Balkánsky cigáň nemá chrbtovú kosť. Je to hnusné prasa, ktoré sa podieľa na tom, že sa o nás bude zase hovoriť ako o čiernej diere strednej Európy. Je to presne ako napísal Srsen a to musíme k tomu prirátať množstvo káuz, ktoré sa spájajú s jeho menom. V západnej Európe nemysliteľné... Politická korektnosť a kultúra sa u nás neudomácnili ani po 25 rokoch. Je to smutné. Onoho času som písal diplomovú prácu na tému "Problém legitimity v modernom politickom systéme" a táto vláda teda legitímna nie je. Jedna vec je byť legitímne zvolený a druhá aj legitímne vládnuť, čo je oveľa dôležitejšie...
03.03.2018 - 19:52:26
02
Tak ale sa necudujme ked tu mame ludi ako napr jurajc ktori proste nechcu vidiet a pocut a akurat bluznia o nejakom spiknuti medii, sorosovi a podobne. Tam je hlavny problem, ze Smer ma aj napriek tym kauzam 20+ percent. Politici robia len to co im volici dovolia, a smerakom dovolia toho velmi vela.
03.03.2018 - 20:13:45
02
Toto vsetko je vdaka za NEZNU REVOLUCIU ktora nemala byt vobec nezna.
03.03.2018 - 20:25:15
03
Ja verím tomu že onedlho príde zmena systému. Ale aká to neviem. Bude to ako keď ste (o generáciu starší) boli symbolicky zaštrngotať kľúčmi.
03.03.2018 - 21:21:11
00
System menit netreba. Len sa treba naucit ho pouzivat. Odjakziva tvrdim, ze nie je mozne prist do pralesa, navstivit primitivny kmen, zastrelit samana a nacelnika a potom vyhlasit slobodne volby. K demokracii treba dorast - mysleli sme naivne, ze to pojde rychlejsie.
03.03.2018 - 22:20:34
03
corsair napísal:
Ja verím tomu že onedlho príde zmena systému. Ale aká to neviem. Bude to ako keď ste (o generáciu starší) boli symbolicky zaštrngotať kľúčmi.
Vidím, že tvoj príspevok mal dve vety a potom si pridal tú tretiu. Váž svoje slová. Správaš sa ako malé vyšklebené decko, čo nedostalo dobrú hračku. Súdiš dobu, o ktorej evidentne nič nevieš.
V kasíne v ktorom som slúžil čakali lampasáci na rozkaz páskovať ostré a vyraziť do mesta. Poznali sme aj to mesto a nejeden tvoj vrstovník mohol vyrastať ako sirota.
03.03.2018 - 22:39:18
00
presne, žadna sranda to teda nebola, keby niekomu vtedy ruplo v bedni bol by to riadny masaker, netuším ako by sa zachovala väčšina, ale v takej situácii ísť proti rozkazu ....
03.03.2018 - 23:04:10
00
domino napísal:
Vidím, že tvoj príspevok mal dve vety a potom si pridal tú tretiu. Váž svoje slová. Správaš sa ako malé vyšklebené decko, čo nedostalo dobrú hračku. Súdiš dobu, o ktorej evidentne nič nevieš.
V kasíne v ktorom som slúžil čakali lampasáci na rozkaz páskovať ostré a vyraziť do mesta. Poznali sme aj to mesto a nejeden tvoj vrstovník mohol vyrastať ako sirota.

Komárov neobhajujem ak to tak vyznelo. Ale počul som o tom dosť, aj od chlapa čo sedel lebo ho chytili. Dostal sa cez draty a chcel preplavat Moravu. Nevyšlo a išiel si to odsedieť. Hovoril aj že sa strieľalo na všetko "podozrivé". Keď som sa nedavno presťahoval zas počúvam že byty sa dostávali, deti sa rodili a stavalo sa "zadarmo" . "Zlatý komunisti" počúvam od starších teraz.

A možno aj bude to čo tu v Rumunsku. Pozatvaraju komplet celý parlament do žalára, toby bolo!!!
No a to hovorím, pol Bukurešti bolo na jednom mieste, zhodov okolností aj ja ?
03.03.2018 - 23:34:27
00
Dúfam, že si uvedomuješ, že to bolo pekne naplánované.
03.03.2018 - 23:37:07
01
Ale meni sa aj zmyslanie a pohlad ficovolicov, mam znameho nie je zrovna prototyp /cerveny diplom,stredna trieda atd/ ale ohladom politiky cele zle.Fico a jeho druzina su top pre SVK, a dnes som neveril vlastnym usiam, Kali musi odist, ten drzi fica za gule, ako je mozne ze ho este neodvolal atd, chalan zacina premyslat a nejako mu vychadza, ze Smer nie je policka strana ale business spolocnost s menezmentom ktorych tvare nepoznaju z akcii smeru
03.03.2018 - 23:37:24
00
Každý
yoyomi napísal:
Dúfam, že si uvedomuješ, že to bolo pekne naplánované.

Tak ako toto teraz u nás na Slovensku. Ale jak tak kukám, tak tak kukám, rozmýšľam všelijak ale o chvíľu aj ten čo príde potom nebude dobrý. Jednoducho dostane pod krk nôž a bude musieť zas len poslúchať...


Naposledy upravil corsair dňa 03.03.2018 - 23:52:28, celkovo upravené 1 krát.

03.03.2018 - 23:40:26
00
Vražda ako plán?!
To nemyslíš vážne?!
Fico a Kali to pripískli.Prerastlo im to cez hlavu.
03.03.2018 - 23:51:52
00
Ťažko povedať... Počkám na výsledky a úsudok si urobím
04.03.2018 - 00:02:55
00
Kiska mal dobre informácie. Sme mafiánsky štát. Sme na rozhraní medzi skutočnou demokraciou a pseudodemokraciou. Viac menej sa ukazuje, že Fico si vybudoval mafiu bez kontroly.
04.03.2018 - 00:06:20
02
corsair napísal:
Každý

Tak ako toto teraz u nás na Slovensku. Ale jak tak kukám, tak tak kukám, rozmýšľam všelijak ale o chvíľu aj ten čo príde potom nebude dobrý. Jednoducho dostane pod krk nôž a bude musieť zas len poslúchať...

Pre teba , alebo pre mňa to môže byť vražda len "bezvýznamného" novinára. V konečnom dôsledku to môže byť rozhodnutie medzi ruskou nadvládou alebo americkou nadvládou. To jest nôž na krk. Asi zvolíme Ameriku. :-)
04.03.2018 - 00:20:01
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up