pride aj na BB a budu mat po<> konecne aj na strednom slovensku
30.09.2023 - 23:10:57
00
scarinko nič také sa na dvoroch nekonalo, že desiatky CP značiek blokovali miesta medzi 18-20 kedy sa niektorí dostávali domov z práce

a zopakujem ešte raz, plebs sa kvôli PAAS prestane premávať po Bratislave, resp. nie tak veľa
kedykoľvek od zavedenia PAAS na dvory4 som tam pohodlne zaparkoval

medzi ďalšie neduhy PAASu patrí zníženie celkového počtu parkovacích miest a nebudovanie náhrady
priznávam, že tie ulice vyzerajú o dosť lepšie, ale nestačí urobiť len A ale aj B

ja som zvedavý ako sa ľudia budú tváriť, až im napr skončí parkovanie vo firme a potom sa otvoria tie čakry empatie

dám príklad: kamarát na dlháčoch robí v starom meste, nejazdí práce najlepšie a s parkovaním ešte horšie
PAAS chválil že konečne, lebo doma zaplatené vyhradené parkovanie a v robote priamo vo firme
príde PAAS na dlháče, skončia sa vyhradené miesta a asi aj parkovanie na hlavnej ulici
no už pekného slova nemá

PS: ospravedlňujem sa za vymyslené slovo, ktoré chcelo byť poliklinika
30.09.2023 - 23:30:30
00
Ja prave take skusenosti mam na dvoroch4, stale plne a parkovalo sa kde kade na zakrutach pri vjazdoch na parkovisko a kde kade kde to nebolo velmi dobre. Stojim si za tym co som uz pisal. To ze po 17tej sa na navstevy treba nahlasit a poziadat o navstevne hodiny od rezidenta je uz bohuzial dosledok.
S modrymi miestami co mame my je to podobne len este neplatime, zatial. Urobili ovela menej miest ako to bolo ked sme modre ciary nemali. Cize size par aut ubudlo ale ubudlo aj miest cize stav je taky ze stale pridem vecer domov a mam problem najst miesto rovnako ako pred zavedenim PP.
30.09.2023 - 23:39:25
00
Mesto vyznačilo miesta podľa platnej parkovacej normy, kde je zjednotená šírka parkovacieho miesta na 2,4m. Ak sa sa vám to nepáči, stačí lobovať za starú normu z 1987 STN 73 6058 to myslím je, kde sa bežne používali parkovacie miesta pri kolmom státí 2,25x4,5m. Golf VI kombi má aj so späťákmi 2x4,5m. Taký Passat má plus mínus rovnakú šírku a dĺžku 4,8m. Fabia III combi mala 1,9x4,25m a pre veľa ľudí to je malé auto, do ktorého sa nezmestia, treba minimálne Passat.
01.10.2023 - 00:22:24
00
Tam.nejde o sirku, ta je ok, vacsinou okopirovali miesta co boli ale boli miesta kde sa stavalo a nicomu nebranili a tam to zamalovali pruhmi alebo tam vobec ciary nenakreslili
01.10.2023 - 00:23:49
00
scarinko napísal:
A ked tam parkuje kdejaky HE, SK, KK a pod tak nemas sancu.

len FYI, ked si dnes niekto s trvalym pobytom v BA kupi jazdene vozidlo s ECV ineho okresu, tak mu ta ECV ostane. Preto dnes moze to auto s ECV HE/SK/KK patrit kludne bratislavcanovi. To len aby si pausalne nehejtoval kazdeho hned, ja napriklad mam trvaly pobyt v BA a mam auto s ECV LM.
01.10.2023 - 20:04:36
02
Ano preto som pisal tiez ze uz teraz to bude tazke odlisit
01.10.2023 - 20:25:30
00
Presne pre taketo pripady by som si na nove auto kupil znacku bbc 98 21 :)
01.10.2023 - 22:25:48
00
keyboard_arrow_up