Dnes som mal celkom zazitok. Na v tomto fore uz spominanej trase Skycov - Topolcianky som stretol nasho pana prezidenta :) Kolona kocov s konmi, v prvom sedel on, zastavena premavka, ja som im vsak s dovolenim policie isiel oproti :) Zakyval som panovi Gasparovicovi, odkyval mi pekne a obaja sme sa usmiali. Prosim, neriesme tu kvality pana prezidenta. Pridam aj nejake foto :)
Celkom mi to spravilo radost v tomto chladnom pocasi, tak sa chcem podelit o zazitok.

Prílohy:

DSC00026.jpg
DSC00026.jpg 265.03 KiB thumb_up0thumb_down

20.10.2007 - 14:28:15
00
... Prosim, neriesme tu kvality pana prezidenta...


nikto predsa nepochybuje, ze je kvalitny ....(kazdy si moze doplnit vhodne slovo) :)
20.10.2007 - 15:39:24
00
ked sa na teba ten .ujo tak pekne usmieval mozes si ho v maji 2009 znovu zvolit za prezidenta.
Ved mysli a kona narodne a socialne... :shock:
20.10.2007 - 15:40:40
00
Ocakaval som, ze sa to zacne uberat tymto smerom :D Zjavne ste si zobrali moje slova k srdcu. Nepletme sem moc politiku, lebo potom sa budem musiet vyjadrit aj ja :D
20.10.2007 - 15:47:47
00
Kludne sa vyjadri...
Ja tiez nefotim Dzurindu..
20.10.2007 - 16:02:58
00
politika patri na pieskovisko
20.10.2007 - 16:03:33
00
...
20.10.2007 - 16:21:58
00
Dnes som mal celkom zazitok. Na v tomto fore uz spominanej trase Skycov - Topolcianky som stretol nasho pana prezidenta :) Kolona kocov s konmi, v prvom sedel on, zastavena premavka, ja som im vsak s dovolenim policie isiel oproti :) Zakyval som panovi Gasparovicovi, odkyval mi pekne a obaja sme sa usmiali. Prosim, neriesme tu kvality pana prezidenta. Pridam aj nejake foto :)
Celkom mi to spravilo radost v tomto chladnom pocasi, tak sa chcem podelit o zazitok.


A nas hlavny feudal si isiel pozriet svoje panstvo ako sa patri na koci. Senilny polovnicky chrapun.
20.10.2007 - 17:11:57
00
LOL, mne tá kolóna aut za ním pripadá absurdná...kôli panskej zábavke zastaviť premávku v obidvoch smeroch :roll:
20.10.2007 - 17:16:37
00
LOL, mne tá kolóna aut za ním pripadá absurdná...kôli panskej zábavke zastaviť premávku v obidvoch smeroch :roll:


Ja som optimista. V porovnani s vlakom doprevadzanym bavorakmi a vrtulnikmi je to isty i ked nepatrny pokrok. :( :cry: :evil:
20.10.2007 - 17:32:33
00
nie nie, ta premavaka bola zastavena iba v smere jazdy...druhy jazdny pruh bol volny :) Inak, isiel som tadial prvykrat asi 11:20, uz tam boli policajti. Este som sa cudoval, co tu robia..Nikdy tam nestoja, duplom nie na bavoraku. Ked som isiel domov, bolo asi 13:30, a az vtedy tadial prechadzal prezident. Inak, akurat ako som isiel okolo, postavil sa na moju stranu cesty fotograf, s takym dlhym objektivom, a uz som videl, ze kazdu chvilu to ide cvaknut, tak som spomalil (ale len v ramci bezpecnosti, lebo mam nove naslapy, a nie som este uplne 100perc isty na nich (ale prvy pad mam uz za sebou :))) a aj tak to nestihol...presne som vletel do zaberu, on ma totiz nevidel, ze prichadzam...riadny flash to bol :) a skoda, banujem, ze som nezachytil prezidenta presne v momente kyvania, toto je taka fotka, ze ho ani nie je vidno..musim si kupit lepsi fon :)

teraz citam na www.futbalportal.sk, ze Gasparovic je na Slovane na futbale...celkom peknu sobotu ma, chalan...
20.10.2007 - 18:10:38
00
nie nie, ta premavaka bola zastavena iba v smere jazdy...druhy jazdny pruh bol volny :) Inak, isiel som tadial prvykrat asi 11:20, uz tam boli policajti. Este som sa cudoval, co tu robia..Nikdy tam nestoja, duplom nie na bavoraku. Ked som isiel domov, bolo asi 13:30, a az vtedy tadial prechadzal prezident. Inak, akurat ako som isiel okolo, postavil sa na moju stranu cesty fotograf, s takym dlhym objektivom, a uz som videl, ze kazdu chvilu to ide cvaknut, tak som spomalil (ale len v ramci bezpecnosti, lebo mam nove naslapy, a nie som este uplne 100perc isty na nich (ale prvy pad mam uz za sebou :))) a aj tak to nestihol...presne som vletel do zaberu, on ma totiz nevidel, ze prichadzam...riadny flash to bol :) a skoda, banujem, ze som nezachytil prezidenta presne v momente kyvania, toto je taka fotka, ze ho ani nie je vidno..musim si kupit lepsi fon :)

teraz citam na www.futbalportal.sk, ze Gasparovic je na Slovane na futbale...celkom peknu sobotu ma, chalan...


Ze "chalan" :) Keby si napisal qqt a pod. tak to pochopim. :)
20.10.2007 - 18:28:42
00
Neda mi nieco nenapisat: Ked nechces riesit kvality prezidenta ani politiku, tak nevytvaraj taku temu na fore. :idea:
20.10.2007 - 19:43:16
00
...Ja som optimista. V porovnani s vlakom doprevadzanym bavorakmi a vrtulnikmi je to isty i ked nepatrny pokrok. :( :cry: :evil:

:D dobreee
upriamte svoju pozornost na to ako nas super-truper ujo setri zivotne prostredie! :D
20.10.2007 - 21:05:10
00
to Jezus : zda sa mi normalne napisat na stranku venovanu sportu zazitok, ktory s nim priamo suvisi, aj ked je spojeny napriklad s osobou prezidenta. Samozrejme s tym, ze nemusime hovorit o tom, aku ma hodnotovu orientaciu. Ale ked ma niekto potrebu napisat, co si o nom myslim, ja ho nezastavim :)
20.10.2007 - 21:19:47
00
keyboard_arrow_up