Pali65 napísal:
Nemajú. Sú.


Nie sú. Problémom ja armáda neschopných dobroserov vidiacich namiesto reality svoje zromantizované fantázie.
04.02.2017 - 03:01:12
00
Najväčšie nebezpečenstvo spočíva v riziku, že tu paranoidný jedinec chce inštalovať fašizmus, lebo vidí hrozbu aj tam, kde neexistuje, resp. naháňa strach nafukovaním hrozby.

Chlapci, niektorí tu chcete vymeniť slobodu za bezpečnosť. Chcete dať moc do rúk najhoršej zberbe. Keby sa jurajc a miro33333 narodili v Sýrii, boli by charakterom predurčení na to, aby odrezávali hlavy chlapíkom v oranžových montérkach. Ste nebezpečnejší ako priemerný imigrant.

Burcujete na poplach, aby ste tu vybudovali režim, ktorý je 1000x väčšia hrozba, ako to, pred čím strašíte. Už sme tu niečo podobné zažili za ostnatným drôtom, ktorý mal údajne chrániť vlasť pred imperialsitickými diverzantami, čo by nám na poliach rozhadzovali mandelinky. Keď dostanete moc, najprv ju použijete proti vlastným ľuďom.

Choďte s tým láskavo do prdele.
04.02.2017 - 08:33:56
017
:sweat:

Prílohy:

Blbec.jpg
Blbec.jpg 39 KiB thumb_up1thumb_down

04.02.2017 - 09:41:25
01
najdi 5 rozdielov... r. 2013 vs, 40te roky minuleho storocia... chore, ba priam az zvratene, ze niekto ma potrebu sem toto vraciat!!!

2013
m.smedata.sk

cca niekedy v 40tych rokoch...
40.media.tumblr.com
www.postoj.sk

vtedajsi "slovensky" narod...
a-static.projektn.sk
i.sme.sk

asi tolko ku *****...
04.02.2017 - 10:02:15
06
pali 65 ty nevieš čo pišeš...pekny den prajem
04.02.2017 - 10:55:18
00
vsetkym?
04.02.2017 - 10:57:20
02
samozrejme ze vsetkym...ja si nepriatelov pre iny nazor nerobim, "vy" hej.... ;)
04.02.2017 - 11:28:45
00
Kimlo, videl si Tuskoveho rodinneho prislusnika alebo junckerovho za 2. sv. vojny??? :D ...z pána Kotlebu robia "fašistu" samotní Slováci, bohužiaľ, žiadna národná hrdosť :( iba poslušnosť ku EU... žiadny vlastný štát - je to smutné...čo už....nezapomnite ma zdž.bat za pravopys ;)
04.02.2017 - 11:36:00
00
Hosť napísal:
samozrejme ze vsetkym...ja si nepriatelov pre iny nazor nerobim, "vy" hej.... ;)

aktívne podporuješ politické zoskupenie, ktorého prvoradá agenda je vytváranie nepriateľov... (a zradcov... a zapredancov...)

a súdiac podľa toho ako oslovuješ kotlebu, ty sám máš sklony k lokajstvu.

takže nápad poslať ťa do prdele považujem za vynikajúci a podpisujem sa pod to
04.02.2017 - 12:10:15
03
asi mas vedomosti z dejin aj prehlad, otom potom :) ale nemas sajnu co je zapredanec......podpisat sa mozes aj ...na to :D
zapomnul som, aj tebe pekny den ;)
04.02.2017 - 12:31:41
00
Hosť napísal:
Kimlo, videl si Tuskoveho rodinneho prislusnika alebo junckerovho za 2. sv. vojny??? :D ...z pána Kotlebu robia "fašistu" samotní Slováci, bohužiaľ, žiadna národná hrdosť :( iba poslušnosť ku EU... žiadny vlastný štát - je to smutné...čo už....nezapomnite ma zdž.bat za pravopys ;)


tvoj isto milovany Dr. Tiso nebol nic ine, ako vlastizradca a zapredanec.. znie ti to divne, ze preco to nepisem o Ing. Kiskovi? ... prave Tiso bol ten, kto kolaboroval s nacistami (Hlikovi gardisti detto) a otvoril brany slovenska Adolfovi Hitlerovi... a ty a tebe podobni budete vlastizradcom a zapredancom nazyvat Kisku? za to ze pocas vysokej skoly studoval v USA... ake komicke :)
04.02.2017 - 13:20:46
00
vlastny stat je utopia, momentalne nieje pre nas nic lepsie ako byt clenom EU...
neviem aky mas problem s narodnou hrdostou... ved byt hrdym slovakom ti nikto nebrani, ani Brusel... mame predsa vlastny stat a dobrovolne sme sa stsali clenmi EU... este raz opakujem, DOBROVOLNE!
Slovensko nieje Svajciarsko, nikdy nebolo a nikdy nebude... nemame sancu byt samostani a byt tam, kde su svajciari. Len to tie hole dute hlavicky nechcu pochopit, a tak slepo veria tomu, co im Magian nakaka... tusim zabudli, ze 40te roky minuleho storocia su prec a dnes uz nieje v mode dupkat tu a parodovat gardistov v tazkych topankach a s pochodnami v rukach..
04.02.2017 - 13:23:33
04
Tiso je minulost, nemam s nim nic a som za eu ale nie taku ako je skorumpovana...prečo v celej europe rastie ten, podla vas extremizmus?!!..vsak na kazdom kroku nadavate na nasu vladu!!! ale ked ide o pána Kotlebu, ta zrazu všetci ste zjednoteni :D... kiska inac velky kamos s porosenkom - ten co zabija v donbase bezbranne deti, zeny, starcov.....
hole dute hlavycky - zase vydegenerovany nazov......myslis, ze lem ty mas pravdu??? >>> zapomeň na to....50 na 50...
a druhy prispevok..ani necitam, stači vidieť "dupkanie gardistov" a zdravy rozum sa usmeje, že s cim ty(vy) davate Kotlebu dokopy :)
04.02.2017 - 14:28:56
00
Kotleba si dal na kandidatku ludi s nasilnou minulostou, ktori sa verejne hlasia k nacizmu a obdivuju Adolfa Hitlera. Bud je debilko Kotelba az tak mentalne zaostaly, ze si to nevsimol, alebo mu to nevadi (co je ten horsi pripad). Mna zaujima, z ktoreho dovodu ty propagujes tychto vyznavacov Adolfa Hitlera - ci si tak blby, ze si to neuvedomujes, alebo tu chces mat opat totalitny rezim vrazdiaci nevinnych ludi...
04.02.2017 - 14:52:24
02
chlapi, škoda drať klávesnicu, je to beznádejné
04.02.2017 - 15:08:02
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up