mal by sa nam niekedy predstavit nazivo.....ze ci by si aj do oci ludom povedal to iste co tuto cez net....

a hlavne by som konecne nazivo videl toho doticneho co sa tu snazi prezentovat ako velky intelektual...
24.03.2013 - 19:13:59
00
vidim ze sa s tebou slusne komunikovat neda urazas, utocis a uplne zbytocne provokujes. zdalo sa mi ze mas stipku inteligencie pri tych dlhych prispevkoch ale teraz si sa vyfarbil. skusam komunikovat s kymkolvek ale tu to uz vyznam nema. drzim ti palce nech sa ti dari :hai:
24.03.2013 - 19:16:54
00
aj ked toto demokraticke forum nie je ale to sa uz opakujem..ved staci si precitat co som napisal..aj tak to uz pocenzurovali a pomazali urcite aby ludia nevedeli. tak este raz zazelam glhf, bb, ff. a zožerte sa tu ja idem do píše preč.. zbohom.

Toto je az prilis demokraticke forum. A Ty si toho najlepsim dokazom. Tvoje druhe konto este stale zije len a len preto, aby Ta ludia mali cas spoznat a zistit, ze sa Ti maju radsej vyhnut. Nikdy totiz nemozu tusit, ake umysly a pohnutky ma neznamy a trufam si povedat labilny clovek, o ktorom nikto nic nevie a ktory nenapise ze chce ist na vyjazd do fora, ale sa snazi riesit vsetko neverejne cez SS. Uz toto by v ludoch malo vzbudit podozrenie a verim, ze aj vdaka Tebe budu vsetci foristi v buducnosti opatrnejsi a menej dovercivy. Je to sice Tvoj jediny prinos pre toto forum, ale podstatny.

A este raz k tej demokracii, ktorou sa tolko ohanas: Hranice demokracie si prekrocil uz vo svojom piatom prispevku, ked si Dana5 oznacil za spolupracovnika STB. Samozrejme bez dokazov. Pri Tebe nic nove. Rozmyslal som uz hned vtedy, ze Ti ten prispevok vymazem, ale cakal som na Danovu reakciu. Som zvedavy (rovnako ako Dano) na Tvoju odpoved. Ale predpokladam, ze sa jej nedockame, lebo samozrejme to bolo cele len klamstvo a zavadzanie ako vsetko ostatne, co si sem stihol za tych par dni napisat.
24.03.2013 - 19:22:07
00
Matvej11 suhlasim s Tebov tiez som sa nechal oklamat . No ,ale vidim , ze predstierana inteligencia sa da lahko zamenit s kretenstvom . Jezus :y: :y: :y:
24.03.2013 - 19:24:05
00
na jeho vyjadrenie cakame viacery jezus....od kedy napisal konkretne hento to zaujima aj mna...lebo je to docela hodne dost zavazne obvinenie....
24.03.2013 - 19:28:05
00
Jezus,je to správne rozhodnutie nechať jeho konto aktívne-aj ten prínos pre fórum beriem.Ja ešte čakám na dôkaz od Feinta o mojom prepojení z štb.Na vysvetlenie,za mojej mladosti bola najhoršia nadávka niekoho nazvať štb-ákom,tý mladší nech sa opýtajú svojich otcov,dedov čo to znamená.
24.03.2013 - 19:35:01
00
anarchista ja som tu stravil dva dni a mojich 250uderov za minutu mi nerobi problem napisat trocha textu.. ty si tu od roku 2007..a budem aj tomu keketovi vilcovi nadavat ked vecer pride nech si tu uz ani nerobi nick ked mu ho nevratia ved naco..ten keby stretol matveja tak by mu hned daval peniaze alebo by ho pozyval urcite hocikam na jedlo.. pretoze niekto je filantrop od narodenia a niekto je obycajna nula cely zivot.
Edit: ked si precitam vsetky reakcie na moje reakcie tak je tam extrémne mnozstvo gramatických a pravopisných chýb.. to je vidiet kolko ludí je uplne totalka..

Tymto a predoslym prispevkom si jasne ukazal tvoje moralne kvality a uroven. Urazat ludi, vysmievat sa z ich zivotnych pomerov, povysenecky podton prispevkov, to ti naozaj ide. Schvalne nepisem oslovenie s velkym pismenom, pretoze si ho vonkoncom nezasluzis.
Mozno sa raz zobudis a zistis, ze trocha pokory a menej konfrontacnych reakcii je ta spravna cesta k najdeniu si partnerov na diskusiu. Dovtedy je ale kazde dalsie slovo do diskusie s tebou len mrhanim casu.
24.03.2013 - 20:59:04
00
Malo by si urychlene oteplit, nech vsetci mozu vypadnut von na bike, to co tu je za tento vikend sa uz ani citat neda.
24.03.2013 - 21:05:26
00
Odkedy sem pomenej chodím tak sa tu dejú čudné veci... :devil:
24.03.2013 - 21:07:27
00
feint sem snad uz nepride, tak jak pisal.
dano5 - podla mna ti to o tom stb napisal len preto, ze videl tvoj vek v profile. Keby sem pisal napriklad taky pista, tak ho obvini aj z toho, ze pocas 2 sv. vojny... no radsej nic (prepac pista).
necakaj od neho dokaz a ani ospravedlnenie.

este by som rad videl, ci mu naozaj pisalo 10tky ludi pozitivne reakcie, urcite si to len vymyslel.
24.03.2013 - 21:26:31
00
To si mozes byt isty, ze si to vymyslel.
24.03.2013 - 21:30:32
00
Ja by som to tipoval na toxickú psychózu alebo schizofréniu spôsobenú konzumáciou drog.
24.03.2013 - 21:54:26
00
tiez mi pripadal ze ma rozpoltenu osobnost :-D :-D hlavne s tym ako sa nas snazil presvedcit ze wilec je jeho kamarat a ze to nieje on :lol:
24.03.2013 - 21:59:16
00
radsej nic (prepac pista)
:)
24.03.2013 - 22:06:25
00
Feint ty si asi ešte stále neuvedomuješ že napríklad aj IPčka sa dá lahko vystopovať však?
si myslis,ze vsetci su tu cez svoje IPcky?... :D nebud smiesny :tmi:
inac sa tu veselo mazu prispevky... root+jezus=vas 2 to musi ale bavit,osobne vas poznat ako sa krasne vyzivate v mazani prispevkov ako male deti,ci aj ste tymi detmi.. jesuschrist
24.03.2013 - 22:32:15
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up