parkujem ako Basternak :puke:

http://domov.sme.sk/c/20184671/basternakovo-bugatti-parkovalo-v-zakazoch-aj-na-miestach-pre-invalidov.html
09.06.2016 - 20:33:00
00
lto napísal:
Vsak ano .. viac ludi na ebikoch, co nemaju skusenosti, viac zraneni, viac zasahov (aj HS), nasledne viac clankov na dennikoch, nasledne sa tym zacne zaoberat parlament, potom sa zacnu regulovat, vydavat zakony, atd. Dokial po horach pred 20 rokmi jazdili len ludia, co k tomu mali vztah (ako turisti), tak nebol problem ani s rezervaciami, ani NP. A skonci to tak, ze kazdy bajk bude registrovany, bude mat cip s GPS, SPZ, povinne rucenie a jazdit sa bude moct je po vyznacenych trasach. A to mozem kaslat. A ebajky k tomuto velmi silne prispeju.


Sucasna legislativa velmi rozumne obmedzuje vykon a vyuzitelnost ebajkov (25km/h, nejde to same, vykon 0.25 kW max), takze je to absolutne vporiadku a tvoje hororove scenare su len utopia.
Ked si niekto vykon ebajku upravi, uz dnes to nesplna zakonnu definiciu ebajku a mal by byt na znackach, lebo to je na pokutu. Keby sa ten tuning nejak masovo rozmohol a predstavoval by problem, nemam vobec obavu o to, ze by fizli nechceli zbierat pokuty a plnit rocne plany.

a zranenia ? heh, ked sa pozriem na vsetky tie kraviny co v dnesnej dobe ludia pouzivaju, tak bicykle su este velmi bezpecne
09.06.2016 - 21:05:15
02
Problem je v tom ze pri elektrifikacnej sade(ak prerobis klasicky bajk na ebajk si ty urcujes v nastaveniach obmedzenie rychlosti(vies si obmedzovac aj vypnut) a mimo cesty ta predsa pokutovat nemozu....
09.06.2016 - 21:14:06
01
Do lesa s tym tiez nesmies. Takze kde s tym budes jazdit ?
To ze dnes nikto neriesi stvorkolky a nelegalne ebajky v lese je vedlajsie. Ak by to mal byt taky "lto-vsky" problem v buducnosti, tak by ich jednoducho zacali riesit.
09.06.2016 - 21:27:11
00
Inak celkom fail je umiestnenie prvej nabíjacej stanice pre e-bajky na horskom hoteli v NP, kde si elektrinu vyrábajú agregátmi :D
09.06.2016 - 22:22:13
01
A druhá stanica bude na Lomničáku................:D
09.06.2016 - 22:24:05
00
Mam carbonve kluky fsa k-force light. A rad by som ich dal vybrusit kedze ta farebna kombinacia mi nereze a sem tam maju skrabancek. Neviete mi niekoho odporucit z okolia pp co by mi to vedel urobit? resp. da sa to? niekde som cital ze u karbonu to nieje problem.
09.06.2016 - 22:35:11
00
lto napísal:
Vsak ano .. viac ludi na ebikoch, co nemaju skusenosti, viac zraneni, viac zasahov (aj HS), nasledne viac clankov na dennikoch, nasledne sa tym zacne zaoberat parlament, potom sa zacnu regulovat, vydavat zakony, atd. Dokial po horach pred 20 rokmi jazdili len ludia, co k tomu mali vztah (ako turisti), tak nebol problem ani s rezervaciami, ani NP. A skonci to tak, ze kazdy bajk bude registrovany, bude mat cip s GPS, SPZ, povinne rucenie a jazdit sa bude moct je po vyznacenych trasach. A to mozem kaslat. A ebajky k tomuto velmi silne prispeju.

Len tak medzi nami dievčatami, žiletkári jazdia oveľa rýchlejšie a nebezpečnejšie, ako my ebajkeri !!!!!!!!!!!!!!!!!! :beer: :d: :beer: :d: :beer: Idú tak rýchlo, že sa nestíhajú ani pozdraviť !!!!!!!!!!!!! :D
09.06.2016 - 22:40:30
01
ToPaS preco vybrusit?..... ak chces priznat karbon??.... asi to pokazis resp. bude to babracka..... ked ho chces farebne zladit, tak len prebrusit a nalakovat...
09.06.2016 - 22:48:18
00
Presne to som myslel len som to na prd napisal. Uplne mikro prebrusit ten vrchny lak a nalakovat to na novo. Otazne je kde mi to urobia na urovni tu v okoli.
09.06.2016 - 22:51:03
00
sikovny autolakiernik by to mal dat bez problemu....
09.06.2016 - 22:57:39
00
ok dik :) skusim tu kontaktovat par firiem.
09.06.2016 - 22:58:46
00
Milanko40 napísal:
Len tak medzi nami dievčatami, žiletkári jazdia oveľa rýchlejšie a nebezpečnejšie, ako my ebajkeri !!!!!!!!!!!!!!!!!! :beer: :d: :beer: :d: :beer: Idú tak rýchlo, že sa nestíhajú ani pozdraviť !!!!!!!!!!!!! :D



narozdiel od vás "kamionistov je ale žiletkár podstatne obratnejší....a hlavne idú iba za svoje.. zatial čo ty sa vezieš kludne max rýchlosťou a ani si to neuvedomuješ....
09.06.2016 - 23:57:36
00
To akože chceš povedať, že ja nejdem za svoje, to akože kradnem elektriku či čo ? A asi ťažko je obratnejší s 21 až 23 palcovým bajkom v porovnaní s mojim osemnásť palcovým !!!!!!!!!!!!!!! :hug: 8) :tmi:
10.06.2016 - 08:19:15
00
lto napísal:
Vsak ano .. viac ludi na ebikoch, co nemaju skusenosti, viac zraneni, viac zasahov (aj HS), nasledne viac clankov na dennikoch, nasledne sa tym zacne zaoberat parlament, potom sa zacnu regulovat, vydavat zakony, atd. Dokial po horach pred 20 rokmi jazdili len ludia, co k tomu mali vztah (ako turisti), tak nebol problem ani s rezervaciami, ani NP. A skonci to tak, ze kazdy bajk bude registrovany, bude mat cip s GPS, SPZ, povinne rucenie a jazdit sa bude moct je po vyznacenych trasach. A to mozem kaslat. A ebajky k tomuto velmi silne prispeju.

Neverím tomu, že to bude u nas dajako skoro riešiť parlament. Vid napr. spalovanie odpadu v domacnostia. Pozri rozdiel u nas a v ČR.
http://dusan-vesely.racan.sk/2016/01/racianski-cmudilovia.html
10.06.2016 - 09:09:15
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up