Nie nie ty si to nebol lebo - dlzka 90mm a uhol 10 stupnov.


Odhalil si ma :evil:

Teraz jazdim 115 mm a 6 negativ, sadne uplne idealne. Jediny problem je, ze to je K-Bix :lol:
25.03.2008 - 15:32:41
00
Takze kelly darovala organy pierrovi - zaujimava zapletka :lol:
25.03.2008 - 15:57:12
00
Jj, Kelly a Pierre dali dohromady svoje organy, mozno sa z toho narodi aj novy detsky bike pre Pisosip-a :lol:
25.03.2008 - 16:09:43
00
ze ja sa s vami vobec bavim :

You won the sum of £500,000.00 GBP from our monthly British Lottery Promotion, you are
hereby advice to get back to us, to claim your prize.

Contact Bruno Mcdonald
Tel:+447005931492 and Email: brunomcdonald@mrlottery.com
Claims Requirements:

1.full name:
2.Home Address:
3.Age:
4.Phone Number:
5.Occupation.

Mrs. Rose Moore
25.03.2008 - 16:12:09
00
Neuveris, ale mne to prislo prvemu... :wink:

A ted si vas koupim, vsecky :twisted:
25.03.2008 - 16:13:43
00
S vyhviezdičkovanými expresionizmami by to mohlo patriť ešte do jednej témy, ale to už všetko vieme, že ten ***** megaobchod v karlovke
a jeho arogantná obsluha, na čele s ich megaprezidentom, ktorý dnes na mňa pozeral ako teľa na nové vráta,
už nikdy nenavštívim, keby som mal jazdiť na suchej reťazi a sfúknutých gumách,
nipiči, si pred vchodom odseknem nohy keby tam vojdem, nad hrobom mojej zosnulej mamy, nech jej je zem ľahká, odprisahám.

Že moju ženu nasral ten panghart ***** malý tlstý vyholený šašo čo hádam ani strednú školu nadvakrát vychodil, by si mohol vážiť toho že bajkerky aj samé chodia veci nakupovať,
to už ani nemá hádam zmysel tu písať, no ale tak chcela že posťažuje sa, no ja vravím že mala ho do ***** poslať,
no ale tak na uzde treba držať sa v prípade nežného pohlavia, však ja ho raz za cenovku na tričku vyzujem zo sandálov. Cicina májová.

Aby som však nezabudol, pozdravujem tých troch servisákov ktorých tam poznám a Romana Zemáneka, že poďakujte tým čurákom na predajni že tam nikdy neprídem.
Kto si neváži peniaze, ktoré tam po zdanení, zaplatení hypotéky, poistky na auto, elektriny a všetkých ostatných ***** som ešte schopný nechať, s takým nemám čo riešiť.

Hneď mi je ľahšie sveta žiť.

A tí, ktorí si myslia že je normálne, pri písaní sa pomýliť, tak namiesto "K" stlačiť "L" je v pohode aj mne sa stane, väčšinou posebe čítam dvakrát a potom to zmažem hehe,
toto tu nechám, ale tí, ktorým sa stane že výmena "I" a "Y" je normálna pomerne v 50 percentách príspevku, tak to nie je normálne to je dyslexia a demencia.
K.u.r.w.a to je taký problém si to prečítať v náhľade, a tie ***** čo tu poniektorí posielate, to akože nemáte čo robiť? Môžete prísť pomôcť môjmu svokrovi s vinohradom,
Vám garantujem že všetkých 250 kostí pocítite a ešte aj sadlo na bruchu a stehnách dostane svalovicu, na to môžete vziať jed.
Dva týždne sa z postele nepohnete.

Nováčikovia čo sa dookola pýtajú na to isté. Na to nemám slov. No tak ale ko májkl džeksn povedal že nechajte maličkých nech prídu ku mne, no ku mne zrovna nemusia, ani do kaktusu,
tak radšej nech sa spýtajú desaťkrát Tie *****, čo akurát tak im tie ich spešl drahotinky ponúknu to im teda veľmi nepomôže. Ach jaj.

Ináčej na mrakíze je miss, no naštastie ja moju "miss" už mám, pekne spinká, aby mi to zajtra natrela na spoločnej bajkovačke. Ja tu vypisujem pitchoviny a nebudem vládať.
No idem spať aj ja. Zdarec, hádam zajtra nebude pršať a keď, natruc pojdem keby som mal zmoknúť do nitky.
04.04.2008 - 22:57:43
00
niekto tu mal, zda sa, dobry den :)
04.04.2008 - 23:04:50
00
S vyhviezdičkovanými expresionizmami by to mohlo patriť ešte do jednej témy, ale to už všetko vieme, že ten ***** megaobchod v karlovke
a jeho arogantná obsluha, na čele s ich megaprezidentom, ktorý dnes na mňa pozeral ako teľa na nové vráta,
už nikdy nenavštívim, keby som mal jazdiť na suchej reťazi a sfúknutých gumách,
nipiči, si pred vchodom odseknem nohy keby tam vojdem, nad hrobom mojej zosnulej mamy, nech jej je zem ľahká, odprisahám.

Že moju ženu nasral ten panghart ***** malý tlstý vyholený šašo čo hádam ani strednú školu nadvakrát vychodil, by si mohol vážiť toho že bajkerky aj samé chodia veci nakupovať,
to už ani nemá hádam zmysel tu písať, no ale tak chcela že posťažuje sa, no ja vravím že mala ho do ***** poslať,
no ale tak na uzde treba držať sa v prípade nežného pohlavia, však ja ho raz za cenovku na tričku vyzujem zo sandálov. Cicina májová.

Aby som však nezabudol, pozdravujem tých troch servisákov ktorých tam poznám a Romana Zemáneka, že poďakujte tým čurákom na predajni že tam nikdy neprídem.
Kto si neváži peniaze, ktoré tam po zdanení, zaplatení hypotéky, poistky na auto, elektriny a všetkých ostatných ***** som ešte schopný nechať, s takým nemám čo riešiť.

Hneď mi je ľahšie sveta žiť.

A tí, ktorí si myslia že je normálne, pri písaní sa pomýliť, tak namiesto "K" stlačiť "L" je v pohode aj mne sa stane, väčšinou posebe čítam dvakrát a potom to zmažem hehe,
toto tu nechám, ale tí, ktorým sa stane že výmena "I" a "Y" je normálna pomerne v 50 percentách príspevku, tak to nie je normálne to je dyslexia a demencia.
K.u.r.w.a to je taký problém si to prečítať v náhľade, a tie ***** čo tu poniektorí posielate, to akože nemáte čo robiť? Môžete prísť pomôcť môjmu svokrovi s vinohradom,
Vám garantujem že všetkých 250 kostí pocítite a ešte aj sadlo na bruchu a stehnách dostane svalovicu, na to môžete vziať jed.
Dva týždne sa z postele nepohnete.

Nováčikovia čo sa dookola pýtajú na to isté. Na to nemám slov. No tak ale ko májkl džeksn povedal že nechajte maličkých nech prídu ku mne, no ku mne zrovna nemusia, ani do kaktusu,
tak radšej nech sa spýtajú desaťkrát Tie *****, čo akurát tak im tie ich spešl drahotinky ponúknu to im teda veľmi nepomôže. Ach jaj.

Ináčej na mrakíze je miss, no naštastie ja moju "miss" už mám, pekne spinká, aby mi to zajtra natrela na spoločnej bajkovačke. Ja tu vypisujem pitchoviny a nebudem vládať.
No idem spať aj ja. Zdarec, hádam zajtra nebude pršať a keď, natruc pojdem keby som mal zmoknúť do nitky.


Že príspevok roka, kámo. Ti vravím. Ale né, dost dobré. Má to úroveň aj kvalitu. Šecko.
05.04.2008 - 10:49:48
00
totalka Slavomir :lol: :lol: :lol: co beres aj ja chcem :twisted: som za zvolenie tohto prispevku ako prispevok roka!
05.04.2008 - 12:13:15
00
kokso Slavomir, suhlasim s tebou na 100pro...bez debaty...the best report of the year
05.04.2008 - 14:19:27
00
napisal si to tak od srdca :P velmi pekne 8)
05.04.2008 - 17:10:49
00
este by ma zaujmalo co sa stalo :wink:
06.04.2008 - 16:36:21
00
:P
06.04.2008 - 16:48:08
00
:P ach ako vám ten kaktus závidím... :lol: :lol: :lol:
06.04.2008 - 16:52:49
00
Zväčšenie je Ctrl+kolečko dole :lol: aspoň mne to funguje ...

Po vydarenom bajkerskom víkende vo dvojici a prečítaní si príspevku spätne či je to ozaj pravda čo som napísal,
môžem smelo vyhlásiť, že som tam použil málo nadávok, ale povedané napísané, nevezmeš späť, nebudem to upravovať
a pokúsim sa zhrnúť príčiny takéhoto môjho rozhodnutia, to aj pre prípad že PÁN majiteľ obchodu si to náhodou prečíta, je mi ľúto.
Najsmutnejšie na tom je však to že takéto vylievanie si môjho subjektívneho pocitu sa nedostane k tým rozhlasovými
médiami masírovaným osobám, ktoré tam pôjdu nakupovať, ale nie je môj zámer ich od toho odradiť, nakoniec sú to ich lówe tak mne je to fuk.

Ale aby som sa zbytočne nerozpisoval ideme na fakty:

1. kúpa bicykla - žienka moja domáca sa rozhodla že aj ona chce bajk a nie oceľovú nákovu, ktorá navyše ani nebrzdila poriadne,
o chode vidlice nebolo ani reči, tak ideme do KB a vybrali sme si IBA preto, že mimoriadne ochotný predavač sa jej venoval možno
aj viacej ako bolo treba, volal sa Peter Palásty, prosím ak som mu skomolil meno nech mi dá vedieť ja to opravím, btw už tam nerobí

2. pokračovanie všakovakých nákupov, bla bla bla, sem tam zľava, keď mali chvílku času aj pokecali, inak ľadový prístup, budiž,
kapitalizmus je sviňa trhová

2b. tu by so mal dať pauzu a podotknúť, že toto sa dialo počas dvoch rokov a v tej starej predajni pri jednote či ako sa to tam
volalo, proste a dve zastávky šaliny vyššie

2c. výška nákupov, ktoré som tam spravil, a našiel som doma od toho bloky bola cca 67 litrov, momentálne nehrá rolu ale neskôr,
viacero blokov bolo na sumu od 8tis. vyššie

3. slávnostné otvorenie obchodu (nebo som tam, tak neviem či našťastie), začína zápletka, a dovolím si použiť istú citáciu "stal sa zo mňa otravný hmyz",
keď som si chcel dačo kúpiť, všetci na mňa ***** s prepáčením za výraz, každý tam pobehuje ako pitbul s nasolenou riťou,
no šak som úplne klidnej vyrovnanej typ tak to počkám a zvládnem, narátam v duchu do 10 aj do 20 nepomáha, konečne som sa
dostal na rad, snažím sa moc mi to nejde

4. prestala byť totálna kosa ale furt nie až tak teplo, tak sa drahá rozhodla si ísť kúpiť celoprstové rukavičky,
šak to studené prsty na mojom krku to je nem dobre

4b. teraz to začne máť rýchly spád

5. pri kase sa pýta "mladého" že či je to aj cena so zľavou, akože oblečená v spešl handrách, na bajku honosná nálepka kaktusbike,
a feši sa spýta že či je bajk kupovaný u "nás", no čistý a slepý k.o.k.o.t. Začal tam splietať nejaké bludy o skrachovaní biznisu a podobné reči,
podľa mojho názoru je na toto kompetentný akurát šéf a nie dajaký pajác na pulte.
Nevadí spoza toho ich vysokého pultu je vidieť akurát farbu hlinku a štefánika.
V tú sobotu som za ňou fakt nestíhal. Ale na Konigswarte bolo fajn.

6. Po dohode že tam zanesiem vidličku na ročnú garančku som tak aj spravil, chalani spravili to co bolo treba.
Idem reku zaplatit šak nie som degeš, aj tak bol bajk v servisnej časti tak bez zaplatenia by som ho nezobral.
No a tak teda čakám jak dement na pokladni, kedy sa mňa obrátil chtivý predavač, zhodou okolnosti ten ktorý mal tie múdre reči.
Pýtam sa ho teda prečo mi naúčtovali 800,- korunovú hodinovú sadzbu, keď je to ročná garančka. A on sa ma opýta, že či som bajk kupoval u nich.
No néééé, kokoz na monitore svieti arialom 48 napísané že servis vidlice, popiči a on sa ma spýta či bajk ...
No bol som mrtvý a nevládal som, skoro som sa pošťal na mieste čo som nevedel či mám plakať alebo sa smiať.

7. Priplietol sa do toho sám najväčší, a tak sa ho teda pýtak ako čerešnička na torte, že chodím tak vyše dvoch rokov, a spravil som taký a taký
nákup, a že či je možné získať kartu zákazníka. A on na to že nie, akože normálne nie. Že keď si kúpim za 8000,- slovenských peňazí dačo,
najlepšie bajk z ich autorizovaného dovozu, tak dostanem kartu zákazníka automaticky. No asi som ešte málo minul v tom obchode.

7b. zhrabol som ten papier z pultu, zobral bajk, adrenalín na krajíčku ako puberťák pred prvou *****,
keby som neprestal pred časom fajčiť, tak si zrovna dám aspoň tri.

Voľné pokračovanie:

Je teda veľmi smutné, že v takom slávnom obchode sa takto správajú k svojim "verným" zákazníkom.
***** vám na tú zelenú kartu zákazníka. Nájdem si ja taký obchod, kde mi zavolajú že servis je spravený,
taký obchod, v ktorom mi poradia, že počuj, nechceš vyskúšať toto alebo toto, šak to čo tam máš nahodené,
veď to je bieda, a že toto si nekupuj, toto je lepšie. Hádam takého nájdem v Bratislave.
A nie ako taký debil, chodiť tam naslepo že či už to je vybavené a feši povie poslal som Vám domov vyjadrenie.
Tak to ten holub musel byť riadne sfetovaný, keď ten list ešte nemám.


No a to o tých nováčikoch a slovenčine, to už bolo "dokonáno jest ..."

Jo aby sa nezabudlo tak vďaka za návrhy "Post of the year".
07.04.2008 - 13:58:03
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up