Ja sa obávam čo bude v budúcnosti....Magiána by mali zrušiť aj s celou jeho supernajslovenskejšou stranou
04.02.2017 - 19:31:35
02
Hosť napísal:
Staci nie? :) :)


cakal som, ze das nieco z vlastnej hlavy...
takuto parodiu by som ja vedel kludne napisat na kotlebovcov alebo inych rusofilov... staci napisat kazdu vetu presne naopak resp s opacnym nazorom...
takze, stale nic moc...
ale aspon som zistil, ze podla toho clanku z NEcyklopedie, niesom slnieckar... ani amerikanofil, ani rusofil....
myslim, ze mam len zdravy rozum, ako nastastie vacsina na tomto fore...
04.02.2017 - 19:53:29
00
Nie len kimlo ale aj mnohi dalsi, prestanme krmit tu nezmyselnu debatu. Ved skusme ako s tymi jehovistami:

- Tuk, tuk ...
- Kto je tam?
- Jehovisti.
- Co chcete?
- Porozpravat sa.
- Kolki ste?
- Dvaja.
- Tak sa porozpravajte! :lol:
04.02.2017 - 21:35:57
05
miro33333 napísal:
Choď láskavo do prdele ty s tým nálepkovaním fašistami ľudom, o ktorých nič nevieš. Prisudzuješ myšlienky či nebodaj nejaké budúce činy a pritom sa sám chováš ako pravý fašista či komunista - onálepkovať, poštvať a odsúdiť...


Nálepky sú dobré, aku sú presné. Budeš to musieť strpieť.

Chlapci od kotlebu sa prezentujú slovom aj činom. Buď notoricky a verejne ospevujú "benefity" nacistického režimu a fašistické násilie (mazurek,...), alebo nie. Buď na “vlasteneckých” mítingoch volajú po kandelábroch alebo nie. Buď majú násilnú minulosť, na ktorú sú hrdí, alebo nemajú.

Ak áno, tak o nich vieme akurát dosť, a treba to nahlas hovoriť. A vieš to aj ty, a vie to aj potulný lokaj jurajc (“pán Kotleba“) a imponuje vám to, inak by ste túto "značku" nepropagovali. Simple as that. Ohradzuj sa jak chceš. Neobkecáte to ani rozpravami o dobroseroch/slnieckaroch, ani polo-retardovaným nadužívaním smajlíkov (jurajc).


@jurajc
sledoval som americké voľby bo som mal vsadené $$$ na trumpa (dobre mi tak!). Nedalo sa nevšimnúť, že napriek globálnej masáži mainstream komentariátu (tu doma aj tam) o všakovakej trumpovskej hrozbe, z incidentov reálne zachytených na video nápadne dominovalo násilie a strkanice páchané tamojšími slniečkarmi ("progressives") voči pro-trumpovským "civilom". Denno-denne a absolútne bežne aj voči ženám.

Kotleboidi (vrátane teba) a sluníčkáři sú dve strany tej istej mince... ktorú najlepšie zahodiť do kanála.
04.02.2017 - 23:51:03
03
https://www.cas.sk/clanok/506209/slova-ktore-hovoria-za-vsetko-5-dovodov-preco-su-kotlebovci-fasisti/?utm_campaign=Echobox&utm_medium=Social&utm_source=Facebook#link_time=1486126211
05.02.2017 - 00:43:47
02
baroncek napísal:
https://www.cas.sk/clanok/506209/slova-ktore-hovoria-za-vsetko-5-dovodov-preco-su-kotlebovci-fasisti/?utm_campaign=Echobox&utm_medium=Social&utm_source=Facebook#link_time=1486126211

Pan premier to povedal jasne, su to presstitutky - absolutna pravda... :)
Inac nic v zlom....
...niektore vyrazy ako ho.na, postavit mimo zakon...atd....teda pani?! :D :D uz radsej nevymyslajte a nedavajte nalepky nikomu :D :D alebo radsej ani nic nepiste...ja mam ine zaujmy ako "politiku"... vy zrejme, poniektori, ste akoby stvaci....a mam na haku si zistovat, kto ste a co robite, na to ste vy :)
Tak panboh pomahaj>>>panboh uslis ;)
05.02.2017 - 05:51:28
00
baroncek napísal:
A kde je napísane,že prave Kotlebovci majú riešiť problem s ilamistami. To ako že ste dostali nejaký certifikát,alebo ako to mám chapať.Ved vy mate problem sami zo sebou


Nie, problem je s ludmi, ktori hadzu vsetkych nesuhlasiacich ku Kotlebovi. Ten vlastne nemusi robit nic, svojim dobroserskym pristupom mu sami nazeniete oveciek dost a dost. Ja som ho nevolil, ani nepodporujem, ale spupny Manka s arogantnym Ficom ho urobili Bystrickym zupanom, vdaka pokryteckej propagande mainstreamovych medii sa dostal do parlamentu a vy nie a nie sa poucit. Islamistov musia riesit tam, kde ich maju, ale riesia velke h.vno a ich pristup je rovnaky ako vas, pokrytecky a robiaci z kritikov kadejakych -istov.
05.02.2017 - 08:22:03
02
mafianista napísal:
Ja sa obávam čo bude v budúcnosti....Magiána by mali zrušiť aj s celou jeho supernajslovenskejšou stranou


poviem ti tajomstvo, už ho raz zrušili:
[url]https://sk.wikipedia.org/wiki/Slovenská_pospolitosť_–_národná_strana[/url]
aj kde je momentálne vieme všetci...
tak ho môžu zrušiť ešte raz a bude prezidentom.
si ešte len potom budeme otĺkať hlavu a takí ako ty a kopa ďalších budú zasa len kopať nožičkami viniť z toho všetkých naokolo.
ale komu niet rady...
05.02.2017 - 08:38:20
00
No čo si už tie slniečkárske noviny nedovoľujú?

https://dennikn.sk/blog/kotlebov-dorast-z-dobsinej/
05.02.2017 - 20:24:08
06
jurajc - na stene v koncentracnom tabore Mauthausen nasli vyryty tento napis:
"Ak existuje Boh, bude ma musiet prosit o odpustenie."

Spomen si na tieto slova, a na neuveritelne peklo ake ten clovek musel prezivat, vzdy ked budes chciet sirit svoje myslienky. Toto sa uz nesmie nikdy a nikde zopakovat.

img.sadistic.pl
05.02.2017 - 20:46:56
05
Ten Kotleba naozaj nemusí nič robiť,Najlacnejšia kampaň pred volbami a po volbách sa mu zadarmo venujú všetky médiá.Šťastný to človek.
06.02.2017 - 01:52:10
01
Nechapem Vas, sme normalni slusni pracujuci ludia a uz nam davate nalepky fasistov. To vy ste nimi... ;)
06.02.2017 - 07:58:08
00
Môžu ti tí druhí hovoriť "kotlebovec", Ďuri?

... ale nieže potom, keď už výraz "kotlebovec" nadobudne pejoratívny význam zodpovedajúci tvojej rozlišovacej schopnosti, nieže im začneš tvrdiť, že to oni sú kotlebovci.
06.02.2017 - 08:21:51
00
Je mi najsymatickejsi politik zo vsetkych, preto co robi aj ho volit budem zase...pan Slota druhy, hoci uz tam nieje, velka skoda...hmmm...sem tam Fico na trojke....asi tak
06.02.2017 - 08:53:12
00
Juro ja kazdeho respektujem ci nebol volit alebo volil napr. LSNS. Len je skoda ze po tolkych stranach co tu kolegovia pisali si nevie clovek uvedomit nasledky ktore sa mozu stat ak sa dostane do vlady takato strana. Volby nesluzia na to ze idem volit z recesie alebo som nasraty na urcitu stranu tak najust zvolim tu radikalnu. Pred vhodenim listka do urny by mala predchadzat triezva uvaha. Su na to tyzdne. Myslim ze dost dlha doba aby sa dalo pochopit co mozem sposobit takymto vhodenim hlasu.
06.02.2017 - 09:06:08
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up