Ja typujem ze rengaveho naverbovala rovnaka spionska kapacita.
15.03.2022 - 11:05:04
00
tiez si myslim, ze toto je len taka "2 dollar hoe"
15.03.2022 - 11:05:42
00
mareno17 Sergej Solomasov bol hierarchicky najvyšší vojenský predstaviteľ diplomatického zboru Ruskej federácie na Slovensku, takže žiaden pajác.

Aj keď mentálne to pajác bol, keď seriózne zvažoval informáciu, že nejaký primitívny pobehaj sa má “stretnúť s Naďom”, múdro sa zamyslel, a povedal, že “Naď nie, to je nebezpečné”😂😂
15.03.2022 - 11:08:46
03
skorpion napísal:
bolo by velmi naivne ocakavat tam aj Zilinku? :-D


Medzi oznamenymi zadrzanymi? :D
15.03.2022 - 11:11:24
012
fakt tam odisli :o
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/premier-fiala-valka-na-ukrajine-zelenskych-morawiecki-jansa-kyjev.A220315_083127_domaci_kop

pekne gesto, velke riziko...
15.03.2022 - 11:12:41
05
no mna tiez napadlo ze ako sa tam vlastne chce dostat a nie to tam este bezpecne zostat na par hodin. na druhu stranu mozno mame trochu skreslene predstavy z medii
15.03.2022 - 11:32:26
00
LEGO has raised more than $ 16,000 for Ukraine by selling Zelensky figurines and Molotov cocktails. All proceeds will be donated to the victims of the war in Ukraine.

preview.redd.it
preview.redd.it
15.03.2022 - 12:09:24
03
@Srsen, v skutocnosti tie figurky predavala spolocnost Citizen Brick, ktora vyraba specialne Lego-kompatibilne figurky a ine male diely. Legalnost ich cinnosti je diskutabilna (kopirovat lego bez povolenia a licencnych poplatkov sa oficialne nema) a sami na strankach sa k tomu nevyjadruju... asi lebo povolenie nemaju. Navyse tie molotovovy museli sami velmi rychlo stiahnut, lebo to vyvolalo negativne ohlasy, ale stihli zarobit tych 16 litrov na figurkach.

A nepisem to preto, ze by som s tym nesuhlasil. Ale nie je to jednoducho tak, ze danska firma LEGO predava nejake figurky. Viaceri tu sirite dost pokrivene spravy bez realneho overenia... Lepsie nepisat nic ako to, co tu poniektori s nadsenim kopirujete a vydavate za autenticke spravy. To iba podpori konspiratorov...
15.03.2022 - 12:32:21
12
tam odkiaľ som to bral, bola celá informácia presne ako si napísal, len som to zostručnil, ale máš pravdu.
15.03.2022 - 12:33:55
02
Politiku LEGO poznam a zostal som doslova zaskoceny tymi Molotovmi. Dlhodobo sa realnym zbraniam vyhybaju. Dakujem za vysvetlenie.
15.03.2022 - 12:39:07
00
Neúspešný novičokový travič z GRU pana Skripala a jeho dcéry , zabitý v Mariupole ...

thumb_up0thumb_down
15.03.2022 - 12:46:44
00
Ja zas robim pre dansku firmu a celkom trochu poznam ich mentalitu a aj o lego som sa viac dozvedel, preto ma to tiez hned zarazilo. Ziadna danska firma a uz vobec nie lego, by take nieco kontroverzne nespravila. Lego samotne samozrejme pomohlo ovela vyssou sumou, ale relativne v tichosti a nezistne.

Nam slovakom a urcite aj inym sa to ale nezda mozno az take kontroverzne a aj preto sa takychto pokrutenych veci sa internetom siri vela a asi som aj zareagoval trochu prikro, ale v skutocnosti viem, ze ani @Srsen, ani ini ludia, co tomu uveria, nie su nejaki zakerni konspiratori. Treba len vsetko filtrovat a hladat minimalne niekolko doveryhodneych zdrojov.
15.03.2022 - 12:58:15
24
Hosť napísal:
@Srsen, v skutocnosti tie figurky predavala spolocnost Citizen Brick, ktora vyraba specialne Lego-kompatibilne figurky a ine male diely. Legalnost ich cinnosti je diskutabilna (kopirovat lego bez povolenia a licencnych poplatkov sa oficialne nema) a sami na strankach sa k tomu nevyjadruju... asi lebo povolenie nemaju. Navyse tie molotovovy museli sami velmi rychlo stiahnut, lebo to vyvolalo negativne ohlasy, ale stihli zarobit tych 16 litrov na figurkach.

A nepisem to preto, ze by som s tym nesuhlasil. Ale nie je to jednoducho tak, ze danska firma LEGO predava nejake figurky. Viaceri tu sirite dost pokrivene spravy bez realneho overenia... Lepsie nepisat nic ako to, co tu poniektori s nadsenim kopirujete a vydavate za autenticke spravy. To iba podpori konspiratorov...


Predpokladam ze Lego to len tak nenecha a bude sa od toho distancovat....nech je umysel akykolvek.
15.03.2022 - 12:58:54
00
A ja si zasa myslím,že je na škodu, že sme tákýto utlocitný. Snažíme sa byť za každú cenu slušný a dodržiavať pravidla. a to je voda na mlyn našich aj zahraničných rusofilov. Tí túto vlastnosť slušných ľudí totálne zneužívajú a potom nám prerastajú cez hlavu. Toto je môj názor.
15.03.2022 - 13:10:34
014
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-stavebni-gigant-v-potizich-strabag-muze-prijit-kvuli-oligarchovi-o-zakazky-192542?amp=1

na toto som zvedavy : /
15.03.2022 - 13:21:45
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up