zaslepenost ;-] a btw ak chces obhajovat linux skompiluj si vlastne jadro skompiluj si v nom vsetky programy a nie len vsetko v jednom instalacne dvd ako je k/ubuntu ... ci sa ti to aj potom bude zdat vhodna konkurencia windozu ..alebo si uvedomis ze kazde je o inom a ma to na svete miesto vedla seba
16.07.2009 - 14:58:54
00
... a čo som vyhral? :mrgreen: :mrgreen:


Nič si nevyhral. Akurát sme trochu zabili čas pivnými diskusiami. Jediná škoda je, že to nebolo pri reálnom pive.
16.07.2009 - 15:00:02
00
Konecne rozumna rec :mrgreen: IT forum je niekde inde, clovek sem pride, aby sa rozmyslania o IT veciach zbavil a ono ho to prenasleduje, svina jedna :mrgreen:
16.07.2009 - 15:03:18
00
xaxa.. :mrgreen:

lapaloma nie.žiadna zaslepenosť.mne vyhovuje linux a opísal som len prečo mi vyhovuje a pridal čo som sa dočítal o windows a jeho budúcnosti.
kompiláciu jadra prenechám iným lebo ja to nedokážem a učiť sa to nemienim.ta čo som dočista šalený? :mrgreen:
16.07.2009 - 15:11:11
00
ked to je take nahovno vsetko jak je mozne ze to vsetci (vacsina) pouzivaju?
16.07.2009 - 15:53:35
00
možno aj preto lebo operu treba najprv ponastavovať a linux sa treba najprv naučiť používať.a to sa nie každému chce.tak spustí windows s mozillou a má pokoj.a ono kým to netreba preinštalovať napr. kvôli rôznym červíkom a koníkom ktoré si trošku zavystrájajú tak to aj celkom funguje :mrgreen: a je to určite aj o reklame a marketingu microsoftu.je to fakt úspešná firma.ale u mňa neuspela.nepodlieham takej reklame.
niekedy stačí naučiť deti a študentov v školách robiť na niečom.dodať do škôl produkt zadara.študent doštuduje príde do zamestnania a chce robiť v tom v čom vie.tak zamestnávateľ pod ťarchou zamestnancov zakúpi multilicenciu na produkt.a začína biznis..produkt sa úspešne šíri svetom..atď.
16.07.2009 - 16:10:10
00
je-be vam? coco? :lol:

ani to necitam pretoze taketo diskusie poznam,. a inak skade vies ze google odporuca mozzilu? ved uz maju vlastny prehliadac ktory sa mi zda lepsi v pouzitelnosti a rychlosti

lol, lol inak na azete je regnuty kazdy 4ty clovek na SK
16.07.2009 - 16:40:42
00
áno tak.už majú vlastný prehliadač.kým nemali spolupracovalo sa s mozillou.a neebe nám.sme na fóre tak fórujeme :mrgreen: ja som písal že každý nech si používa čo chce a čo mu vyhovuje ;) aj ja používam čo chcem a čo mi vyhovuje.ale nevyhovuje mi že v obchode mali chladený iba corgoň v plechovke.fuj to je blivajz :shock:
podarí sa mi strčiť karimatku do práčky? :roll:
16.07.2009 - 20:38:12
00
preto dava MS do skol free licencie :)
ale ako tu uz bolo spomenute linux ma tiez par dier, ale naco sa snazit objavovat nove a snazit sa prelomit ochrany na niecom co "nikto" nepouziva???

je fakt ze je vela veci aj o cene, napr vela firiem pracujucich s grafikou pouziva COREL.. ale nie preto ze by bol najlepsi ale preto ze je najlacnejsi a v principe odvedie rovnaku robotu..
17.07.2009 - 09:10:17
00
nemám link na najnovšie štatistiky ale v roku 2007 bolo zaznamenaných najviac útokov práve na málo používaný linux.som tu teraz cez tel tak až večer pridám link. http://blog.synopsi.com/2008-03-17/linux-bol-najviac-napadany-server-os-za-rok-2007 možno preto to skúšajú najviac na linux lebo prelomiť ochranu linuxu nie je také ľahké a hacker si tým viac dokáže.inak najviac sa od windows uteká k mac.a nový operačný systém rozbieha aj google.google chrome os. http://redakcia.blog.zive.sk/2009/07/google-chrome-os-ma-realnu-sancu/ len trochu nechápem prečo ho stavajú na linuxe keď je windows taký fantastický :mrgreen: jeho základ bude zadara a podporu a reklamu bude mať veľkú veď je to google takže windows asi zase pôjde dole s cenami.z windows sa naozaj stále viac migruje inde.aj keď je momentálne najrozšírenejší a predchádzajúce úspechy mu nikto nevezme.ani nenažratosť microsoftu nikdo nevezme.posledné roky však toho veľa nespravil oproti tomu čo všetko dokázal v minulosti.preto sa o nich píše že zaspali dobu.tu je niečo o tom ako windows pomaličky stráca pôdu pod nohami a čo vlastne za posledné roky (ne)dokázal: http://www.itnews.sk/buxus_dev/generate_page.php?page_id=60616 -tento článok je dosť zaujímavý.jednoducho opísal microsoft pravdivo ako nenažratých.a trafil.a hneď na začiatku sa tam píše aj o tom prečo je windows najrozšírenejší.OEM windows..
windows má zatiaľ iba to šťastie že sa ľuďom veľmi nechce učiť nové veci tak migrujú k iným OS pozvoľna.teda zatiaľ pozvoľna


Naposledy upravil coco dňa 17.07.2009 - 23:42:12, celkovo upravené 1 krát.

17.07.2009 - 17:02:44
00
ja keby ze mam prejst na nieco ine ako moj windows XP professional black edition v2 tak idem tiez k mac...svet bez viruso je krajsi :mrgreen: :mrgreen: (a bez esetu :wink: )
17.07.2009 - 17:05:11
00
ten príspevok vyššie je už editovaný.prajem microsoftu veľa šťastia do budúcnosti.budú ho naozaj potrebovať :mrgreen: bill gates určite vedel prečo predáva a vedel aj kedy to treba predať ;)

epo eset má takú peknú reklamu: ESET - chránime vaše digitálne svety
trochu dávnejšie som videl podobnú na jeden nebankový subjekt: AGW - vaša cesta istoty :mrgreen: :mrgreen:
17.07.2009 - 23:48:48
00
Coco, si ako mačka prejdutá na ceste. Je to hnus ale človek sa na to aj tak pozrie, v tvojom prípade prečíta. :|

Nemám rád, ked niekto zjedol vsetku mudrost sveta a z ostatných robi totalnych kkt ov
18.07.2009 - 10:38:16
00
OMFG na pohode padok stage do ktoreho som sa chystal vecer zatančit :shock:
18.07.2009 - 16:31:30
00
čítal som, bud rád že si netančil.... :cry:
18.07.2009 - 17:07:37
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up