Mali ste už na biku nejaký drsný pád alebo úraz. Ja zatial len zlomený malíček ale to bolo už dávno.

Pripájam obrázok z minulého roka z Livigna, dúfam že sa Samko nenaštve. :P

Prílohy:

DSC_0214.jpg
DSC_0214.jpg 265.38 KiB 7 thumb_up1thumb_down

23.03.2006 - 13:56:37
00
Ja len co som sa zpadol na rovnej ceste na beton na koleno v neskutocnej rychlosti asi 10 km/h... Potom som musel mesiac abstinovat aby sa mi narazene koleno dalo ako tak dokopy... Boli aj ine pady - horsie vyzerajuce - odreniny a tak - ale tie neboli s az takymi nasledkami
23.03.2006 - 14:03:46
00
no tak k tomu obrazku je fakt cool naozaj oplati sa pozriet .
Vdaka bohu ja som nemal vaznejsie pady ale jeden kuriozny som mal idem si raz po dedine 30C zmrzlina v ruke v druhej volant a naraz si to vedla mna prefrci take bmw cabriolet som sa obzeral az som padol do zakeho kanala ale 1m hlbokeho hned vedla chdnika nic sa mi nestalo ani nic oskrete ale skoda bola tej zmrzky co skoncila na mojej hlave . no nic aj to sa stane :lol: :twisted: :D
23.03.2006 - 14:08:40
00
Katko, presne som na tuto temu myslel, ked som si precital Dijckov prispevok v Cesta vs. MTB :-)

Ja som mal jeden kuriozny zazitok este z cias aktivneho brazdenia nasich dokonalych asfaltovych kobercov. Isiel som u kraja po krajnici na sirokej ceste, 2 priebezne a dva odbocovanie pruhy, nikto v protismere a za zadu isiel nejaky cikos na starej skoduli a vytruboval na mna ako divy, tak som mu ukazal ze mi narastol len prostredny prst a tie ostatne akosi nechceli vyrast a ked ma predbehol (isiel som cca 45) tak chvilu isiel, ja som mu nevenoval pozornost a ten ...... prudko zabrzdil, tak som mu nacal (s brzdenim asi 20 cm od auta) jeho zadnu cast, zadne okno a neviem co vsetko este, ja som skoncil v poli, nastastie som mal prilbu, s narazenym kolenom a prasknutym rafikom v spoji. Ani som najprv nevedel co sa deje, on vystupil, ze co mi je a tak, nevnimal som ho moc, lebo inak by som mu asi poumyval vsetky okna, potom odisiel, za mnou prisiel pumpar z benzinky, pomohol sami pozviechat a zavolali sme pre odvoz. Bola sranda, potom som 2 tyzdne nemohol sadnut na bicykel.


Naposledy upravil root dňa 23.03.2006 - 14:20:27, celkovo upravené 1 krát.

23.03.2006 - 14:10:38
00
paradoxne na tom je to ze dotycny padol v terene na sotoline prvy den dovolenky, skoda tych speslovych kratasov stali sa mi zda nieco cez trojku inu imidz je imidz. :P

no a este jedna fotecka beskyd tour 2005, majo - velosprint team zilina, pad na 10 km a dosiel az do ciela. to je biker. :P
alebo inak prvy maraton je vzdy najtazsi hehehe.

Prílohy:

IM000892.jpg
IM000892.jpg 196.87 KiB thumb_up0thumb_down

23.03.2006 - 14:19:36
00
kokso to musel byt pekny drzkopad :) ...ja som vazny pad asi este nemal, klop klop klop, ale doozgierany som uz parkrat bol....raz som z nepozornosti preletel cez smetiak, taky maly plechovy co byva na dedinach pri ceste, som sa obzeral po kamosoch :) vtedy som bol asi najviach dochramany....inak root mam podobny zazitok, teda len trosku....si raz ficim po ceste u nas v ziline a zrazu vedla mna trolejbus, to by este bolo v pohode, lenze ten hnup bol tak 20cm odo mna a stale sa priblizoval a uz uz ma chcel vyfackat tym harmonikovym zadkom, uhnut nebolo kde, bol tam vysoky obrubnik a ja som si to rubal vyse 30, no uplne ma primackol skratka...tak som dupol na brzdy akurat tak, ze on prefical a dostal som sa zan...samozrejme ako slusne vychovany ucastnik cestnej premavky som mu ukazal dost vehementne prostrednik oboma rukami a pridal som k tomu nejaky komentar :) no a presne v tom momente, ked som obidvoma rukami machal vo vzduchu, mi prisiel do cesty nejaky kanal a trosku mi myklo prednym kolesom, akurat tak dost na to, aby skrtlo o blizky obrubnik, samozrejme sa na nom uplne zvrtlo a ja som letel krasnym oblukom na chodnik...odniesol to nastastie len batoh a prasknute sklicko na hodinkach :) ...ponaucenie? neukazujte prostrednik pri obrubniku :)
23.03.2006 - 17:02:18
00
katkovi netreba o tom pisat, ale mal som podobny uraz ako mliecko. Raz sme zjazdovali dole martinkami, ked som dostal hlad. Vytiahol som horalku a drziac ju v pravej ruke som si pribrzdoval lavou. V jednej tocke som zbadal niekoho, co sa snazil vylomit strom rastuci pri ceste, tak som sa zadival kto to moze byt. Zistil som to az ked som sa okolo neho zoskrel po ceste na sotoline. Dodnes rozmyslam kde zostala ta horalka :idea: Ale mal som peknu spomienku, lisaj cez cele predkolenie. V tom pade ma asi najviac trapili iskry hadzajuce dualy a nie krvava noha :) Mal som este jeden zaujimavy pad do zihlavy pred JRD (aj s kamosom), ale to tu radsej nebudem rozoberat :oops:
23.03.2006 - 19:11:48
00
Musim podotknut, ze nikto nechcel vylomit stromcek , to bol len Ajeto zakliesneny v lese. A Giro ako spravny kamarat hodil drzku rovno vedla mna. Keby ste to videli, ja lezim v lese, hlavu sa snazim vytiahnut z pod stromu a nejaky magor sa vedla mna sucha po ceste, este pritom zere horalku, no fasa. To lytko bolo inak fakt cool, bol si to potom umyt na pumpe na hajzli vo vrutkach, predtym tam sedel nejaky chalan a ked to videl, tak sa asi aj druhy krat posral, a to tam este zabudol aj kolu.

A ten pad na JRD. Zjazdujeme po takej dedinskej ceste, siroka bola asi dva metre a dvaja magori sa za mnou obiehaju pred zakrutou. Otocim sa a dvaja magori vedla seba, uz im doslo, ze to nestihnu, tak to obaja svorne rovno na polnu cestu, jeden do zihlavy a druhy skoro do potoka. Ja som myslel, ze puknem smiechom, som nevladal ani vyslapat naspat.
24.03.2006 - 10:03:49
00
Na poslednom výjazde minulého roku kamoši točili nejaké videá....
a tak mame natocený krásny pád ako kamoš vyletel na kameň a potom nasledoval krásny pád... výsledok- rozbitá hlava nakolko prilbu mal vo vaku a pár kvalitných odrenín...
Poučenie: vždy noste prilbu!!!
24.03.2006 - 11:21:13
00
AJETO: Tí dvaja, čo sa obiehali, to boli bikeri alebo autá?
24.03.2006 - 12:03:29
00
uz ti neodpovie isiel dupat na ziletke do chorvatska parchant. :P
24.03.2006 - 12:47:24
00
2audino vsak som napisal, ze sme tam padli aj s kamosom. Problem bol skor v tom, ze sme tam dali asi 90 km/h a nakolko sme boli vacsi a tazsi ako ajeto, tak sa nam obom nedalo zaklopit do tocky. To bolo aj velke stastie, bol by som odzadu napalil kamosa. Mal som vtedy aj prilbu, ktoru som rozbil o kamen, takze je to pravda. Noste prilbu. A to sa nam doma este dalsi kamos smial, ze keby sme boli trafili nejaku kravu na tom JRD a zdulo ju, tak by sme ju museli zaplatit :lol: .
25.03.2006 - 16:49:12
00
Akurát dnes som bol z kamarádom na biku a kamarád sa tak strepal(do 30cm blata)že som nevedel či žije :?: a o 20m zase ja,čistý papulniak.
Ale zatial nič vážne,dakujem panne Márii Guadalupskej 8)
26.03.2006 - 01:47:13
00
uz ti neodpovie isiel dupat na ziletke do chorvatska parchant. :P

žilet mach 3d :?:
26.03.2006 - 01:48:41
00
Tak a je to tu.Ako tu tak píšem (dost podgúrážený) tak moj vážnejší pád sa stal asi pred cca 10min.(podgurážený) som si išiel kúpit fajčivo na slovnaft a chcel som zdolat pár schodov.Ale stala sa taká vec že som sa vytrepal ako cigánska hračka(na stehne mám dost ošklivou ránu)
Z toho vyplíva-Nehovor hop kým nepreskočíš
26.03.2006 - 04:24:57
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up