Ahojte,
chcem Vás poprosiť o radu. Potreboval by som spárovať trenažér elite qubo power mag b+ so snímačom HR z hrudného pásu k SIGMA ROX5 a snímačom kadencie k SIGMA 16.16 STS a s mobilom HUAWEI Mate 10 MHA-L09.
Pokiaľ som to dobre pochopil, trenažér sa s mobilom rozpráva cez Bluetooth, tie dva senzory by sa mohli cez ANT+.
K mobilu som pripojil cez OTG USB kábel ANT+ dongle, posťahoval všetky apky podľa odporúčania,aby bolo snímanie ant+ aktívne.
V aplikácii Elite MyETraining načíta trenažér, zaznamenáva vzdialenosť, watty (asi len prepočtom a nepresne),kadenciu šliapania (na ťažkom prevode veľmi nepresne,viem šliapať frekvenciou 800/min, na ľahkých prevodoch pri "jazde do kopca" to ukazuje reálnych 80-90/min), HR senzor nevie identifikovať.
V aplikácii ZWIFT načíta trenažér, ale tam sa ani nepohnem z miesta.
Vedel by mi prosím niekto dať presný návod, ako spárovať všetky vyššie uvedené zariadenia, ak je to vôbec možné?
Alebo navrhnúť iný spôsob, ako dať dokopy aspoň trenažér s meraním pulzu, aby sa mi aspoň v aplikácii MyETraining od Elitu dali využívať všetky modality?
vopred veľmi pekne ďakujem za rady...
05.11.2020 - 18:12:15
00
keyboard_arrow_up