Však toto.
25.01.2019 - 09:10:10
00
Bade napísal:
tulenik to ako ked som musel ludom stale dookola vysvetlovat ze paragliding nie je adrenalinovy sport, ze paraglider za letu sa prave snazi adrenalinovym situaciam predchadzat. aj tak mi nikto neveril a ukoncil to tym ze , "aj tak to musi byt riadny adrenalin"


teraz sa k tomu pripojí aký si nezodpovedný otec, že takéto športy si mal robit ked si bol slobodný a bezdetný:) ale pokial to nieje od manželky by som to hádzal za hlavu a hlavne nevysvetloval:)
25.01.2019 - 09:18:52
01
Z vlastnej skúsenosti už viem, že každý šport sa dá robiť bezpecne. A asi to robím dobre keď stále žijem a ani nie som invalid.
25.01.2019 - 09:59:51
02
môže sa stat všeličo ale ak by som mal športovať alebo žiť s týmto pocitom sedím doma v klietke. Samozrejme ked som vonku snažím sa minimalizovat riziko na základe skusenosti a rozumu ale čo sa nesnažím je viesť komunikáciu s ludmi ako Vuk:) je to zbytočne.
25.01.2019 - 10:19:37
05
Na to je život dosť krátky.
25.01.2019 - 10:21:10
00
Jeden kolega u nas v byvalej praci mal selest na srdci a pri chripke sa vzdy hnal za kazdym eurom a potom ked odpadol, tak mu zistili infarkt.
Taktiez ti Polski magori na ferrari co sa pretekali lebo ich to bavilo a zabili nevinneho.
Kamarat ma dnes upozornil, ze citat a pisat technicke otazky na fore mozem, ale konverzaciu na taktuto temu som nemal zacat, lebo tu to navstevuju aj machri borci a silni zanietenci do bike zivota, ktory im je viac ako rodina ci zdravie a na bik nasadnu pobtazkom uraze, aj ked om to lekar neodporuci. Niekto ma rodinu hypoteku nizky plat a nemoze si dovolit sa len tak zranit.
Ze by sa aj tak snazili moj nazor vyvratit stoj co stoj.  Ze takych mam brat s rezervou. Ja mam bik ako konicek a dopravny prostriedok. Nestaviam ho nad rodinu.
Nevedel som ze su tu aj taki zanietenci.  Kazdopadne je to ich vec. Ked umrie pri salte nejaky cyklista nebudem upokojovat jeho rodinu, ze aspon zomrel pri tom co ho bavilo. Niesom hulvat. To je z mojej strany vsetko.
25.01.2019 - 11:43:18
05
Federer si to ty? 😵
25.01.2019 - 11:58:05
01
double napísal:
snažím sa minimalizovat riziko na základe skusenosti a rozumu

Preto skaces a padas? To je to minimalizovanie rizika? :D
25.01.2019 - 12:15:56
00
To ma sediet za Pc,alebo v krcme ,aby teda bolo ozaj minimalne? :facepalm:
J3bem na to,sak to jak hotentoti ozaj tu.
25.01.2019 - 12:18:41
07
pretoze jazdím s Kaprakom:))) ale nie:) zlomeninu som ešte nemal možno vdaka rozumu , skusenostiam či štastiu. a ak budem mat dúfam,že to budem brat ako chalani čo už mali dačo zlomené a teda: asi sa to malo stat a je to súčast cyklistiky ale zivot ide dalej ako aj cyklistika a nové zážitky pred nami.
25.01.2019 - 13:26:17
00
Hlavne to, ze niekto prekracuje moje hranice neznamena, ze prekracuje aj tie svoje. Ak je niekto technicky zdatnejsi, preco by si to proste nepustal zjazdom rychlejsie.
Drviva vacsina ludi ma snad tolko sebareflexie, ze proste nebudu hlupo riskovat.
25.01.2019 - 13:44:11
06
Rozbit sa koniec koncov da,aj ked clovek ide na stvrt plynu.To viem z vlastnej skusenosti...
25.01.2019 - 14:48:40
07
Moju jedinú zlomeninu v živote som si pořídil v sprche a kvôli babe...
25.01.2019 - 15:09:45
00
za posledne 2 roky vsetky pady co som mal boli v pohodovom tempe, zrovna ked som sa uz nikam nehnal - zlomenina, sitie, zodraty ksicht :-D ked sa to ma stat stane sa to aj pri ceste po rozky - otazne su uz len nasledky ale tie ako som zistil tiez nezalezia od rychlosti ani terenu
25.01.2019 - 15:28:25
00
Ak by som mal brat zlomeniny ako normalnu sucast cyklistiky, tak by som na bik ani nevysadol. Aj v hokeji su zranenia a hlavne z dovodu bitky o puk. Ak ma nebude obtazovat druhy hokejista a postavim si kuzele, tak znizim riziko vyrazenia dychu, zubov, zlomeniny, alebo zasivania.
Proste nepojdem nadoraz kolko da gravitacna sila a moje nohy, aby som si vychutnal rychlost po korenoch. Ked chcem vychutnavat rychlost pomedzi stromy, na svahu postavim papierove makety stromov a v pripade narazu do nich, sa pokrcia a ja do nicoho nenarazim. Tomu sa hovori minimalizacia rizika zranenia. Lenze to nieje ono, pre niekoho, co potrebuje ten pocit nebezpecnosti a potrebuje skutocne stromy, pripadne aby mohol si merat cas ci s niekym pretekat aky je macher a potom v ciely nadavat ze je druhy a mohol byt prvy, keby mu v drahe pred nim nespadol nejaky slabsi jazdec. Videl som take videa zjazdov, kde druhy v ciely skaredo nadaval ze mu tam medzi stromami zavadzal nejaky spadnuty madarsky cyklista.
Pre mna je dolezitejsia ucast ako vyhra, neviem ci mal ten jazdec podpisanu milionovu zmluvu.
25.01.2019 - 15:49:03
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up