mi to napisalo ze vraj som uz hlasoval :D .. tak neviem...



Aj mne to vypisalo to iste, bohvie aky bol stav tych sportov, pred publikovanim linky na tomto fore :lol:
15.02.2012 - 08:16:36
00
prednedavnom tu bola debata o legalnosti tahania filmov. nejaka debata je tu na sme
15.02.2012 - 09:05:10
00
este mám jednu otázku :) aj ked samozrejme budem aj googlit... ako mám potom do androidu dostať kontakty z nokie ?
15.02.2012 - 12:00:26
00
noo to bude horsie. myslim ze len kontakt a tel prejde. gps suradnice, poznamky, adresy... asi nie len manualne.
ja som to z LG nevedel dostat do NOKIA. ale pripustam ze som na to mozno ani neprisiel :lol:
15.02.2012 - 12:04:17
00
lapalko, otazkou je, ci to je nutne, resp. co presne chces a kde mas ulozene kontakty (ci v SIM abo v pamäti zariadenia).

Ak mas kontakty ulozene v SIM, tak väcsina Android zariadeni umoznuje pristupovat ku SIM kontaktom priamo, takze v takom pripade do zariadenia ziadne kontakty dostavat nemusis. Ak aj zariadenie priamy pristup ku SIM kontaktom neponuka, tak ponuka import kontaktov zo SIM do zariadenia.

Ak mas kontakty v pamäti zariadenia, tak najjednoduchsia moznost je vyexportovat kontakty z Nokie cez PC Suite (malo by to by to ist, ale nikdy som to neriesil), naimportovat ich priamo do Google uctu a nasledne zosynchronizovat s Android zariadenim.
15.02.2012 - 12:13:26
00
pc suite mam, zalohujem v nom. ale ak sa nemylim tak sinchronizuje len s outlookom. s google si myslim to nepojde.
15.02.2012 - 12:23:20
00
v pamati zariadenia .. stacilo by aj cez bt ale moja nokia nepovoluje hromadne posielanie vizitiek ... idealne by bolo zo zalohu s pcsuitu ... takze to google účtu .. a to sa robí ako? take som ešte nejedol
15.02.2012 - 12:26:27
00
Ako sa to robi cez PC Suite neviem. Ako som pisal, nikdy som PC Suite na exportovanie kontaktov nepouzil. Odporucam pogooglit ako na to.

Import do Google uctu je jednoduchy. Nacitaj Gmail, preklikni sa na "Contacts" a potvrd "Import contacts..." (jedine co potrebujes je file v csv abo vCard formate).
15.02.2012 - 12:34:53
00
dzenkujem barzo :)
15.02.2012 - 13:08:07
00
hod kontakty do csv a posli cez bluetooth, nemusis vobec pocitac zapinat ;)
15.02.2012 - 17:26:05
00
A ako hodi kontakty do csv bez zapnutia pocitaca? Hadam to zvlada priamo ta Nokia? :)
15.02.2012 - 18:09:29
00
Zvlada, nedavno som to skusal. Do jedneho suboru dokaze dat ale iba jeden kontakt, takze kopirujes milion suborov. Sonyericssony vedia dat vsetky do jedneho suboru. S inymi znackami nemam skusenosti.
15.02.2012 - 18:47:46
00
Tak este je sanca, ze lapalko ma mozno nejaky novsi kusok a ten by mohol ulozit vsetky kontakty do csv naraz. Ale ked mu neumoznuje odoslat naraz viacero kontaktov cez BT, tak je to fakt asi mala sanca. Comp je istota. Inak s tym compom je to aj tak lepsia volba - ked uz sa s tym clovek babre a exportuje to do csv a nasledne do Google uctu, tak aspon moze tie kontakty po importe do Google uctu rovno upratat, zoskupinkovat a pod. a az nasledne zosynchronizovat mobil s Google uctom. Ja som sa na zaciatku naupratoval fakt ze dost kym som dal dokopy kompletny contact list, kedze som mal asi 3 rozne adresare v roznych exceloch + nejake back-up verzie. Cez mobil by som to neupratal ani za mesiac.

P.S. Po importe kontaktov do Google uctu a ich upratani velmi odporucam este pred synchronizaciou s mobilom vyexportovat si z Google uctu zalohu takychto upratanych kontaktov do back-up suboru na disk (Gmail > Contacts > More > Export... > All contacts). Nahoda je blbec a moze zblbnut synchronizacia s mobilom, t. j. vymazu sa kontakty z Google uctu podla mobilu namiesto toho, aby sa z neho nahrali do mobilu (este sa mi to nestalo, ale netreba riskovat). A tiez sa moze stat, ze padne nejaky Google server a cast kontaktov sa strati (taky pripad sa stal nedavno, dotklo sa to casti uzivatelov a neviem ci sa Googlu podarilo obnovit vsetky data).
15.02.2012 - 19:06:34
00
Pevne verim, ze ani nokia nema take blbe telefony, ze by nedokazali poslat naraz viac suborov. Ale mozno je to iba moja naivna predstava. :) Kazdopadne ta nokia, z ktorej som tie subory kopiroval to zvladla bez problemov.
15.02.2012 - 19:10:54
00
ja riešim aby nebola platňa poškriabaná a vy telefóny :D

pošlem ti nalepovaciu ochrannú fóliu? :rofl:

lapaloma - neviem čo máš za nokiu, ja som mal E51, nechal som exportovať kontakty z telefónu na SD kartu a potom z SD karty exportoval do Androida.. keď sa to kopčí cez SIMkartu tak tá podporuje len jednoúrovňové kontakty, takže ak máš u niekoho viac čísiel je to naprd..
15.02.2012 - 19:13:17
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up