Ak to vyznelo ako jeho dehonestacia, tak to nebol umysel. len ma tak napadlo, že napr. on má viac v hlave ako Heger s Matelom, Nadom a spol


Naposledy upravil Hosť dňa 15.03.2022 - 22:04:13, celkovo upravené 1 krát.

15.03.2022 - 22:03:02
10
späť k realite, asi by to bol Grendel, veľa o ňom ale neviem.
15.03.2022 - 22:03:55
01
Moderátor? Potom je ešte Pročko v zálohe. 😀
Edit: Inak mne pripadá celkom normálny Korčok, ale to jen len pocit ako vystupuzje na verejnosti a ako sa prezentuje.


Naposledy upravil Hosť dňa 15.03.2022 - 22:08:16, celkovo upravené 1 krát.

15.03.2022 - 22:05:07
01
Vymazal som prispevok... nema sa miesat politika s nabozenstvom...
15.03.2022 - 22:06:22
12
Ja som myslel, ze to plati o sporte. Akurat neviem, preco tolko sportovcov, co to tvrdi, potom skonci v politike. :-)
15.03.2022 - 22:15:59
00
Lebo tí športovci čo tam končia sú rovnako vymletí viď Lukáč, Kučera. By som sa nečudoval keby tam skonči aj mladý Vladko Weiss alebo jeho kamarát Fili Šebo. Veď aj tak to je jedno keď do europarlamentu sme poslali fašitov tak čo.
15.03.2022 - 22:21:41
00
Gerulata Technologies
"Ľuboš Blaha je extrémne úspešný. Preto je v našom rebríčku prvý. Nie je to rebríček toho, kto je viac a kto menej proruský. Je zostavený podľa možného vplyvu. Bola to naša iniciatíva. Nebolo to na objednávku žiadnej štátnej inštitúcie a už vôbec nie na objednávku zahraničnej inštitúcie," hovorí Michal Trnka, majiteľ firmy Gerulata Technologies, ktorá zverejnila zoznam proruských profilov na Facebooku a ich level nebezpečenstva.

"Zatiaľ zažívame obťažovanie, rôzne verbálne útoky. Ja osobne dostávam vyhrážky, píšu mi ľudia o tom, že vedia, kde moje deti chodia do škôlky a kde bývam. Je to, samozrejme, veľmi nepríjemné. Na druhej strane, čo máme robiť? Sú aj konkrétne situácie, keď si myslím, že to nie je len v rovine prázdnych slov, ale môže reálne prísť aj k nejakému napadnutiu," hovorí Michal Trnka.

"Nastavenie celej spoločnosti je také, že celková dôvera v inštitúcie je malá. Ľudia to majú tak zažité, že za všetkým musí byť nejaký zištný negatívny dôvod. My robíme všetky veci transparentne, so štátnymi inštitúciami spolupracujeme transparentne. A keď nám to niekto neverí, väčšinu tých informácií si môže overiť," dodáva Trnka, ktorého otec je spolumajiteľom firmy ESET.
15.03.2022 - 22:27:33
03
Starý Trnka "krstný otec" Čaputovej a mladý hovorí o transparentnosti. To už pomaly ako Fica keby som počúval.
15.03.2022 - 22:31:53
00
"kauzu" ESET som nesledoval, v tejto chvíli neviem posúdiť, nerýpem, daj zdroj.
15.03.2022 - 22:35:51
00
U mňa sú dvaja ludia, ktorí by mohli byť premiérmi. Korčok a Valášek. Skusenî diplomati s normálnym vystupovaním s rešpektom v zahraničí...

Ešte aj Dzurinda by mohol byť, nech si robili akékoľvek cachre machre, tak ako jeden z mála slovenských politikov má slovo v Európe...
15.03.2022 - 22:42:46
05
Eset(čize Zajac) zakladateľ PS kde pôsobila aj ZČ náhoda?
napr. tu https://cz24.news/caputova-sa-zucastnila-sukromnej-akcie-esetu-nad-ktorou-prevzala-aj-zastitu/
edit: ten článok je samozrejme z plátku podobnému ako u nás hlavné správy, ale nechcelo sa mi to hladat inde toto mi prve vyhodil google, ale písali o tom aj TASR.
15.03.2022 - 22:43:48
00
V tom článku vidím len pozitívne referencie aj na eset aj na čaputovú

Za statusy a videá, v ktorých poslanec zo Smeru Ľuboš Blaha útočí na majiteľov Esetu, podala spoločnosť žalobu. Firma okrem toho vlani reagovala aj na vyjadrenie predsedu Národnej rady (NR) SR Andreja Danka (SNS), podľa ktorého je nebezpečné, že Eset financuje politických kandidátov, pretože má ako IT firma informácie o návykoch spotrebiteľov. Spoločnosť sa vtedy v stanovisku ohradila voči zaťahovaniu do politického boja a „zneužívaniu svojho mena v dezinformáciách a konšpiráciách v slovenskej politike“.
15.03.2022 - 22:56:51
01
Hosť napísal:
Eset(čize Zajac) zakladateľ PS kde pôsobila aj ZČ náhoda?
napr. tu https://cz24.news/caputova-sa-zucastnila-sukromnej-akcie-esetu-nad-ktorou-prevzala-aj-zastitu/

ako ze poznam jedneho zaklatela esetu osobne. Este z cias ked to bola mikro firma co sedela v unimobunke vedla zvaracaku na racianskej. Chalani si zarobili (nie nakradli ako vacsina nasich privatizerov a politikov) peniaze lebo boli sikovny. Som rad ze este zostali a slovensku ludia co maju hodne penazi a namiesto toho aby sa snazili iba vytlkat kapital investuju peniaze aj do politiky a stran ktore sa snazia posunut nas dopredu nie iba sirit hejty na kazdeho. Ale chapem ze spolocnosti ako Eset su niektorym stranam a ich podporovatelom u nas trnom v oku ked ich riadia ludia ktory sa nepodielaju na sedej ekonomike a kolu vam v konspiracnom byte nenaleju.
15.03.2022 - 23:02:02
016
OK vybral si si to čo vidieť chceš a to si sem aj skopiroval. Ak chceš tvrdiť , že Zajac spolumajiteľ esetu ( aj s Trnkom) nie je zakladateľ PS, tak to je taká istá ko...a ako keby niekto tvrdil, že Flašík nie je otcom smeru, ale toto tu veľa ľudí nechce počuť, takže aj tak to vymínuskujú, ale je mi to jedno mne je ukradnutá jak ZČ, tak celý eset aj smer.
15.03.2022 - 23:03:52
00
Je taký malý rozdiel medzi tými čo aj niečo tvoria a tými čo len berú
15.03.2022 - 23:08:28
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up