no akurat, ze za nedovolene ozbrojovanie mozes ist do basy a za chodenie s vrazednym psom bez kosika dostanes tak blokovu pokutu
28.12.2014 - 14:11:15
02
To máš ako zbrane, tiež neboli určené na to, aby ich každý ch@j vlastnil a vymletá hlava si ju aj tak zaobstará aby pošteklil a pomastil svoje ego, machroval pred druhými a rupne mu v bedni a použije ju.

nebude to take jednoduche, ak su zbrane lahko dostupne, tak sa ku nim moze dostat ozaj kazdy ...., ak obmedzis dostupnost, tak ten kto ju chce ma vacsi problem zbran zohnat, USA vs Kanada, kde asi je viacej vrazd?
edit: napr. http://www.rebresearch.com/blog/crime-us-vs-uk/
28.12.2014 - 14:12:21
00
Ako mozeš porovnavat psa a male dieta??Ten pes bol na to starocia šlachteny decko neni slachtene na nic :). Ked ma bojove plemeno tak sa podla toho musim spravat, musim byt na to povaha a hlavne sposobili mat takého psa, a mat psa vycviceneho! Lenze raz tomu psovy aj tak prepne lebo to ma v sebe zakodovane..Na svk bolo a je kopu pripadov mrtvych deti po utoku takýchto degradov a ich este lepsich majitelov. Bojove plemena by som uplne zakal, ked tak tak psychologicke a a testy sposobilosti ich majitelom. Su aj ine rasy co ti urobia to iste potesenie a nielen prazna hlava co nevie ani aportovat len kusnut a nepustit. Jasne ze aj ja by som sa branil vsemoznim spôsobom a urcite by som neobetoval moj majetok aj ked je to plast a dusa za trapnych 40e, a dal by som to preplatit majitelovi..Nazor mam takyto od kedy: som na zlatych pieskoch na vlastne oci videl jak pitbull schytil labut pri brehu a uz ju nepustil :) prisla jej aj labutia family na pomoc no marne. Majitel ho kopal do hlavy tazkymi botami no nic nepomozlo nepustil kym neodelil hlavu od tela..a akého mas misopetrovic Miško psa? typujem na teba tak jazvecika abo daco male prip yorksira ci chivavu (k tvojej osobnosti, kedze pes odraza podla teba majitela).. predpokladam ze s bojovimi plemenami moc skusenosti nemas :) myslim si ze ty si tiez dospely, a tiez 3/4 fora od teba cakalo nieco nieco viac na tvoj vek castokrat :) Urcite suhlas s capulo pokial vidim bojoveho psa a este takého, ze sa ku mne priblizuje uz mam husiu kozu, nebodaj by napadol mna, bike alebo by zahrizol do kolesa deckeho kočika to je tiez ok? V tej chvili pouzijem vsetky prostriedky na ochranu seba blízkych aj svojho majetku, kludne aj noz do hlavy ako bolo spominane..pes ma smolu a sprosty majitel este vacsiu...capulo predpokladam ze odpoved nedostanes :) a ked ano nie rozumnu ...


ja mam mierne prerasteneho beagla(do vysky nie do sirky)..ziadneho yorkshira :P priatelke donedavna behali po zahrade dva kusy turkmenskeho alabaja (fena chuda musela byt uspata koli zdravotnym problemom :( )

ani jeden z nich neutoci len tak... ako moj tak aj tie priatelkyne si strazia svoje teritorium ked su na pozemku.. mimo neho neutocia.. lebo su vychovany :)

psovi neprepne len tak z nicoho nic.. musi mat na to podnet...

aha cize by si len tak zabil psa za to ze ti kuse koleso na bicykli?? tak to ti gratulujem -_-

capulo aha cize prve co by si urobil by bolo rovno nozikom do hlavy?? co tak sa najskor pokusit toho psa dostat od bicykla?

mimo ineho majitel by urcite ochotne preplatil skodu....

nikto ani len netusite co bol dovod ze ten pes kuse ten bicykel...pretoze to video neukazuej co sa dialo predtym...a kedze ten chalan s tym bicyklom len tak odkracal bez toho ze by mu to vadilo asi v tom nebol uplne nevinne...
28.12.2014 - 15:01:26
00
Takže opäť a znova sme pri tom, že za všetko môže majiteľ, nie pes.
Pes sa sám nevyšľachtil, to z neho urobili ľudia.
Ešte raz, keď na to majiteľ takéto psa nemá, nemá ho čo chovať a konkrétne hentoho z videa by som dal zavrieť, nahradiť škodu a odobrať mu psa. Je to jeho vina, že mu nedal košík a stalo sa to, čo sa stať nemalo a to isté aj s tou labuťou, bez košíka by ju nezakusol, takže kopačku do hlavy majiteľom, nie psovi :-p


ved ja iez vravim ze na prvom mieste je na vine majitel, ale to ti nepomoze ked ten pes uz do teba kuse. potom uz musis riesit psa. pre mna za mna nech si chova kto chce co chce ale u seba doma a vonka nech ho drzi nakratko. elbo ked sa ku men daky pes rozbehne tak jedine co vidim je ze utoci, a ci je to stena alebo sa chce hrat ma v tej chvili vazne ze netrapi
28.12.2014 - 15:02:35
00
capulo aha cize prve co by si urobil by bolo rovno nozikom do hlavy?? co tak sa najskor pokusit toho psa dostat od bicykla?

no tipujem ze v tom videu to uz bolo po pokusoch dostat ho rpec, inac by tam nerezelai plaste. a nevravim ze hned z kraja zabijam psov, ale tam v tej situacii na videu by som to tak spravil uz.

osobne ked idem dakde a vybehne na mna pes tak ak je maly vacsinou staci nanho vybehnut a zlakne sa, ak je velky tak bezim ja a podla toho ake to bolo aj dodatocne zavolam mestksych ze tam a tam na mna zautocil pes. vacsinou nemam po ruke noz max tak nejaku palicu
28.12.2014 - 15:08:28
00
ked kuse do teba..bran sa ako chces...a ked nepostaci odkopnutie psa pre mna zamna ho aj zabi...ale hovorit ze by si zabil psa koli tomu ze ti kuse do kolesa?? to vazne?? tvoje koleso je naozaj cennejsie ako zivot hoci len zvierata??
ovela normalnejsie by bolo pockat kym si majitel psa spacifikuje..a nasledne sa s nim dohodnut na preplateni skody.( v opacnom pripade volat policiu ) urcite by si sa dohodol ;)

za druhe este raz ti opakujem... netusis co predchadzalo utoku toho psa na bicykel.. to totiz na videu nieje... co ak ho ten cyklista provokoval??? odisiel totiz az podozrivo rychlo...a bez namietok...
28.12.2014 - 15:10:25
00
kde sa daju najst tie statistiky?

use the fucking google
28.12.2014 - 15:11:13
00
capulo

no tipujem ze v tom videu to uz bolo po pokusoch dostat ho rpec, inac by tam nerezelai plaste. a nevravim ze hned z kraja zabijam psov, ale tam v tej situacii na videu by som to tak spravil uz.

osobne ked idem dakde a vybehne na mna pes tak ak je maly vacsinou staci nanho vybehnut a zlakne sa, ak je velky tak bezim ja a podla toho ake to bolo aj dodatocne zavolam mestksych ze tam a tam na mna zautocil pes. vacsinou nemam po ruke noz max tak nejaku palicu



tym ze sa rozbehnes davas tomu psovi podnet aby ta nahanal...a ked sa rozbehnes tak vacsinou zrovna od majitela cim majitel totalne pride o moznost zastavit svojho psa... -_-

zabit psa koli tomu ze nechce pustit tvoje koleso?? este raz ti hovorim netusis co tomuto utoku predchadzalo...a aj keby..vzdy sa to da riesit s majitelom...nahradou skody....a nie vrazdou psa!
28.12.2014 - 15:13:53
00
ja mam mierne prerasteneho beagla(do vysky nie do sirky)..ziadneho yorkshira :P priatelke donedavna behali po zahrade dva kusy turkmenskeho alabaja (fena chuda musela byt uspata koli zdravotnym problemom :( )

ani jeden z nich neutoci len tak... ako moj tak aj tie priatelkyne si strazia svoje teritorium ked su na pozemku.. mimo neho neutocia.. lebo su vychovany :)

psovi neprepne len tak z nicoho nic.. musi mat na to podnet...

aha cize by si len tak zabil psa za to ze ti kuse koleso na bicykli?? tak to ti gratulujem -_-

capulo aha cize prve co by si urobil by bolo rovno nozikom do hlavy?? co tak sa najskor pokusit toho psa dostat od bicykla?

mimo ineho majitel by urcite ochotne preplatil skodu....

nikto ani len netusite co bol dovod ze ten pes kuse ten bicykel...pretoze to video neukazuej co sa dialo predtym...a kedze ten chalan s tym bicyklom len tak odkracal bez toho ze by mu to vadilo asi v tom nebol uplne nevinne...


ten pes nevyzeral ze len tak okuskava koleso :) pisal som ze by som ho zabil? ja som myslel ze som pisal, ze by som chranil seba, okolie a majetok. Urcite by som sa nenechal ohrozovat a dufal ze s kolesa neprejde na mna ..skor si myslim ze odkracal lebo sa bal psa aj majitela..
28.12.2014 - 15:16:03
01
ten pes nevyzeral ze len tak okuskava koleso :) pisal som ze by som ho zabil? ja som myslel ze som pisal, ze by som chranil seba, okolie a majetok. Urcite by som sa nenechal ohrozovat a dufal ze s kolesa neprejde na mna ..skor si myslim ze odkracal lebo sa bal psa aj majitela..


ten pes ocividne mal nejaky problem s tym bicyklom..kedze hned ako prestal kusat jedno koleso schmatol druhe.... nezaujimalo ho nic ine len tie kolesa...

CIZE: bud zautocil ako prvy pes...a ocividne mal nejaky dovod utocit len na kolesa mozno z minulosti..

alebo ten chalan nejako provokoval.....neidime totiz co sa dialo predtym utokom...a ten pes reagoval utokom na kolesa....

z tohto videa sa neda urcit ci je vinny pes alebo majitel bicykla....

a preto mi capulova reakcia ze by tomu psovi bodol nozik do hlavy pride hodne prehnana.....a necitliva!!!
28.12.2014 - 15:27:23
00
Pozerám nejaký kick box či čo a kým vstúpili do ringu nakydali im na ksicht kilá vazeliny, aspoň to tak vyzeralo. Na čo to je dobré?
28.12.2014 - 15:41:57
00
Aby sa úder šmikol a nespôsobil takú škodu a koža bola pružnejšia
28.12.2014 - 15:46:27
00
Aby sa koža netrhala, hlavne obočie.
28.12.2014 - 15:51:01
00
Tfuj, namazali ich teda fakt obrovským množstvom. Najprv rozhodca a potom ešte aj tí z tímu. Veď po chvíľke musia byť obaja celi mastni.
28.12.2014 - 15:55:27
01
use the fucking google

existuju statistiky, ze nevies komunikovat
28.12.2014 - 16:24:26
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up