takéto som čakal ... inak mojím favoritom bol galaxy w ... ale ako píše jezus kupujem ho kôli webu .. nová firemná politika o prístupe na internet :( takže ak je to cítit tak radšej pozriem vačší displej
14.02.2012 - 06:54:11
00
galaxy W mám niečo cez mesiac a úplne v pohode.. žiaden problém som na webe nezaznamenal.. kým ho neponúkli za výhodnú cenu v robote zvažoval som ZTE BLADE, čínska vec, ale výkon/cena bez konkurencie, a 2 roky záruka takže poruchy ma netrápia.. (asi ho aj budem brať ženskej)
14.02.2012 - 08:34:21
00
a ešte mi prosím viete vysvetlit tie internety v mobile? mám orange takže povedzme 1GB mesačne od nich mi na také bežné FB, mtbiker, ICQ bude stačiť ? resp asi kolko by ste odhadovali trafic na takéto použitie
14.02.2012 - 09:13:39
00
noo ja za seba mozem napisat ze mam 500Mb a prenesem mesacne asi 200-250. je to individualne ale myslim ze v tvojom pripade to bude bohate stacit.
14.02.2012 - 09:18:42
00
Ad firemna politika - lapalko, ked ide o toto, tak by som na Tvojom mieste este dobre zvazil tablet so samostatnou SIM (velmi slusny je Huawei MediaPad).

Ad ZTE Blade - to su vyhodene peniaze. Plastovy kryt displeja, mensi displej, slaby vykon, bez podpory Flashu...

Ad dotykace vseobecne - zakladna podmienka je Gorilla Glass resp. iny typ kvaziskleneneho povrchu, inak o tom ani neuvazujte. Viem o com pisem...

Ad datovy balik - lapalko, ak to nebudes prehanat s videami, tak by si sa do 1 GB mal vojst. ICQ sice nepouzivam, ale predpokladam, ze to nie je datovo prilis narocne. Samozrejme podmienkou vojdenia sa do limitu je, ze doma to budes pouzivat vzdy cez WiFi.
14.02.2012 - 10:19:26
00
samozrejme, len pracovná doba potom wifi
14.02.2012 - 10:33:12
00
blade>pohode telefon na pokusy alebo pokial nemas peniaze. za 100e aj tak lepsie nezozenies (a to tak stal uz dlho) ked som tma dal cyanogenmod tak to islo super
14.02.2012 - 11:49:38
00
V podstate vsetko pod 250 € je v dotykovych mobiloch elektroodpad. Ked clovek nema peniaze, tak nema kupovat hluposti. To je zaklad. Napr. v sufliku mam hodeny ZTE Skate. Na web bez flashu je to OK (aj ked obcas trochu pomale), ale kedze displej nie je kryty sklom ale nejakym plastom, tak sa treba este babrat s foliou aby sa neznicil. Keby som zan musel zaplatit, tak by som nebol prilis nadseny. Proste niekedy naozaj plati, ze "Nie sme tak bohati, aby sme si mohli kupovat lacne veci."

Ako som uz pisal - ked to ma byt na web, tak treba kvoli Flashu zabudnut na telefony s nizsim vykonom a samozrejme aj na jablka (ale u jablk sa ten flash da ciastocne riesit vhodnym browserom). A taktiez treba zabudnut na plastove kryty displejov ak to ma nieco vydrzat.
14.02.2012 - 13:11:54
00
mozem len potvrdit mam NOKIA 500 :lol: elektroodpad
14.02.2012 - 13:23:51
00
jezus zas je otázka či sa oplatí investovať 300€+ na telefón ktorý po 2 rokoch je proste tiež odpad.. jednak je funkčne trochu mimo a hlavne čokolvek sa pokazí stojí tolko čo je predajná cena pozostatkov.. to už si za tých 300€ radšej kúpim netbook a pripojím to k telefónu (tak som to praktizoval pred 4 rokmi) a to je komfort internetu niekde úplne inde..

inak 1GB na bežné "textové" surfovanie stačiť bude, len na tom nekukaj každé video ktoré niekto zdiela a postne..
14.02.2012 - 13:39:32
00
CraObs, to je velmi dobra a trefna pripomienka. :y: :) Preto som lapalkovi aj odporucil zvazit tablet prip. netbook. Podla mna mobil nikdy nebude plnohodnotne riesenie na prehliadanie netu kvoli tym smiesnym rozmerom. Keby som nemal moznost ziskat Galaxy S II za 50 centov (viazanost na firemne cislo), tak by som zan urcite nedal tych cca 470 € co vtedy stal a urcite by som riesil tablet. Vlastne o tablete stale uvazujem, len to nie je pre mna momentalne take horuce kedze s tym Galaxy S II sa celkom da fungovat...

EDIT: Ja akurat neviem prist v netbookoch na chut touchpadu (s tym naozaj nie som kamarat), takze preto zvazujem tablet. Ale ked sa dostatocne rozsiri ponuka netbookov s dotykovymi displejmi, tak to bude pre mna jasna volba. Ale musia mat integrovany HSDPA modul pre SIM so skrytou antenou, nemienim akceptovat trciaci USB modem a podobne sracky co vytrcaju a mozu sa lahko urvat.
14.02.2012 - 13:54:59
00
ja som si pripájal mobil cez BT (nokia E51).. inak núdzový net na nej v pohode šlapal (ale malý display, nepohodlné písanie a niektoré stránky tam nešli.. surfoval som ale na nej akurát pri presunoch električkou alebo tak..) nový mobil dotykáč som bral v prvom rade kvôli navigácií, net bola až druhá priorita, a samozrejme za 80€ nezober ho.. a samozrejme prispelo k tomu aj to že sa mi vyšúchali tlačítka zvuku a vypínania na E51 a kúpiť sa nedajú, len komplet kryt za 1000kč (čo neni ani bazárová cena toho telefónu..)

inak by ma zaujímalo ktoré sú napr tie ultra stránky flashové a podobne na ktoré sa s "bežným 100€" telefónom nedostanem..?
14.02.2012 - 14:54:38
00
http://www.ebizmba.com/articles/best-flash-sites
14.02.2012 - 15:30:54
00
Tak to ano, ako navigacia do auta je dobre v podstate cokolvek s GPS. :)

Ad Flash - snad kazda stranka s videami. A taktiez spravodajske servery do clankov casto umiestnuju videa cez Flash. Narazam na tieto stranky pravidelne/denne ked pozeram FB. A co ma uplne vytaca je, ze plno idiotov uploaduje videa na UTube s tym, ze v nastaveni videa nepovoli prezeranie cez "mobile device", takze potom nie je mozne pouzit ani aplikaciu UTube a ani mobilnu verziu stranky UTube na prehratie takehoto videa (vyhodi hlasku v style "majitel obsahu nepovolil prehravanie na mobilnom zariadeni"). Tym padom treba prepnut mobilnu verziu UTube na desktop verziu aby sa take video dalo prehrat a tam uz treba podporu Flash resp. HTML5.
14.02.2012 - 15:35:57
00
Ad dotykace vseobecne - zakladna podmienka je Gorilla Glass resp. iny typ kvaziskleneneho povrchu, inak o tom ani neuvazujte. Viem o com pisem...

Vysvetli!
Ja napr. na dotykáči sklenený povrch nemám a ani nechcem. Už by bol dávno rozbitý. Viem o čom píšem... :P
14.02.2012 - 17:35:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up