Yourself ty absoulutne nevies oco ide.. tak neries.. radsej kup mame kyticu kvetov alebo kilo sviečkovice ako reagovat ani nevies naco uplnou blbostou...
24.03.2013 - 17:26:32
00
robslijper.files.wordpress.com
24.03.2013 - 17:26:38
00
Mozes teraz 5 hodin v kuse prednasat o tom, co si ty konkretne urobil pre to, aby mali ludia co jest a kde byvat, rad si tu prednasku celu precitam.
24.03.2013 - 17:27:52
00
feint: po tvojich poslednych prispevkoch som na teba zmenil nazor. v tvojich slovach je kus pravdy, vidno aj nejaku inteligenciu ale co myslis ze ako sa zachova clovek ktory dostane takuso SS "nazdar ides dnes nejaku kometu pozorovat? alebo len opiect klobasku pri dunaji?" jasne som tam napisal ze nemozem ist a nejdem nikam. bral som to ako provokaciu tak sa necuduj. prepac pisem aj ja sukromne SS po prvy krat ludom s tohto fora a tak isto chodia SS aj mne od ludi ktorych nepoznam. na rozdiel od tejto tvojej su stylizovane trochu inak. takze este raz necuduj sa reakciam na teba a tvojho kamarata wilca ktory tie SSsky pisal ako sfetovany dement. za reakcie na vas si mozete sami.
a co sa tyka kradnutych bajkov vidim ze v tom mas prehlad kde a za kolko koncia. ak mas skutocne tieto informacie najlepsie by si urobil ked sa s tymto podelis na kompetentnych miestach. samozrejme ze tak neucinis a tym padom nepriamo prispievas k t omuto nekalemu obchodu.
24.03.2013 - 17:31:41
00
samozrejme..lenze tu ma mozno pravo na locknutie temy a mazania roznych emo prispevkov iba admin ak mu to rozhranie dovoluje..ale cenzurovat jeho pešiaci vedia bezdovodne..staci podnet keketov a ejha tesenica.. ale to uz som vysvetloval inde...aj tak vela ludi nevie ani co to znamena..
root - ano v dizertacnej praci ktora bude zverejnena na internete si to mozes pracitat potom ked bude vyhotovena ako dielo ked ti ide oto.
24.03.2013 - 17:32:12
00
si ma teras silným argumentom zotrel feint :tmi:
24.03.2013 - 17:32:41
00
matvej tvoj zivot je kaša ked si nieco take bral ako provokaciu..otom som tu doteraz pisal..ale pisal som aj otom co ty nepochopis lebo jednoducho si jednoduchy clovek.
24.03.2013 - 17:33:54
00
Feint: začni tým že tu prestaneš všetkým nadávať do keketov a podobne, takýmto prístup len prilievaš benzín do ohňa...
24.03.2013 - 17:34:36
00
Dufam, ze mi posles link.
24.03.2013 - 17:35:31
00
feint ano som jednoduchy clovek a zijem od vyplaty do vyplaty. tesi ma ked si vybehnem mojim bielo ruzovym bajkom niekde na kopec v karpatoch a pokocham sa aka je to nadhera nasajem energiu a idem domov. len toto zasa ty nepochopis. moj zivot by som teda nevymenil za nejakeho oligarchu ktory teraz trpne ze mam miliardy zablokovane na cypre. mas aj pravdu o chudobe a utrpeni o ktorom pises ale toto forum bolo zalozene na nieco ine a nasa bikerska komunita stale nabera novych clenov. ak budeme chciet citat problematiku tebou predkladanu pojdeme na forum na to vytvorene.
24.03.2013 - 17:42:53
00
takze este raz necuduj sa reakciam na teba a tvojho kamarata wilca ktory tie SSsky pisal ako sfetovany dement. za reakcie na vas si mozete sami.

Matvej, napisem to este posledny raz specialne pre Teba - Wilec a Feint su jedna osoba.
24.03.2013 - 17:44:15
00
ja viem komunikujem s nim na jeho urovni aby sa nezacal zbytocne rozculovat je to tiez len clovek ako my ostatni.
24.03.2013 - 17:46:30
00
Feint mrzi ma ,ze clovek plytva svojim intelektom na tolke kraviny ako Ty . Je smutne ako si Ty dovolujes volne urazat ludi ,ktorych ani nepoznas . Myslis si ,ze mas pravo moralizovat ? Ci si myslis ,ze Ty si nieco viac ako ostatok sveta . Ja neviem kto z ludi je dost dokonali . Ja by som si teda netrufol hodnotit ludi len tak . Ludi totiz take vyjadrenia ake pises urazaju . Ja sem na toto forum chodim roky . Viem ze nikto nie je dokonali a aj tu dochadza zbytocne k zabomysim vojnam . Ale kde beries Ty pravo tu toto forum osocovat ci skatulkovat . Sa zamysli kdo vlastne si . Ak sa citis ,ze si intelektualne nieco viac ,tak to nedavas spravnym sposobom najavo . Neurazaj ludi ,ktory tvoria tuto komunitu a neurazaj bikerov . Nemas na to pravo . Proti Tebe nic nemam ,vadia mi len tie keci okolo .
24.03.2013 - 17:47:27
00
vsetkym nadavam do keketov? darmoor ako mozes nieco take napisat...asi si dostatocne dosledne necital to co som pisal..a pisal som to pomalsie aby si to stihal citat..druha strana je ci tomu aspon z 50percent chapes...je viac tem kde som pisal tak si precitaj vsetko. Prisiel som sa sem lognut a sprostredkovat len myslienku..urcite nemam s kazdym rovnake myslienkove pochody ale myslim ze dost jasne, zretelne a zrozumitelne ci uz pre sedláka z dediny, malomeštiaka alebo sidliskoveho opozdilca som to dal najavo tak aby vacsinu pochopil ked chcel.
wilco je sused kamarat a vecer si to tu vsetko precita a budeme sa otom bavit a chcel by vratit nick len oto mu islo. Asi ma zabije, dostanem silné pecky do ramena za toto co som ti pisal ale ja to znesiem.
24.03.2013 - 17:47:37
00
anarchista ja som tu stravil dva dni a mojich 250uderov za minutu mi nerobi problem napisat trocha textu.. ty si tu od roku 2007..a budem aj tomu keketovi vilcovi nadavat ked vecer pride nech si tu uz ani nerobi nick ked mu ho nevratia ved naco..ten keby stretol matveja tak by mu hned daval peniaze alebo by ho pozyval urcite hocikam na jedlo.. pretoze niekto je filantrop od narodenia a niekto je obycajna nula cely zivot.
Edit: ked si precitam vsetky reakcie na moje reakcie tak je tam extrémne mnozstvo gramatických a pravopisných chýb.. to je vidiet kolko ludí je uplne totalka..
24.03.2013 - 17:50:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up