Tak ale toto forum nie je o dopravnych prostriedkoch :D .. rovnako nie o pesom dochadzani do prace, ale o sporte, turistike. Ale Jezus by mohol zalozit temu "fotky z vyjazdov do prace" :D
25.01.2019 - 18:43:09
07
V Maninskej tiesnave ma jeden biker co narazil do skaly pomnik. Na smiech to naozaj nieje. Tiez u nas si kedysi na namesti chalan na skateboarde zlomil chrbticu o zabradlie. Keby bola v blizkosti original skateboardova draha, ktoru sa snazia postavit, aby bola co najviac bezpecna nemuselo to takto dopadnut. Mohol mat aspon chranice.
25.01.2019 - 19:09:38
00
aktualne piatkove vydanie



pocut tam aj slovencinu :)
25.01.2019 - 20:18:40
00
MageZ: už som myslel že v 3:00 mali použiť papierový strom. Ale nebolo to tak.
A v 0:30 tiež nemuseli ísť tak rýchlo po tých kameňoch, to sa dalo prejsť aj pomalšie.

No aby neboli len srandičky, hlavne na tých bmx-kách boli niektoré pády dosť nepríjemné. Ten 2:45 áu.
25.01.2019 - 20:32:08
00
Toto musi byt troll, lebo inac by to musel byt ubohy nestastnik, co cely zivot prezije na 60%, furt len pri stene ako potkan a tesi sa ze vlastne nic nezazil, lebo co keby to nahodou bolo o srdci a o radosti.
Trijvalcova Fabia, byt po babke, jedlo bez soli a bez korenia, oblecenie sede, robota nudna a smrt vykupenim, Taky clovek fakt nemoze byt realny.
Jedine ze by to fakt bol Tenista, potom je vsetko na poradku.
25.01.2019 - 22:36:36
05
double napísal:
môže sa stat všeličo ale ak by som mal športovať alebo žiť s týmto pocitom sedím doma v klietke..
nesedim doma v klietke, ale kazdu volnu chvilu jazdim. A miesto 40km/h v lese idem len 30km/h. to je cele. ;) Pomaly dalej zajdes. ;) Tak sa mi zda, ze toto je komunita najdrsnejsich jazdcov a bike akrobatov z celeho Slovenska, (ako mi povedal o vas kamarat) ktori nevpustia medzi seba amaterskeho jazdca, ktory oznami ako on jazdi, aby si vyslapal 1000m a potom zjazd bez zraneni, lebo ma financne zavazky a nemoze si dovolit prist o pracu.
25.01.2019 - 23:12:30
02
( PRÍSPEVOK VYMAZANÝ )

Autor sa rozhodol vymazať svoj účet spolu s obsahom, ktorým do fóra prispel.


Naposledy upravil IDVert3X dňa 24.06.2019 - 19:26:33, celkovo upravené 1 krát.

25.01.2019 - 23:38:46
012
Ja nikoho neodsudzujem. Len som napisal svoj nazor ze nejazdim rychlo aj ked by som mohol na zjazde este trochu pridat. To ako ked som v inej diskusii sa pytal preco nechce nosit prilbu a dal som priklady kde prilba zachranila zivot, tak sa im to nepacilo. A to ze je to komunita profikov to mi napisal kamarat. To nieje moj nazor.
26.01.2019 - 08:43:44
00
forek: 3valcova fabia je lepsie ako ziadne auto, byt po babke by bral kazdy, hlavne v BA :lol: .. sol ti zakaze lekar az budes starsi, asi aj to korenie :D .. robota, tak to je individualne a suhlasim, ze smrt je vykupenie :)

vuk: tuna nemozes pisat svoje nazory, ktore sa citlivo dotykaju tem, napr. presmykac, velke kazety, velke kolesa, gripy, skakanie a tak :lol:
26.01.2019 - 10:04:01
02
A nemohli by ste sa zhodnúť na tom, že každý má svoju pravdu, svoje vnímanie sveta, každý má inú odvahu na tomto svete a všetky tie rozdiely medzi luďmi sú absolútne v poriadku?
26.01.2019 - 10:22:33
012
veru...keby sme boli vsetci jak jeden, bolo by to na svete pekne v p.či :-)

a sme v padoch na bajku tak prehrnme stranu a podme dalej
26.01.2019 - 10:45:53
01

https://www.cas.sk/clanok/319552/znamy-cestovatel-dvakrat-unikol-smrti-na-cestach-patrik-44-spadol-z-bicykla-a-zomrel/
Za seba len tolko ze budem jazdit polovicnou az 3/4 rychlostou oproti tej ktoru zvadnem. Ked viem ze este mozem pridat, nepridam. Medved ma nenahana. A v klietke nezijem. Zaujmov je dost, napriklad klavir, po lese jazidm len rekreacne a pozorujem aj jelene a diviaky, ak by som mal kameru, tak by zrychleny dych nebolo pocut ako je pocut vo vacsine vasich videi. Pritom aj niekto (mozno Ironman) vo videu mtbiker poradni pre zacinajucich bikerov povedal, ze treba dychat nosom. Ked uz zacnete dychat ustami, mate polavit vo vykone a nie hned na zaciatku sa zadychat, kondicku neziskate hned.

Ale nikdy ju neziskate tak silnu aby ste pri extremnych zjazdoch mohli pokojne zvladat dychat nosom. Jazdite si ako chcete, ale tym sa zvysuje pravdepodobnost zranenia. Kazdy podla seba. ;) A kaskader, co to ma ako konicek moj nazor musi nejako zvladnut. Ani jeden toho mtbiker autora videa nepocuva, vsetci dychcite pri zjazde o 106.

spravne povedane, kazdy mame svoju pravdu. Ja mam odvahu jazdit rychejsie, ale nepodem zbytocne pokusat stastie a dostat v praci vypoved. Pracujem manualne. Uz som mal pri chripke na stole vypoved, nakoniec sa mi podarilo sefa prehovorit.

Kaper napísal:
To ma sediet za Pc,alebo v krcme ,aby teda bolo ozaj minimalne? :facepalm:
J3bem na to,sak to jak hotentoti ozaj tu.
za pc si kazim zrak a chrbticu a v krcme su bitky obcas, kradeze, zafajcene.. To by som nemohol ani z domu vyjst. Tu ide o minimalizaciu rizika toho co ma bavi a znizit rychlost pri zjazde o 5km/h.


Naposledy upravil zaman dňa 26.01.2019 - 11:35:51, celkovo upravené 2 krát.

26.01.2019 - 11:02:12
00
26.01.2019 - 11:22:42
010
a ja, že som tu už zažil všetko..
26.01.2019 - 14:07:24
03
Vuk uvedomuješ si z akého filmu je to video a čo nasledovalo v tom aute po vyprovokovaní "Laudu" :lol:

Inak tiež zbytočne neriskujem, nie je hanba zniesť bycigeľ dolu kopcom... Zas keď často vidíš dolámaných ľudí, tak si človek rozmyslí čo urobí...

EDIT: našiel som to :D

26.01.2019 - 16:33:31
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up