Hosť napísal:
Mne je jedno ako ma hodnoti okolie.
Ked si za niecim stojim tak nebudem niekomu robit poskoka.


Nejde o poskoka. Môžeš mať 35 a cítiť sa na 25, pričom okolie v tebe vidí ufrflaného, vyplakávajúceho osemdesiatnika. Okolie ti len nastaví zrkadlo, ako hovorí klasik.
14.12.2019 - 15:40:09
00
Nastaví ti zrkadlo a ty sa potom zmeníš na optimistického 25 pätníka ? Okolie ale nie si ty. Ty sám možno chceš byť 80 ročným vyplakávajúcim. Vtedy je ti najlepšie. Máš pocit dobre vykonanej práce, ... :D
14.12.2019 - 16:00:39
00
ivan samozrejme to môže robiť tak, ako ty - nepoužívať zrkadlo. Žiť si svoje bez spätnej väzby. Aj to sa dá.
14.12.2019 - 16:09:48
00
Miešaš jablká s hruškami. Sú to dve rozdielne veci. Na aký vek sa cítiš a ako ťa hodnotí okolie. Hodnotenie okolia nemá nič spoločné s tým na kolko rokov sa cítiš. Môžeš sa cítiť mladší, starší a pri tom ti môže záležať na hodnotení okolia. Debata začala tým, na kolko rokov sa cítiš a niekto to prekrútil až na tvoje hodnotenie okolím.


Naposledy upravil Hosť dňa 14.12.2019 - 16:18:59, celkovo upravené 1 krát.

14.12.2019 - 16:14:38
00
- Ujo koľko máte rokov?
- 86, ale cítim sa na 84.
14.12.2019 - 16:18:01
01
Samozrejme. Ujo má na to právo. Cítiť sa na kolko chce. :D Dúfam, že ti nevadí ked sa ujo cíti o 2 roky mladším. Má dobrý pocit, je optimista. Dožije sa vyššieho veku. Možno aj 82 :D Pre teba je možno nevýhodné že bude tak dlho poberat dôchodok ale musíš byt tiež optimista. Tešit sa z ujovej 80 ky. Potom sa aj ty dožiješ dlhého poberania pesimistického dôchodku optimistom. Ako ujo. :D
14.12.2019 - 16:20:22
00
Kice napísal:
Nejde o poskoka. Môžeš mať 35 a cítiť sa na 25, pričom okolie v tebe vidí ufrflaného, vyplakávajúceho osemdesiatnika. Okolie ti len nastaví zrkadlo, ako hovorí klasik.

Tak nech vidi a nech krici, aspon mu hlas zachripne a zo stresu dostanu infarkt, alebo mu zabehne slina.
Emocne nevyspeli ludia beru myslenie druhych jednym uchom dnu a druhym von.
Pokial im teda niekto nechce odtrhnut chleba od ust. Ale ak im nechybaju argumenty, tak im nevadi a ani si to neuvedomia ze niekoho v rychlosti urazia, aby ich nikto nepredbehol a nemuseli dlho vysvetlovat a hadat sa, lebo oni to citia inak ako priemerny slovak s iq 96
https://www.tvnoviny.sk/domace/1741913_ako-su-na-tom-slovaci-s-iq-zistili-sme-najvyssie-namerane

Ale zato ma clovek s nizkym iq cast mozgu urcenu na emocie z vyhry a chcu sa pustit dole kopcom napriek riziku padu.
Pozrite na Einsteina, Newtona ci Van Gogha. S nimi by ste sli bicyklovat? Za predpokladu ze by boli chudobni.
Pretoze velka cast clenov Mensy je nezamestnanych.
https://dennikn.sk/493821/sefka-mensa-slovensko-mnohi-nasich-clenov-su-nezamestnani/

https://www.google.com/amp/s/tech.sme.sk/c/amp/884281/geniovia-ako-einstein-a-newton-podla-vedcov-trpeli-formou-autizmu.html
14.12.2019 - 17:25:43
00
dnes po jazde v snehu a vode som si vsimol ze mam miernu volu v strede-klukach. HT2. po uschnuti vola zmizla - kluky sa tocia lahucko. zeby aj tak loziska?
15.12.2019 - 15:41:41
00
Nerad rusim vukobranje ale co sa mi stalo. Vyfucal som nakompletku vidlicu a malou pumpickou sa to netvari zeby pribudal tlak. Neviem ci sa neotvara ventil, ale to by asi narastal tlak aspon v hadicke ... mne to ide plynule takze zrejme fukam. Stalo sa niekomu take? Ked budem trpezlivy tak sa to pohne ? Ziadnu inu pumpu tam nedam lebo ventil je skovany pod okrajom. Takze ak trpezlivost nepomoze musim zohnat nieco co tam bude pasovat a zaroven na velku pumpu. Nejaku hadicku
15.12.2019 - 15:43:39
00
ak ma velku komoru , fukaš budeš dlhšie,, len makáááj :)
15.12.2019 - 16:01:00
00
Uz rozmyslam skocit do pneuservisu po predlzenie ventilu ... len zase nechcem doma zbytocne dalsi bazmek
15.12.2019 - 16:02:18
00
lapaloma napísal:
Nerad rusim vukobranje ale co sa mi stalo. Vyfucal som nakompletku vidlicu a malou pumpickou sa to netvari zeby pribudal tlak. Neviem ci sa neotvara ventil, ale to by asi narastal tlak aspon v hadicke ... mne to ide plynule takze zrejme fukam. Stalo sa niekomu take? Ked budem trpezlivy tak sa to pohne ? Ziadnu inu pumpu tam nedam lebo ventil je skovany pod okrajom. Takze ak trpezlivost nepomoze musim zohnat nieco co tam bude pasovat a zaroven na velku pumpu. Nejaku hadicku

mne sa stalo podobne a zistil som ze sa mi pokazila pumpicka
15.12.2019 - 16:02:50
00
Na tlmici funguje v poriadku. Takze pumpicka je mimo podozrenia
15.12.2019 - 16:16:37
00
Gusto0 napísal:
dnes po jazde v snehu a vode som si vsimol ze mam miernu volu v strede-klukach. HT2. po uschnuti vola zmizla - kluky sa tocia lahucko. zeby aj tak loziska?

To zistiš iba otačaním cez prsty, takže kluky dolu. To je raz-dva. Ložiska sa daju vymeniť, je tu o tom tema. Je to dosť piplačka, ale ide to.
https://www.mtbiker.sk/forum/post1056702.html#p1056702
15.12.2019 - 18:49:54
00
Ono tie loziska su osemetna vec. Ja som si nakupil vsetko potrebne na ich namazanie a vycistenie (loziska na e-skate, je pravda, ze tam su otacky uplne ine ako na biku) a nakoniec som to nechal tak, lebo som sa docital, ze pokial nie je zadrete, alebo poskodene, tak nie je dovod sa s tym piplat a skor clovek lozisku ublizi ako pomoze (napr. tesnenie, mazivo uz nikdy nebude take ako od vyroby).
15.12.2019 - 19:07:23
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up