iron.hide napísal:
... elektrobajkeri su akurat na smiech


Asi by som trosku rozlisoval. Je lahko mozne, ze casom sa budu smiat aj tebe. Co spravis, ked budes starsi 65+, kardiolog ti povie, ze tep nad 125 je pre teba konecna a kolena po celozivotnom bicyklovani mas na srot.
01.07.2018 - 16:09:57
00
No pokial viem, tak ebajkeri sem (a na bikeforum) pisu, ze aj na ebajku dosahuju vysoke tepy.
Ak budem v takom stave ako pises, tak to si skor kupim motorku
01.07.2018 - 16:21:18
02
Ja hojdacie kreslo
01.07.2018 - 17:12:03
04
iron.hide ved maju, ked dojde stava a treba ist bez asistencie :D
01.07.2018 - 17:13:35
03
stvrtok - nedela budem v zakopanom, zobral by som bajk ale neviem aky, co je tam lepsie? MTB HT alebo ROAD?
ete som tam nebol

dik
02.07.2018 - 11:52:53
00
A co tak si pozriet znacene TZ a cyklo na https://mapy.hiking.sk/ a https://www.freemap.sk/ a traily na https://www.trailforks.com/ a rozhodnut sa sam podla toho co preferujes?
02.07.2018 - 11:56:02
00
trailforks som pozeral, aj nejake videa na YT ale vyzera to ze su to black traily vhodne na fully
myslel som ze par ludi uz tam asi bolo a vedia zhodnotit ci su tam dobre cesty pre cestak (mozno nejake lahsie kopceky HAHA v tatrach :)) alebo su tam fajn trasy pre XC bajky.
ale este pokukam bikemaps a pod
02.07.2018 - 12:12:42
00
Cestak nechaj doma, ked sa mas rad. Poliaci tam jazdia ako kkti. Cesty su sice opravene ale uzke a po krajniciach parkuju auta. (zacala letna sezona)
02.07.2018 - 12:20:14
01
scarinko Ved kukni co sa jazdilo na Tour de Pologne :) .

Pripadne https://www.opencyclemap.org/

110mat110 V lete je v okoli Zakopaneho Poliakov vsade vela :D ...
02.07.2018 - 12:21:21
00
Ako jazdit po polskej ceste dakde na konci sveta medzi dedinami nie je problem. Pekne cakaju, obiehaju z dialky atd. Ale v zakopanom som sa (autom) citil ako v Bangladeshi. Vsetci mali v <>i zakazy, prikazy nic... Najvacsi pruser bol, ked marsutky (take male autobusy) obiehali kolony v protismere. Cez serpentiny, cez plne ciary. Jedneho som vytlacil, druhy ani len nespomalil, musel som ist mimo cesty ja a tretieho som sa snazil donutit vycuvat na koniec kolony tak este rozhadzoval rukami. Zazit to na bajku tak idem domov v sanitke.
02.07.2018 - 14:15:36
00
Mak napísal:
Asi by som trosku rozlisoval. Je lahko mozne, ze casom sa budu smiat aj tebe. Co spravis, ked budes starsi 65+, kardiolog ti povie, ze tep nad 125 je pre teba konecna a kolena po celozivotnom bicyklovani mas na srot.

Ja uz podla toho, kto co napise v reakcii viem, ci dotycny ma ebajk :D Nieco ako ked cloveka postipe osa :) Ja mam pocit, ze najvacsi problem s ebajkom maju samotni ti, co na nich jazdia :) Ale myslim si, ze poznam dovod.

Ale spat k tomu co pises .. ak budes mat 65+ a bez motora to nepojde, tak velmi pochybujem, ze budes na ebajku jazdit v terene (nemyslim les, ale teren). Ono totiz motor sice pomoze do kopca, ale pokial budes fyzicky v prdeli, neudrzis rajdy .. a ako vieme, zlomeniny v tom veku sa hoja dost zle :) A ako pise iron.hide, len tot minule niekto pisal, ze na ebajku predsa mava vyssie tepy ako na normalnom :) Inak tep 125 ako max je v pohode, posledne roky som kopce jazdil prevazne v tychto tepoch :lol:,, do 128-129.

Kolena znicene po celozivotnom bajkovani neviem kde si videl .. sice si viem predstavit, ze nejaky problem bude pri fest silovom slapani, kedy koleno skripe ako nenamazana retaz, ale inak dost stavias tento sport proti beznemu odporucaniu lekarov ohladne toho, co je idealne pre rehabilitaciu kolien :)
02.07.2018 - 14:28:14
02
nemá tu niekto kupón Silvini na 10€ zľavu a nevyužije ho? Ja by som ho využil :)
02.07.2018 - 14:53:21
00
lto napísal:
...

Ale spat k tomu co pises .. ak budes mat 65+ a bez motora to nepojde, tak velmi pochybujem, ze budes na ebajku jazdit v terene (nemyslim les, ale teren). Ono totiz motor sice pomoze do kopca, ale pokial budes fyzicky v prdeli, neudrzis rajdy .. a ako vieme, zlomeniny v tom veku sa hoja dost zle :) A ako pise iron.hide, len tot minule niekto pisal, ze na ebajku predsa mava vyssie tepy ako na normalnom :) Inak tep 125 ako max je v pohode, posledne roky som kopce jazdil prevazne v tychto tepoch :lol:,, do 128-129.

Kolena znicene po celozivotnom bajkovani neviem kde si videl .. sice si viem predstavit, ze nejaky problem bude pri fest silovom slapani, kedy koleno skripe ako nenamazana retaz, ale inak dost stavias tento sport proti beznemu odporucaniu lekarov ohladne toho, co je idealne pre rehabilitaciu kolien :)


Takze aby si bol v obraze. Nie ze, az budem mat 65, ja ich mam, takze ty a mozno dalsi 3, co si tu robite srandicky mozno mate dokopy tolko rokov co ja. Za cca 50 rokov bicyklovania som uz nieco naslapal a okrem ineho si to odniesli kolena. Staci sa na svet divat a vnimat nie len svojou optikou. Aj ja este chcem trochu zit a je fajn, ked pomoze ebike a mozem ist do prirody. Nepotrebujem ist do terenu, staci si vycistit hlavu, potesit sa, pozorovat prirodu, spoznavat atd.
To pochopis az neskor. Vela stastia.

Edit > az teraz som si pozrel tvoj profil ohladom veku, takze musim ubrat pocet vtipkarov.


Naposledy upravil Mak dňa 02.07.2018 - 21:10:47, celkovo upravené 1 krát.

02.07.2018 - 17:09:47
02
odkial on ma vediet kolko mas rokov, ked to nemas v profile?
naopak - Lto vek v profile ma, pozri si kolko
02.07.2018 - 17:14:07
00
No co vam povim...od dnes hrdy tato :-)
02.07.2018 - 22:21:10
057

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up