Hosť napísal:
z cisto komedialneho hladiska sa opytam - akou konstrukciou si dospel k tomuto vyroku?


Skús si zaspomínať, alebo si daj do vyhľadávaća - Sulík & Kočner / Radičová / Kotleba / imigranti / strieľať na hranici / ..., resp. pozri si jeho prejavy, čo to naštuduj z psychológie. Vysvetľovať nemá význam. K poznaniu musí dospieť každý sám. Pre Teba asi komédia, pre mňa nie, keďže mám 3 deti a žijem v tejto krajine.
04.03.2018 - 20:58:32
00
Pre úplnosť ešte dodám, že sa považujem za “pravicového voliča”, dokonca liberála. ;) Ale nemienim Ti vyvracať názor na Sulíka, ak ho máš iný.
04.03.2018 - 21:04:00
00
Povedať o niekom, že je zlý človek pretože volí tú alebo tú politickú stranu je podľa mňa fašizmus

A toto čo je teraz (v médiách videá) o tomto čo sa bavíme mi príde ako manipulácia davu. Iné mi nevychádza z toho


Naposledy upravil corsair dňa 04.03.2018 - 21:41:16, celkovo upravené 2 krát.

04.03.2018 - 21:31:45
00
@corsair
tak schválne a čisto hypoteticky: Možno povedať o niekom, že je zlý človek, ak v 2018 obdivuje Hitlera? Podľa teba.

Snažím sa povedať, že nie každá preferencia sama o sebe indikuje všetko o človeku. Ale niektoré preferencie toho indikujú sakra dosť. Ak pomerne vzdelaný a dokonca inteligentný človek v roku 2018 je napr. rozhodnutým voličom SMER-SD, tak ja šípim hajzlíka. Na 98%. :)


Naposledy upravil nimm_zwei dňa 04.03.2018 - 22:02:12, celkovo upravené 1 krát.

04.03.2018 - 21:37:08
02
corsair napísal:
Hmm. Čo tak neísť voliť všetci? Ja som názoru že keď chcem slivovicu a majú len vodku a rum tak si nedám nič. Dobré porovnanie? Alebo v budúcnosti dám hlas cigáňom :) nech je sranda

A čo tak ísť voliť všetci a nie sa potom sťažovať ...
04.03.2018 - 22:01:56
06
Podľa mňa obdivovateľ Hitlera(fašizmu) nemusí byť za každú cenu zlý človek, môže to byť len primitív, nevzdelaný alebo nesvojprávny.
Aká je súvislosť?

Kristína ja sa sťažovať? Raz mi jeden veľmi arogantný (že vraj doktor) povedal: držať hubu a krok. No nepáčilo sa mi to vtedy, nepáči sa mi to ani teraz ale iné nezostáva. Či tam bude ten či onen robiť sa bude musieť a kto si myslí, že zvolíme mesiáša a všetci si budeme žiť ako prasce v žite, je mimo podľa mňa.


Naposledy upravil corsair dňa 04.03.2018 - 22:18:19, celkovo upravené 1 krát.

04.03.2018 - 22:02:37
00
Takze nieco ako "On je dobry clovek, ale k*k******t"? :?:
04.03.2018 - 22:05:53
02
este k tym "nevysvetlenym" 10 milionom ,vystihol to hned prvy prispevok pod videom ,len skopirujem :

"Uvedomme si jednu vec. Neobhajujem opoziciu, ale boli vo vlade s 3 dalsimi stranami. Boli tam 18 mesiacov. S vymenou vlady sa nevymienaju automaticky aj uradnicky a riaditelky danovych uradov...Vlada nevyplaca vratku dph. Vratku vyplacaju prislusne danove urady. Treba si uvedomit ze vratka dph je standardna vec a mesacne sa vyplacaju vratky desiatkam tisic firiem. Tu ide o neopravnenu vratku dph a aby sa dokazalo ze niekto si uplatnil neopravnenu vratku je potrebne vyseteovanie fin. Policie a dan. Uradu. Zjavne to pre Nicholsonovu bola nova informacia. No ako mala reagovat ked o danej teme netusila. Ked neprebehlo vysetrovanie. A ked to kalinak vytiahol tak o tom musel vediet... takze pre mna zavaznejsia otazka je ze preco to nezacal vysetrovat ked o tom vedel..... je to len jeho hra."
04.03.2018 - 22:09:05
07
corsair napísal:
Povedať o niekom, že je zlý človek pretože volí tú alebo tú politickú stranu je podľa mňa fašizmus

A toto čo je teraz (v médiách videá) o tomto čo sa bavíme mi príde ako manipulácia davu. Iné mi nevychádza z toho


Pozri, doteraz ked niekto volil Fica tak to mohol hrat ze je jednoduchsi, nechape, nechal sa oblbnut atd. Ale ked ho niekto podporuje a obhajuje potom co sa deje teraz tak to uz nieje len o hluposti. Tu nejde o to aky politicky smer niekto podporuje, pretoze u nas to uz davno nieje suboj myslienok. Ale ked niekto podporuje zlo tak logicky je to zly clovek.
04.03.2018 - 22:16:35
00
pod tým videom je fakt fajn diskusia, tiež vytiahnem jeden:

"Aka konspiracia ty ko.kot? Uz sa uvedom. TROSKOVA BOLA MILENKA TALIANSKEHO MAFIANA A BOLA HLAVNA STATNA RADKYNA. JASAN CO OBCHDOOVAL S TALIANSKOU MAFIOU MA NAJVYSSI STUPEN PREVIERKY. Si to este raz nalej do hlavy, mozno to po 100-ty krat pochopis."
04.03.2018 - 22:18:23
00
Ďakujem. Idem s témy von...
04.03.2018 - 22:21:19
02
corsair napísal:
Ďakujem. Idem s témy von...

to nebolo Tebe, je to citácia príspevku pod videom ;)
04.03.2018 - 22:22:41
00
Hosť napísal:
Skús si zaspomínať, alebo si daj do vyhľadávaća - Sulík & Kočner / Radičová / Kotleba / imigranti / strieľať na hranici / ..., resp. pozri si jeho prejavy, čo to naštuduj z psychológie. Vysvetľovať nemá význam. K poznaniu musí dospieť každý sám. Pre Teba asi komédia, pre mňa nie, keďže mám 3 deti a žijem v tejto krajine.

pokiaľ viem, Kotleba, prak*k*ti, aj bojovníci proti sionistom a jašterom teraz fakticky držia basu Ficovi

Tvoja paranoja zo Sulíka mne presne pripomína vybičovanú tzv. moral panic z Trumpa. Ten zhruba o takomto čase mal vraj už dávno rozpustiť NATO, rusom sa iba plaziť pri nohách (skor opak sa deje), deportovať muslimskú menšinu, zaviesť reedukačné kempy pre gayov, a čojaviem čo. Jedným slovom, hystéria.

Alebo keď chceš inak, úplne precenenie niektorých javov (razantná, hoci aj neohrababá rétorika), a na druhej strane totálne podcenenie inštitucionálneho rámca, kontextu... americká ústava, kolos establišmentu... a v našom prípade jednoznačná nevyhnutnosť koaličného (čiže konsenzuálneho) vládnutia. To akože nejaká Sulíkova pestro-dúhová koalícia začne strieľať kohosi na hranici a nastane zlatý vek Kočnera, či čo je tvoja téza/obava?
04.03.2018 - 22:46:02
01
To určite nie. :) Si to absolútne nepochopil, ale v pohode. Nemá význam (nemám chuť, čas, ...) to siahodlho vysvetľovať a aj tak by sme sa asi neporozumeli. Zlá platforma toto. Sorry, dám len heslovite a keď budem aj naďalej za idiota, tak v pohode. :) Nemienim to už neskôr rozvádzať.

Kočner - v dobe, keď bolo dávno jasné, čo je tento pán zač, tak si Sulík u neho dával lustrovať nových členov SaS. WTF?!
Radičová - euroval, povalenie vlády, pustenie Fica k moci, ... (áno, áno, všetky argumenty na jeho ospravedlnenie som už X-krát počul, netreba ma kameňovať) :) Bez ohľadu na správnosť jeho “principiálnosti” je neodškriepiteľné, že to umožnilo Ficovi dostať sa opäť k moci. Hypotetická (nie úplne korektná) otázka - kde sme mohli byť, keby tá vláda normálne dovládla? Nechcem ale Sulíka preceňovať. :)
Kotleba - radil mu pred voľbami, aby zobral % iným stranám. WTF?!
Imigranti - populizmus, ktorý nemusím rozvádzať. Nie je to tak dávno.
Strieľanie na hranici - jeho “slávny” výrok v nem. TV.
... - nejdem rozvádzať. :)
04.03.2018 - 23:37:36
00
Radicova bola na padnutie aj bez toho hlasovania, sama uz predym chcela viac krat skoncit, nemala skutocnu podporu ani v SDKU. V tom SDKU ktoreho zvysky dodnes spolu so SMERom rozkradaju co sa da napr. aj v BA a jednotlivych mestskych castiach. Ako sa vysetrila Gorila? Alebo nejake ine realne kauzy SDKU, kedze Gorila je aj o Ficovi vsak ano. Ono z nejakeho dovodu si so SMERom dobre rozumeju... cela ta meciarovska generacia politikov je mor, vratane harakateru.

Napr. ten Kotleba hlasuje pravidelne so SMERom a nie tak ako napr. SAS.
05.03.2018 - 00:14:43
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up