:D
www.zomri.online
01.03.2019 - 20:15:09
03
Ten skutočný prieskum bude až 16.3...dovtedy len samá voda.Ale ukazuje sa,že ten Fico je toxickejší než pezinská skládka.
01.03.2019 - 21:30:49
01
ennio napísal:


Dnes mi kolega - kresťan, povedal, že ju nebude voliť, lebo potraty, deti homošom a čítal, že chce deťom do škôlky sexuálnu výchovu vrátane masturbácie.. Zdroj vraj hospodárske noviny.. ?
01.03.2019 - 22:37:01
00
Je cieľová skupina tejto propagandy, politika je špinavá hra,
opakujem veľký plus je, že nič poriadne na ňu nenašli a verte tomu, že na tom makajú 24/7
- Kiska bol vtedy na tom rovnako, len vtedy to najvyšší ešte hral globalne, teraz už hraje len na 20% +/- čo mu ostalo.
01.03.2019 - 22:54:33
00
da sa pochopit, ze konzervativny krestan bude mat problem volit liberalnejsie zmyslajuceho cloveka, ale ak ho dokazu ovplyvnit hentake "bu bu bu" clanky, tak to uz ide o absenciu kritickeho myslenia (a nedostatok inteligencie)
01.03.2019 - 22:54:38
01
propaganda je súčasťou politiky od staroveku.akurát dnes viac sofistikovanejšia napr.cez nonstop prieskumy.Už pán čerčil to za války pomerne jasne pomenoval.veril len tomu čo si sám sfalšoval.
01.03.2019 - 22:59:27
00
Poslal som mu ten článok, som zvedavý čo povie zajtra v robote. 😆
01.03.2019 - 23:24:42
00
tato tema by od polnoci mala byt zatvorena jak volebne prieskumy.... respect voci kazdemu a jeho nazoru..... ale citat sa to velakrat neda :-)
01.03.2019 - 23:28:00
04
:lol:

scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net
03.03.2019 - 10:18:21
011
Ficovci na jednej strane oslavuju MDZ, na strane druhej hnusne kydaju na prezidentsku kandidatku - zenu. Pokrytecke spiny, aj tak na nu nemaju vobec ale vobec nic, okrem toho ze je rozvedena, a to teda fakt nikoho nezaujima.
03.03.2019 - 12:44:21
00
hlavne vytiahnuť eset ako niečo čo by malo uškodiť, však to je jedna z najúspešnejších slov. firiem, ak nie vôbec najúspešnejšia vo svetovom pohľade a jej biznis mi príde byť tiež dosť čistý v zmysle, že tam nie je ani nejaké kontroverzia ako mal kiska s jeho splátkami..

ale v SNS vnímaní sveta by bolo lepšie keby ju podporil národný vesmírny prepravca, ktorý by bol sto rokov v strate, dotovaný z EU a tunelovaný ich ľudmi..
03.03.2019 - 12:50:56
02
Ale na fickov a harabincov ten Eset plati, vsak to su ti zli skaredi zidojasteri co chcu zaplnit europu imigrantmi a platia aj protesty spolu s dedkom sorosom
03.03.2019 - 12:59:07
00
ennio - Kto by uz Hrnka bral vazne :D Taketo politicke mumie alebo dinosaury su na vymretie.
03.03.2019 - 12:59:58
00
iron.hide napísal:
Ale na fickov a harabincov ten Eset plati, vsak to su ti zli skaredi zidojasteri co chcu zaplnit europu imigrantmi a platia aj protesty spolu s dedkom sorosom


vlastne ano, pre nich je sympatickejšie keď niekto nadobudol majetok kradnutím, ako poctivým biznisom a vlastným umom.
03.03.2019 - 13:04:57
03
tulenik myslis ze by si nasiel nejake relevantne studie na tuto temu?

Sú ich tony. keďže to, pred čím sa tu katoliban a iné talibany trasú, je na západ od CZ/DE demarkácie už tak up to 30 (prvé registrované partnerstvá - Dánsko 1989) normálne a furt sa tam nijaký "rozklad civilizácie" nekoná. Pričom, samozrejme, HoS mali deti odjakteživa, "len sa o tom nehovorilo".
Jeden pomerne známy prehľad: https://whatweknow.inequality.cornell.edu/topics/lgbt-equality/what-does-the-scholarly-research-say-about-the-wellbeing-of-children-with-gay-or-lesbian-parents/
Čo tu ale mnohým uniká, je to, že HoS potrebujú adopcie nie na to, aby si na nejakej, ako som sa teraz dočítal, "konferencii" "vybrali" a "zakúpili" detičko (prečo potom "konferencia" a nie veľtrh?) a potom ho análne lacerovali, ako si to predstavujú tunajší klérofašisti, alebo aby signifikantne zvýšili adopcie pigmentovanejších deciek z domovov, ale hlavne kvôli VLASTNÝM deťom. Keďže totiž HoS nie sú neplodní (ako si to zrejme tunajšie kotleby predstavujú), tak značná časť z nich deti má. Buď z predchádzajúceho vzťahu, alebo si urobia s nejakým kamošom/kamoškou, ktorým sa to hodí do krámu, alebo umelým oplodnením (a na rozdiel od väčšiny džamorákov hetero populácie, tieto deti sú vzhľadom na okolnosti viacmenej na 100 % plánované a chcené). Len za momentálnej situácie "access rights" k nim má len rodička 1 (kotleby, poserte sa) a v prípade, že nie je accessible tá, vzniká problém. Keby si rodičkina partnerka mohla bez problémov tohoto potomka osvojiť alebo keby proste v rámci RP alebo ešte lepšie mangelstva bola rodičom2 (kaťáci, skáčte do stropu) mala access right by default, problém by nebol.
Ako som bol včera notified, celkom dobre to popísala jedna pomerne známa víceméně bi baba tu.
03.03.2019 - 14:31:43
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up