asi tak 0,5cm pred tou preliačinou... zvar medzi Top Tube a Head Tube
13.11.2015 - 18:16:46
01
Uz niekolko rokov mam pocit, ze auto skoly v BA maju pocit, ze ziakov treba zobrat do premavky co najskor. Nanestastie skor, ako ich naucia vobec ovladat auto, napriklad taku zbytocnost ako pohnut sa z miesta... Potom ti ziaci zapasia s trivialnymi problemami o jazde ako takej nevedia nic. Samozrejme ze je to indivdualne, ale mozno by tam mala byt medzi skuska, kde by zeleni preverili zakladnu (ne)schopnost adepta a az potom by ho pustili na druhy stupen vycviku.

A ano, mne sa lahko pise. Moja prva jazda na cvicisku skoncil po 10 minutach otazkov " OK, soferovat viete, viete aj jazdit v premavke ? " a odilsi sme do mesta. Ale to bolo tym, ze prvykrat som za volantom sedel sam ( otec vedla ) ked som mal sedem rokov. Pre morallistov - lesne a vinohradnicke cesty nad Jurom, Kosarisko atd. A spatne si myslim, ze prave taketo jazdenie po vymletych, kamenistych ukjych cestckach vo vinohradoch ma najviac naucilo ovladat auto a nemusiet nad tym rozmyslat. Napriek tomu som v realnej premavke stale bol jelito a robil chyby, ale aspon som sa pri radeni nepozeral na paku, ale na cestu...
13.11.2015 - 19:46:38
00
SimonSvk Bola aj krabica poskodena? Urcite pofotit a poslat spat do obchodu s tym ze vracias poskodeny tovar. S tym by som urcite nejazdil. Aj keby to bolo ok (co nie je), tak pokial ho budes chciet predat, velmi vela stratis.
13.11.2015 - 22:48:38
00
https://dennikn.sk/294497/na-islande-zomrel-novinar-a-kamarat-juraj-kusnierik/?ref=tit
14.11.2015 - 00:18:37
00
sme.sk skolabovalo
14.11.2015 - 00:32:50
00
riadne sa to mrda:
Bezprostredne po útoku sa objavili prvé útoky voči utečencom, utečenecký tábor v Calais, nazývaný Džungľa, horí.
ktovie co bude do rana....
14.11.2015 - 01:19:22
00
Rozumiete niekto spanielsky? O co ide? Ale neodporucam tam cestovat na dovolenku. Vlastne ani do Francuzska. Vlastne uz radsej nikam. Slovensko je krasne a vsetci co nan nadavaju nech sa odstahuju do takychto krajin, aby si uvedomili realitu.

https://www.facebook.com/alobienproducciones/videos/1677246652520183/
14.11.2015 - 10:56:37
00
To ze Slovensko je krasne je jedna vec, to ze je tu na pi.. socialny system a sme zaostali je vec druha, a to ze teroristom nestojime za to, aby sa tu realizovali a nie sme v tomto smere vôbec vyznamna krajina je vec tretia. Vôbec by som nespajal do suvysu ako je na slovensku super, lebo sa tu nedeje to co v Parizi..
14.11.2015 - 11:07:22
00
sak to je bogota takze do kolumbie asi nejako moc cestovat ludia nebudu :) ale ako stym francuzkom mas pravdu. otazka casu kedy sa zacnu odpalovat aj inde ako tam
14.11.2015 - 11:08:53
00
Jezus napísal:
Rozumiete niekto spanielsky? O co ide? Ale neodporucam tam cestovat na dovolenku.

https://www.facebook.com/alobienproducciones/videos/1677246652520183/


V Bogote som bol niekoľkokrát. U nás o tej krajine kolujú rôzne nereálne legendy. Existujú oblasti, kam je lepšie nechodiť a inde je bezpečnosť lepšia, ako kdekoľvek v Európe. Policajti sú väčšinou na každej zastávke, veľmi dôsledne sa kontroluje vstup do každého nákupného centra, na vrátniciach do administratívnych budov každému návštevníkovi zberú odtlačok prsta, atď. Ak sa človek vyzná, nepodstupuje prakticky nijaké riziko.

Na videu sú zlodejské bandy, je to len v určitej časti Bogoty. Inak tí zlodeji dosť riskujú, lebo pomerne často sa stáva, že ten vagabund zrazu pozerá do hlavne zbrane, ktorú majiteľ auta bez obáv v takomto prípade použije.

Nejaký čas som sa vozil s jedným bohatým fabrikantom (na zakázku urobený Cayenne s 5cm sklami a pancierom). Traja ochrankári na motorkách so samopalmi, dvaja vpredu, jeden vzadu, ďalší dvaja v aute. Nikdy nezastal na križovatke, lebo ak mal dať prednosť, jeho ochranka bez váhania zastavila dopravu, lebo stáť na stopke je pre takýchto ľudí nebezpečné. Ale takéto opatrenia potrebujú skutočne len tí najbohatší, väčšina ľudí žije úplne normálny život.
14.11.2015 - 19:21:24
00
A co tie zlodejske bandy kradnu? Hadam nie spätne zrkadla? :) Len idiot by nechal auto tak a siel ich nahanat. Nerozumies o com v tej reportazi hovoria?
14.11.2015 - 21:26:42
00
Nie som až taký španielčinár, ale vskutku sa pokúšali vyprovokovať šoféra, aby vybehol von. Buď by niekto ďalší vykradol auto, alebo by ho odlákali ďalej, kde by ho premohli a obrali o veci, čo má pri sebe. Na videu vidieť, ako jedného zlodeja zadžal šofér s pištoľou v ruke, napokon pri veľkej razii zatkli celú bandu, podľa predpokladov to boli narkomani.

Zlodeji sú vcelku vynaliezaví, jedna metóda sa volá "milionárska jazda". Ak pri nasadaní do taxíka nepozeráš, či má všetky oficiálne znaky - napr. na sedadle musí visieť licencia s fotkou šoféra, ktorú je dobré porovnať s tvárou za volantom. Ak tam chýba, radšej nenasadnúť. On totiž zabočí za prvý roh, z oboch strán naskočia silní chlapi a nasleduje jazda po bankomatoch, kde ťa donútia postupne vybrať všetku dostupnú hotovosť, oberú ťa o mobil, doklady a peniaze a potom ťa vyhodia na ulicu...
15.11.2015 - 13:12:59
00
Len ked mas velke stastie tak ta vyhodia ziveho na ulicu.
15.11.2015 - 14:00:52
00
a je to tu, totalna ofenziva FR proti IS+SYRIA ASSAD ktoru dnes spustil HOLLAND: francuzi operuju a pouzivaju prave teraz lietadlovu lodu Charles de Gaulle spolocne s USA proti IS : spolocne dobijaju hlavne mesto ISisu RAQQA!!! cakaju na povolenie od vlady na uskutocnenie pouzitia pozemych sil proti ISisu
zaujimave bude prerozdelenie ak IS padne: Rusko ma namornu zakladnu v Tartuse a letecku zakladnu v Latakii!!!!
toto nemoze skoncit dobre
15.11.2015 - 22:55:17
00
Nemoze a bohuzial ani neskonci :-(
Treba zit a uzivat si kym sa da!
16.11.2015 - 15:10:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up