foobar napísal:
budem uprimny - za vsetky tie nastenkove tendre, interblue, kradnutie buducich dochodkov, Kocnerovcov, Bodorovcov, Kicurovcov, Kvietikovcov a Ficovej mafii vo vsetkych statnych sferach, nie som absolutne ochotny branit Slovensko so zbranou v ruke. Este ked tretina populacie chce Ficov navrat. Za CIVILIZOVANU krajinu zapadnej alebo severnej Europy by som bol ochotny, za Slovensko nie, a urcite by som zdrhal kym by sa dalo. Nech si to tu Blahovci uziju.


Zvlasny postoj,divim sa ze ti za to niekto da aj páčik...
Maš snad nejake ine Slovensko ktore si ochotny branit? Na Ukrajine je tebou popisany stav nasobne horsi a ani nemozem napisat ,ze ich obdivujem ako sa brania,lebo mi to pride normalne.Ved nemozu vsetci utiect do Nemecka a Svedska.
Ale asi zijem v inom svete...
Slava Ukraini !
07.03.2022 - 12:04:36
36
skorpion napísal:
Prave rodicia su jediny dovod, preco som stale na Slovensku. Inak uz som davno prec.

ja som už preč bol, ale kvôli rodičom som sa vrátil. Londýn mal byť iba "medzipristátie", pôvodný cieľ bol NZ... osud to zariadil ináč...
07.03.2022 - 12:07:08
00
Novy zeland teda nie je o nic lepsi ako australia, by som povedal ze este horsi 😁
07.03.2022 - 12:11:55
00
Prečo myslíš?
07.03.2022 - 12:13:41
00
Veľmi zaujímavé postrehy bývalého ruského ministra zahr. vecí:

https://twitter.com/andreivkozyrev/status/1500610790868488196

Potvrdil mi úvahu, že Putin vari uveril vlastnej propagande.
07.03.2022 - 12:16:26
01
iron.hide napísal:
z bikefora nieco na citanie


Čítal som to už včera večer, ale stále to beriem tak 50/50 že to môžu byt “spravodajské hry”. Aj keď osobne verím tomu že “špeciálna vojenská operácia” bol nápad úzkej skupiny ľudí a preto to tak aj dopadlo. A dosť do toho sedí možno aj to prekecnutie Lavora že ich do toho “niekto umelo zatiahol”.

Už je o tom článok aj na iDnes
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-ukrajina-fsb-insider-valka-invaze.A220307_104857_zahranicni_jhr


Naposledy upravil matt dňa 07.03.2022 - 12:23:25, celkovo upravené 1 krát.

07.03.2022 - 12:17:03
00
Dano5 napísal:
23:40 Neodpustíme. Nezabudneme. Potrestáme každého, kto v tejto vojne spáchal zverstvá, vyhlásil Volodymyr Zelenskyj v nedeľnom príhovore. „Nebudete mať žiadne pokojné miesto na tejto zemi, okrem hrobu“.V Irpine dnes vyvraždili rodinu: muža, ženu a dve deti. Priamo na ceste, ako na strelnici, keď sa práve snažili dostať z mesta. Utiecť. Celá rodina! Koľko takýchto rodín zomrelo na Ukrajine?“ Povedal tiež podľa agentúry Unian.
„Nájdeme každého bastarda, ktorý strieľal na naše mestá, na našich ľudí, kto bombardoval našu zem, kto strieľal rakety, kto vydal rozkazy a stlačil spúšť.“✌️


..o tomto som pisal pred par dnami , skôr ako prezident Ukrajiny . Generačná nenávisť , zbraň proti ktorej sa nedá bojovať, nepriateľ nad ktorým z dlhodobého hľadiska nikdy nezvíťazíš .Poznajú ju Poliaci , Izraeliti , Afgánci .
07.03.2022 - 12:20:20
02
rs955i napísal:
Zvlasny postoj,divim sa ze ti za to niekto da aj páčik...
Maš snad nejake ine Slovensko ktore si ochotny branit?


co je na tom zvlastne? Vsetci mame iny vztah ku krajine, kde sme sa narodili. Niekto ju bezpodmienecne miluje, druhy ju len "toleruje", a treti je davno prec. Ja som v tej druhej skupine. Zatial.
07.03.2022 - 12:24:51
00
wow. cim dalej tym viac ma niektori prekvapujete. co by na to povedali vasi dedovia/ pradedovia. ja som bol rovnakeho nazoru ako vy resp. radsej ist do basy ako niekoho zabijat. viem ze nas narod nieje ani z casti (historicky) ako ukrajinci. ale len si zacinam potvrdzovat ze keby dosli rusi az sem tak jedni ich budu vitat druhy len stiahnu nohavice a nechaju sa je bac do rici a na odpor sa nepostavi nikto zial asi naozaj nieje zaco. neberte to osobne. len zase ten zivot beriem velmi vazne.
07.03.2022 - 12:45:40
05
Pali65 napísal:
Veľmi zaujímavé postrehy bývalého ruského ministra zahr. vecí:

https://twitter.com/andreivkozyrev/status/1500610790868488196

Potvrdil mi úvahu, že Putin vari uveril vlastnej propagande.

Dík.

ten Bod 3:
Bidenova klauniáda v Afganistane. Po formálnej stránke babráctvo a slabosť. A hanba na 100 rokov pre US Army. V podstate zelený signál v uvažovaní Putina. Ako zdôraznil aj ten politilóg pre Reflex.

To iba pre laco k téme čo sa "Putinovi strašne páčilo". Aj tie Bidenom expresne zrušené sankcie voči firmám napojeným na nordstream2 povedali všetko, mimochodom.
07.03.2022 - 12:45:42
00
Poslanci OĽaNO Kristián Čekovský a Andrej Stančík podávajú trestné oznámenia na Ľuboša Blahu, Štefana Harabina a Martina Jakubca. Dôvodom sú ich výroky od začiatku vojny na Ukrajine, ktorými podľa poslancov viacnásobne porušili zákon.
https://dennikn.sk/minuta/2755789/
07.03.2022 - 13:04:08
019
Medzitým v Prahe premenovali RuZkú ulicu pridaním výroku ukrajinského vojaka :lol:
pbs.twimg.com
pbs.twimg.com
07.03.2022 - 13:05:28
015
bedo napísal:
Prečo myslíš?

Z pohladu zvieratiek je to viac jedovatejsie na mensom uzemi. Kolega s ktorym som 8 rokov sedel v kancli tam par krat bol na dlhsie a info boli super. Ako krajina paradna ale ked som videl tie pavuky co vsade mali 😁
Najlepsie ze tie velke su vraj OK lebo chrania pred malymi co nie su OK. Brr
07.03.2022 - 13:07:24
00
V Australii som stravil vyse roka. Zazitky s havedou silne. Prakticky tam nejak musis splynut s prirodou, inak sa z toho zblaznis :-)
07.03.2022 - 13:21:30
00
Kristina napísal:
Medzitým v Prahe premenovali RuZkú ulicu pridaním výroku ukrajinského vojaka :lol:


Toto je autor legendárnej vety „Ruská vojnová loď chod do prdele“ – pohraničník z ostrova Hadí ostrov, rodák zo Zolotonoshy. V súčasnosti ho držia v zajatí Rusov.

Fotografiu zverejnil bývalý šéf jedného z odborov čerkaskej regionálnej štátnej správy Maksym Zelenskyj.

scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net
07.03.2022 - 13:31:01
11

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up