerov.

Skore uzdravenie prajem. Coze sa stalo, mladicka nerozvaznost :) ?
06.07.2015 - 13:33:55
00
[quote=""]
Taktiež skore uzdravenie a este popíš ako si sa ktomu dostal. Zrejme klasika isiel si rýchlo a hodilo ta cez rajdy a nestihol si dat ruky pred seba alebo si ich dal nie moc dobre kedze si dopadol na rameno:) Zase bez padov sa v nasom sporte neda jazdit
06.07.2015 - 13:39:43
00
Palo TT, uhádol si, mladícka nerozvážnosť. (Oravský MTB)
doubleble, ťažko popísať, keď sa to stane v zlomku sekundy.
Pri preteku som valil na doraz. Pri predbiehaní dole zvážnicou som sa dostal do dažďom vymletej stopy a predbehol som vlastný bicykel. Inak nepatrím medzi riskantných jazdcom. Na každého to snáď raz príde. Čo už.
(podľa značenia na tele a príp. drese som musel urobiť nejaký vzdušný premet a dopadnúť na chrbát, pričom prvý kontakt so zemou bolo plece)
06.07.2015 - 13:52:58
00
Palo TT, uhádol si, mladícka nerozvážnosť. (Oravský MTB)
doubleble, ťažko popísať, keď sa to stane v zlomku sekundy.
Pri preteku som valil na doraz. Pri predbiehaní dole zvážnicou som sa dostal do dažďom vymletej stopy a predbehol som vlastný bicykel. Inak nepatrím medzi riskantných jazdcom. Na každého to snáď raz príde. Čo už.
(podľa značenia na tele a príp. drese som musel urobiť nejaký vzdušný premet a dopadnúť na chrbát, pričom prvý kontakt so zemou bolo plece)

Aj si dojazdil ten maraton ak sa to stalo niekde ku koncu ci to uz moc bolelo? Ale asi predsalen na ceste sa to este ako tak da ale v terene to musí boliet.
06.07.2015 - 14:05:38
00
http://bystrica.sme.sk/c/7896755/pri-donovaloch-sa-vazne-zranil-cyklista-zasahoval-vrtulnik.html. Pri tomto ma napadlo - je zasah LZZS hradeny z bezneho zdravotného poistenia?

V sobotu som prave isiel Sachticky Donovaly a nejak som nic nespozoroval ale siel som az na večer asi to bolo skor. HZS je sukromna spoločnost. zdravotnu starostlivost síce plati zdravotna poistovna ale technicky zasah teda ze ta niekto musí príst nájst a zobrat a doviest do nemocnice si musís hradit ty. Ja to mam vyriesene cez Alpenverain kedze chodim aj do zahranicia tak to vyuzijem. Inak sa dá poistovat na dni - asi Union najlepsia
06.07.2015 - 14:13:44
00
[tag]double[/tag ]Preteky som 32 km došiel i napriek bolestiam. (dokonca som si dokázal udržal prvenstvo vo svojej vekovej kategórii) Ten adrenalín robí divy. Keby som vedel, že je kľučka zlomená, vzdám to.
06.07.2015 - 14:18:56
00
HZS a LZZS su ale dve rozne veci. A niekedy moze vrtulnik LZZS pomahat pri technickom zasahu HZS.
Ak pre teba ale prileti vrtulnik LZZS a odvezie ta do nemocnice, tak za ten prevoz neplatis.
(analogicky napr. zasah vrtulnika pri dopravnej nehode).
06.07.2015 - 14:22:10
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up