Prezident Kiska: Chapeau! Skvelý prejav!
04.03.2018 - 18:11:11
09
stax : rád sa nechám poučiť.
04.03.2018 - 18:11:54
00
"Polícia vyzýva občanov z okresov Galanta, Šaľa, Dunajská Streda, ale aj občanov, ktorí prechádzali týmito okresmi, aby si zálohovali dáta z kamerových záznamov z motorových vozidiel zo dňa 21.2.2018 v čase od 17:00 hod. do 22:00 hod.
V prípade, ak takýmito dátami disponujú tak informáciu o zálohovaní je potrebné zaslať e-mailom na adresu: velkamaca@minv.sk"

a podľa toho čo bude na zázname budú zastrelení alebo nie
kým to vyšetruje kali a spol ...
04.03.2018 - 18:12:47
00
stanlee napísal:
stax : rád sa nechám poučiť.


nejdem ti to prepisovat, podstata je tato ista
https://satek.blog.sme.sk/c/477924/slovensko-caka-marec-2018.html
04.03.2018 - 18:17:00
00
Kaliňak, Danko aj Fico riešia len vraždu a neskoršie udalosti. Každý kto poukazuje na to, prečo sa tá vražda stala (Kiska, opozícia, media) tancujú na hroboch zavraždených. Neviem či sa mám smiať, či plakať...
04.03.2018 - 18:20:14
01
to všetko je nepodstatné v kontexte toho,že Nicholsonová kritizovala prítomnosť vyšetrovateľov z iných štátov. Opakujem,ona ako prvá by opačný krok Kaliňáka skritizovala.
Už len pre tento jeden jediný bezcharakterný krok u mňa klesla do stoky ostatných slovenských politikov. Pretože takéto veci veľa vypovedajú o človeku.
04.03.2018 - 18:22:13
00
@stax a čo sa na tomto celom nedá nepochopiť? Je jasné ,že opozícia v tejto situácii zbiera politické body a je to od nich logické.Lenže to čo predvádza Nicholsonová s Matovičom mi príde ako keby si niekde cestou do štúdia vypočula reči v MHD a s tým ako chcela vyrukovať na Mr.Demagóga Kaliho? Keď je tam zadrel o tých 10 mil. na vratkách pre Mafiu tak sa tam zmohla len na klasické krútenie sa hada v prachu namiesto toho aby mu šplechla ,že v tom čase mal rezort v rukách Most Híd -súčastný koaličný partner SMERu
04.03.2018 - 18:25:21
03
Je to na tej pozícii,keď si vypočuješ celú myšlienku, má iný význam.
04.03.2018 - 18:25:59
01
stanlee napísal:
to všetko je nepodstatné v kontexte toho,že Nicholsonová kritizovala prítomnosť vyšetrovateľov z iných štátov. Opakujem,ona ako prvá by opačný krok Kaliňáka skritizovala.
Už len pre tento jeden jediný bezcharakterný krok u mňa klesla do stoky ostatných slovenských politikov. Pretože takéto veci veľa vypovedajú o človeku.

ok dalsi pripad s problemom pochopenia pisaneho textu.

ona nekritizovala pritomnost zahranicnych vysetrovatelov. ona kritizovala to ze sa policia za tych 10 rokov pod kalinakom dostala na uroven ze jedine aky zaver dokaze policia urobit je bud ze sa skutok nestal alebo to ze skutok nie je trestnym cinom. a kvoli tomu potrebujeme "externych" vysetrovatelov namiesto toho aby toto nase organy dakazali zvladnut sami tak aby nebolo na namesti XY tisic ludi...

edit: prilis rychle prsty na klavesnici


Naposledy upravil stax dňa 04.03.2018 - 18:32:17, celkovo upravené 1 krát.

04.03.2018 - 18:28:10
05
subaroSti vid prispevok vyssie - tiez rovnaky problem ako stanlee...
04.03.2018 - 18:29:50
00
stax : nie,nepresvedčil si ma. Viem,čo mi chceš,alebo sebe nahovoriť,ale bohužiaľ neprejde ti to. Píšem bohužiaľ. Vydedukuj si z toho,aká je asi moja politická orientácia..

Nevadí,prehodme list,na nejakej Nicholsonovej táto vec nestojí.
04.03.2018 - 18:50:20
00
v tom videu vyššie v čase od 43:48...podľa mňa má argumentácia voči demagógovi Kalimu vyzerať inak...stojím z atým ,že poslať tam Nicholsnovú nebola dobrá voľba.Príliš preafektovaná pani ktorá sa nechá zbytočne vyprovokovať...
04.03.2018 - 18:51:31
04
Hm, nič to nemení na tom, že predstava, že sa SaS, OLˇaNO, Sme rodina & spol. dostane k moci, je pre mňa úplne katastrofálna. :puke:
04.03.2018 - 18:53:14
00
Oproti terajsej vlade je aj bezdak zobrany rovno z ulice lepsia alternativa.... Niektori tu cakaju na rytiera na bielom koni v ziarivom brneni, ktori nas spasi. Ale to je fakt naivna predstava. Tiez nie som nadseny z nasej opozicie, ale su to radovo lepsi ludia ako ti vo vladnych stranach.
04.03.2018 - 19:10:05
05
stanlee napísal:
to všetko je nepodstatné v kontexte toho,že Nicholsonová kritizovala prítomnosť vyšetrovateľov z iných štátov. Opakujem,ona ako prvá by opačný krok Kaliňáka skritizovala.
Už len pre tento jeden jediný bezcharakterný krok u mňa klesla do stoky ostatných slovenských politikov. Pretože takéto veci veľa vypovedajú o človeku.

Asi si to nepozeral celé. Iba ten začiatok a aj ten si prekrútil alebo nepochopil. Pretože prítomnosť zahraničných Nicholsonová vyšetrovateľov nekritizovala, ale uviedla, že ich nutnosť je hanbou pre Kaliňáka pretože ich prítomnosť je nevyhnutá pretože Kaliňak a polícia nemá žiadnu dôveru. A to je skutočnosť prečo kritizovala, že je nutné aby bola prítomná zahraničná vyšetrovacia komisia. V ďalšom priebehu Nicholsonová priamo hovorí, že víta prítomnosť zahraničných vyšetrovateľov.
04.03.2018 - 19:10:31
08

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up