Vyzerá to tak, že budem onedlho pracovať v Aupark Tower. Rád by som chodil do roboty na bajku, ak to bude možné. Takže by som sa rád spýtal na prípadné skúsenosti.
11.04.2011 - 00:29:56
00
To si musis zistit od svojho zamestnavatela. Vo viacerych BA business centrach prevadzkovy poriadok, ktory musia dodrziavat vsetci navstevnici budovy, zakazuje vstup s bikom alebo na korculiach. Myslim, ze v Aupark Twr je podobne ako v Apollo BC2 v podzemnej garazi vyhradene miesto pre stojan na bicykle. That's it, that's all, so vsetkymi rizikami.
11.04.2011 - 08:11:16
00
Mnaželka donedávna pracovala v Auparku, tiež chcela jazdiť na bicykli do práce ale veľmi rýchlo na to zabudla :P Veď tá retardovaná SBS ťa nechce c bicyklom ani dnu pustiť a to som argumentoval že potrebujem ísť do bikeshopu na garančnú, to bolo vysvetľovania...
Hlavne že tam môže ísť pes :?:

Ale možno sa to zmenilo k lepšiemu...
11.04.2011 - 08:27:37
00
no urcite by som nevinil "retardovanu" SBS - ta len dodrziava to co je nariadene vlastnikom (spravcom) budovy...navyse velakrat do toho nemoze ani investor extremne zasohovat kedze musi dodrziavat hygienicke a poziarne predpisy ktore mu v niektorych pripadoch toto realizovat nedovolia aj keby chcel (aj ked urcite sa za to nebije)...kazdopadne co sa tyka takychto typov administrativnych centier tak ani v zahranici nie je beznou praxov ze si mozes brat bajk az "do kanclu"...je to skor vynimka ako pravidlo (skusenosti Nemecko, Anglicko, Holandsko - tu to ale nema vyznam kedze vsetko lezi na ulici)...avsak v tychto krajinach su vytvorene ovela lepsie podmineky na "odlozenie"bajku a HLAVNE kultura naroda je tam trochu na inej urovni a vacsinou ti tam ten bajk ostane aj po pracovnej dobe...
11.04.2011 - 09:45:19
00
No, takto nejako som si to predsatvoval. Ze by som isiel s bajkom az do priestorov firmy je myslim nerealne. Kazdopadne aj stojan v garazi je viac, nez len bajk niekde vonku, priviazany o stlp. Aj ked mozno prave ten stlp, okolo ktoreho chodi kopec ludi je nakoniec bezpecnejsi...
Singlac priviazany dvomi zamkami mi snad nezmizne, ale predstava ze po praci sa vratim domov cez Kolibu sa asi vzdaluje, Spesla nenecham niekde len tak, bojim sa o neho
BTW to ze dnu nepustaju korculiarov chapem, to ze pustaju psov chapem este viac. Som psickar, korcule nemam ;)
11.04.2011 - 11:30:10
00
keyboard_arrow_up