to nezavisi od toho, sprava sa to nahodne. chyba je u providera, asi ho budem musiet vymenit


U tohoto "providera" je to bezne. Pokial mozes, tak utekaj od nich, kam sa len da. (Teda okrem UPC).

Z kolegovej skusenosti: Vraj pomaha na nich kricat do telefonu. Potom sice budu stale tvrdit ze chyba u nich nie je a nemoze byt ale akosi zahadne sa Net rozbehne.
24.01.2013 - 11:27:07
00
A zase ja potrebujem pomoc:
Otec mi dal taky device na burinky - mera ro teplotu pody, osvetlenie a PH. A prave to PH sa mu nejako nezda. Nevie niekto kto by mi mohol tento merac preverit ? Staci mi to meranie PH. Alebo nie je tu nejaky chemik, ktory mi vie povedat, ze napr. ocot ma PH presne take a take a pod. aby som si to vedel preverit aj sam ?

Ten srandasak vyzera tak nejako ako ten na tomto videu: http://hobby.idnes.cz/biomasa-na-topeni-rychlerostouci-drevo-paulovnie-fvb-/hobby-zahrada.aspx?c=A130122_140917_hobby-domov_mce
24.01.2013 - 11:33:05
00
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=858583 tu mas vsetky navody, ked uz mas root tak tam potrebujes dostat recovery cez ktore potom flashnes romku aku si vyberies http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=868

par krat sa mi podarilo falshnut recovery aj cez rom manager https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koushikdutta.rommanager&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5rb3VzaGlrZHV0dGEucm9tbWFuYWdlciJd ale neviem ci som uz nejake custom recovery mal a bol to vlastne len update alebo to bolo "nacisto"


mám rom g3 a android 2.2 no o lepšom som sa nedočítal, asi sa to nedá, no pre istotu si ešte niečo skúsim vyhľadať, neviem prečo mi tam nechce fungovať ani minecraft alebo vice city, môže to byť tým androidom? je to v 2.2 a 2.3 tak odlišné?
24.01.2013 - 18:24:55
00
moze to byt aj samotnym procakom a grafikou, hento co tam je ani neviem co je zac
24.01.2013 - 20:19:11
00
Ja som tiež nedávno upgradoval svoj HTC Desire z 2.2.2 na 4.0.4. Po preštudovaní návodov je celý root a flashnutie nového OS celkom jednoduché. Treba si však dať pozor pretože ak neupgraduješ na originál softvér od výrobcu stratíš všetky aplikácie a widgety od výrobcu... Po mojej skúsenosti však odporúčam, vylepšilo to výkon, kompatibilitu a pridalo množstvo nastavení ;)
24.01.2013 - 20:28:25
00
a to este len zbadas ten rozdiel ked prejdes na jelly bean :)
24.01.2013 - 20:46:06
00
Tak tak, na Defy+ mám 4.1.2 a veľká spokojnosť. A widgety a hlúposti od Motoroly mi nechýbajú vôbec. Čistý Android je o dosť rýchlejší.
24.01.2013 - 21:12:34
00
Jelly bean je paradny. Len to tu uz malo byt davno a nie na vsetko cakat dlhe mesiace. Na moj foun este tiez nieje oficialne.
24.01.2013 - 21:37:32
00
tak ja som som nikdy nemal problem vyblbnut sa s telefonom takze som nikdy ofiko romku nemal. si pamatam ked sa este flashovali stare se alebo windows mobile telefony no asi najvacsi rozdiel v chovani telefonu bol na nokii 5800 tak cfw spravil z toho uplne iny telefon
24.01.2013 - 21:44:02
00
U tohoto "providera" je to bezne. Pokial mozes, tak utekaj od nich, kam sa len da. (Teda okrem UPC).

Z kolegovej skusenosti: Vraj pomaha na nich kricat do telefonu. Potom sice budu stale tvrdit ze chyba u nich nie je a nemoze byt ale akosi zahadne sa Net rozbehne.


aha diky, aj teraz vecer som s tym mal obrovsky problem vobec rozbehnut to. jj, rozmyslam o odchode, asi k orange fibernet, co povies?
24.01.2013 - 23:16:55
00
nema niekto tip na fon s qwerty klavesnicou? mam teraz nokiu n97 mini ale pomaly by to chcelo upgrade, viem ze bol htc desire Z a nejaka tusim motorola, ale odvtedy som dako nic nevidel, vsetko len dotykace. dotykac to moze mat ale qwerty je podmienka :), zvysne parametre si uz asi nenavyberam kedze asi bude max tak 1 fon taky :)))
24.01.2013 - 23:24:00
00
jaro180 keď sa niečo takéto stane vlak zastane sám, má na to nejaké zabezpečenie?
http://www.cas.sk/clanok/241671/rychlik-sa-zrazil-s-posypovym-autom-rusnovodic-jan-50-je-mrtvy.html

Na rušni je vlakový zabezpečovač pre prípad že by rušňovodič zaspal, skolaboval a p. Je to tlačítko (2ks) ktoré musí stláčať v časových intervaloch (zhruba 10 sek.). Závisí to aj od trate. Na nekódovaných tratiach musí pri jazde vlaku tlačidlo stláčať vždy. Pri kódovaných tratiach iba ak vojde do oddielu na výstrahu a ďalšie návestidlo je na STOJ. Keď nestlačí tlačítko, rozozvučí sa húkačka, keď ani potom rušňovodič nereaguje, vlak o tých cca 10 sek. samočinne zastaví. Otvorí sa elmag. ventil na vzduchovom potrubí a tým ,že sa začne znižovať tlak v priebežnom potrubí vlak začne brzdiť. Vlaky sú brzdené vzduchom ( znižovaním tlaku v prieb. potr.).
Toto sa stalo na kódovanej trati, podľa posledných správ rušňovodič sám dal rýchlobrzdu brzdičom, ktorým ovládal brzdenie vlaku ( je tam poloha RÝCHLOBRZDA ). Bohužiaľ pre krátku vzdialenosť od prekážky a vysokú rýchlosť to dopadlo tak ako to dopadlo. A keby nebol dal rýchlobrzdu? Vlak by bol zastal ďalej a zastal by sám, pretože vzduchové potrubie na rušni bolo pri náraze zničené, takže vzduch musel unikať z mnohých miest. Samozrejme bola zničená aj mobilná (elektronická) časť VZ (na rušni) ktorá by tiež vlak zastavila ale to by bolo trochu neskôr.
Nedávno som zrazil dve jelenice a hneď v momente nárazu už fučal vzduch z potrubia a o pol minúty som stál s prázdnym vzduchojemom - s mašinou bez vzduchu. Mal som šťastie lebo pri náraze mi vzduchové kohúty (v čele rušňa medzi nárazníkmi) iba otvorilo takže som ich mohol zatvoriť, nabiť vzduch a pokračovať v jazde. Často sa stáva že sa kohúty odlomia a potom sa už nedá uzavrieť vzduchový okruh. Vzduch samozrejme zostáva v brzdových valcoch ktoré pritláčajú brzdové zdrže na kolesá alebo kotúče ( pri kotúčových brzdách), takže vlak zostáva zabrzdený.

Prílohy:

601316_529241790430844_263974600_n.jpg
601316_529241790430844_263974600_n.jpg 59.03 KiB thumb_up0thumb_down

24.01.2013 - 23:34:31
00
jaro vďaka, snáď sa takéto nešťastia nebudú stávať často
25.01.2013 - 08:26:58
00
nema niekto tip na fon s qwerty klavesnicou? mam teraz nokiu n97 mini ale pomaly by to chcelo upgrade, viem ze bol htc desire Z a nejaka tusim motorola, ale odvtedy som dako nic nevidel, vsetko len dotykace. dotykac to moze mat ale qwerty je podmienka :), zvysne parametre si uz asi nenavyberam kedze asi bude max tak 1 fon taky :)))


Teraz to je fakt bieda. Dokonca aj moj maly sikovny Sony Xperia Mini Pro, ktory sa zmesti do hociakeho vrecka a vie aj pekne navigovat, uz prestali po 1,5 roku predavat (jedine tu) a neviem, ci zanho o par rokov dostanem adekvatnu nahradu. Teraz proste ked chces slusny vykon tak si musus zohnat minimalne 4" palacinku. Pritom mne 3" a 1GHz procak s Androidom 4.0 uplne staci.
Momentalna ponuka je fakt zalostna...
25.01.2013 - 09:01:19
00
jardo:vdaka za ozrejmenie.....
25.01.2013 - 09:42:17
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up