double práveže poučili..a to v tom, že diktátorom sa nemá ustupovať. viď Mníchov, viď slabé sankcie za Krym... nemyslím si, že jadrový konflikt nikoho nezaujíma, riešia ho všetci. A diskusiu tiež pripúšťajú všetci. Len musí mať nejaké racio.. nedá sa diskutovať donekonečna o diplomatickom riešení - osobne som o žiadnom reálnom od nikoho nepočul, čo by to malo byť.. vždy je to len taká tá floskula, bez nejakého reálneho základu.
28.09.2022 - 21:48:21
03
double, prosím napíš aké konkrétne riešenie navrhuješ, čestne prehlasujem, že ho nebudem kritizovať, som zvedavý, lebo ho nevidím
28.09.2022 - 21:51:04
03
Srsen napísal:
madbugie, ja som len pod..bal a ako vidím úspešne, prehľadal si všetky dezole zdroje :)


neboj sa, ja tiež podj bávam (mňa to proste baví), nič som neprehľadával, leda tak YouTube...

tento krok od US je len logicky obchod, ak by sa spustil NS2, nebolo by treba predražené najneekologickejšie LNG tankerové riešenie...

nakoľko Green Nemčúri vsadili na plynové elektrárne, ako zálohu EKO zdrojov... Plyn proste vo beľkÿch objemoch potrebovať budú, minimálne do 2030, kedy by chceli mať 80% pokrytých bio eko zdrojmi...


Naposledy upravil madbugie dňa 28.09.2022 - 22:00:11, celkovo upravené 1 krát.

28.09.2022 - 21:58:54
00
Prestan sa konecne dookola lutovat a DISKUTUJ! 4. krat ti pisem aby si konecne napisal svoju konkretnu viziu ukoncenia vojny na Ukrajine. Tak prestan konecne dookola opakovat ako su to vsetci ludia neochotni diskutovat a prijat iny nazor. Nememu decku ani vlastna mater nerozumie takze sa konecne vymackni a diskutuj! Urcite nie som sam co na tvoj nazor caka
28.09.2022 - 21:59:40
05
slova tohto cloveka maju cenu zlata.
double pustaj si to od rana do vecera, a to najma cast od 36:39 o moznosti vyjednavania o mieri s ruskom, alebo od 8:59 o tom, ako USA tato vojna a situacia v Europe akoze vyhovuje, ze madbugie :)

thumb_up0thumb_down
28.09.2022 - 22:04:10
03
Navrh na riesenie by mal prist podla mna z Usa a zatial chodia prachy, vojenska pomoc a sankcie. Lebo to tam niekomu vyhovuje ale aj ich ekonomika ide do recesie takze tiez budu musiet riesit co dalej a vlada bude tiez pod tlakom. Toto do znacnej miery oslabilo ekonomicky aj vojensky Rusko a ekomomicky bohuzial aj Eu ale to horsie estelen pre EU pride. ale ci takato taktika ho aj znici ja osobne niesom si isty. Ludia v celej Eu protestuju a nastupuju populisti a krajna lavica ci pravica. Ako oni budu schopni riesit situaciu to neviem. Rusi su hnani do kuta a tazko predpokladat co sa stane. Neverim tomu ze v Rusku su ludia stotozneni so sucasnou situaciou tiez si zili v akom takom blahobyte. Takze moze sa stat ze to Putin tam nejak neustoji a Rusi si priznaju porazku. Len bohuzial je aj varianta ze sa pouziju nekonvencne zbrane tomuto by sa malo predist. Otazka znie aj tiez co bude s povojnovou Ukrajinou obzvlast v dobe ked bude Eu v hlbokej recesii. Ja Nevidim len situaciu Rusko prehra vojnu a to staci. Je kopec dalsich otazok a ptoblemov co sa bude
musiet riesit. Ja chcem mier ale riesenie je zatial take aspon zacat otom hovorit. Kto najde riesenie k mieru dostane nobelovu cenu. Ja to nebudem. Sorry ale odpisujem len
nahodne lebo asi 15nasratych ludi ma tu cituje a chcu odpovede za kazdym mojim kolentom. Bohuzial nepametam si ani mena a co kto kedy so mnou debatoval natozdiel od Vas. Inak som porusil co som slubil ze tu nenapisem. Len som zase po case pozrel tuto temu a nedalo mi..snad budem nabuduce mudrejsi. Nijak mi to neprospieva.
28.09.2022 - 22:09:54
00
OK díky za alibistickú odpoveď, ktorá odpoveď nie je


Naposledy upravil Srsen dňa 28.09.2022 - 22:21:36, celkovo upravené 1 krát.

28.09.2022 - 22:21:00
06
Ty si strateny pripad
28.09.2022 - 22:21:15
09
riešenie je úplne jednoduché, ten kto začal vojnu ju ukončí, vráti územia, ktoré nakradol...a môže sa začať rokovať o reparáciách
28.09.2022 - 22:23:32
032
Čiže nemáš žiadne riešenie....len kecy...
28.09.2022 - 22:23:43
18
Jak vsetci socani. Takých bláhových rečí maju za den 4 kýble.
28.09.2022 - 22:28:07
03
Všetci rusácki vojaci ktorí padnú na ukrajine sa okamžite za svoje činy dostanú do neba...

Nebo urýchlene požiadalo o vstup do NATO. :lol:
28.09.2022 - 22:29:25
02
double Ak Ťa dobre chápem, celý čas tu diskutuješ, resp. kritizuješ súčasný stav a vývoj, ktorý vyústil do tohto stavu, a to bez toho, aby si mal predstavu o riešení ? Toto presne robí aj Tvoj vzor. Len melie tou obtlstlou hubou, a výstup žiaden, práca žiadna, Predstav, že by si Ty fungoval ako Chmelár, len mlel hubou, z čoho by si žil ? Vidíš, ty máš normálnu prácu, musíš produkovať výstupy, potom dostaneš zaplatené. Tejto Tvojej schýze skutočne nerozumiem.

Píšeš, že Rusi sú hnaní do kúta...wtf ??? Skúsme ich chudákov poľutovať, len si to predstav, medzinárodné spoločenstvo ich, spravodlivých a mierumilovných Rusov, ženie do kúta. Veď oni začali agresiu voči suverénnemu štátu, a keď situácia s ich špeciálnou vojenskou operáciou nevyvíja podľa ich predstáv, zrazu treba mať s nimi súcit, aby sa nebodaj nenahnevali a nepoužili jadrovú zbraň...takže namiesto vysporiadania sa s nehanebným postboľševickým diktátorom mu bude celý svet ustupovať. Pri všetkej tolerancii, nerozumiem Ti.
28.09.2022 - 22:29:38
914
ennio napísal:
slova tohto cloveka maju cenu zlata.
double pustaj si to od rana do vecera, a to najma cast od 36:39 o moznosti vyjednavania o mieri s ruskom, alebo od 8:59 o tom, ako USA tato vojna a situacia v Europe akoze vyhovuje, ze madbugie :)

thumb_up0thumb_down

Dobry rozhovor. Ma vo vela veciach pravdu. Problem je ze dnes su nekonvencne zbrane a napr az zhodenie bomb na Hiroshimu a Nagasaki vela ludom doplo ze takto to nemoze ist. A teda riesit porazku Ruska az vtedy ak ho zasypeme bombami a on nas asi nebude mat nejaky vyznam. Prvu krok k mieru by byt mal byt ten ze Ruske vojska opustia Ukrajinu. Dobre hovori mozno Rusi zosadia Putina to by bolo tiez riesenie.
Ja aj chcem vediet ako ludia reaguju tu na fore. Ako vnimaju moju osobu a reakcie na mna. Dost zlozita situacia pisat niekde kde nemate rovnake nazory ,su na vas ľudia nahnevaní. Taktiez chcete odomna exaktne odpovede na ktore neviem exaktne odpovedat.


Naposledy upravil double dňa 28.09.2022 - 22:48:43, celkovo upravené 1 krát.

28.09.2022 - 22:34:12
00
double, akoze ja sa priznam ze som pacifista ( uznavam, naivny trulko ), rovnako priznavam ze som vo februari tvrdil, ze preco by rusi zautocili na Ukrajinu ( jj, akosi mi stale nevychadalo co by tym ziskali / ale vysledok dnes vidime vsetci ), ale nechod na mna prosim ako na jednobunkovca s tym ze sa mam bat jadrovej apokalipsy. Akoze a co teraz? Zato ze rusi uz hraju s poslednou kartou co maju a to s tou ze vlastnia jadrove zbrane ( bohvie si funkcne a "nerozkradnute" ), tak im tu dalsie storocie budeme ustupovat a bratrickovat sa s nimi? Nie, ak sa pozriem do minulosti ( a sucastnosti ), tak myslim ze stacilo. Bud si teda ako ludstvo nezasluzime tuto planetu, alebo na zaciatok bude stacit ked "nasi slovanski bratia" poslu svojho vodcu na odpocinok, svojich vojakov na svoje uzemie a zacnu palit leninove spisy co maju po suflikoch ( a podobne ich artefakty ). Potom nech pozru do kalendara ze uz je 21. storocie a nech sa podla toho konecne zariadia. Na zaciatok by nebola zla aspon ta "skazena" demokracia ( kludne aj slovenskeho alebo ukrajinskeho typu ), potom niekolko milionov ( miliard? ) m3 plynu ako vojnove reparacie a nasledne sa mozeme s nimi zacat pomaly opat "zblizovat". Ale ak ich zaujmom su "imperialne chutky" ktore pozname napr my z roku 68 a podobne nezmysli, tak ti tu osobne prisaham ze aj ako pacifista rad nafasujem aj ten hrdzavy kalach na obranu nasho uzemia ( ak by nebodaj prislo k niecomu takemu ).

Akoze nikto ta z tejto diskusie nevyhana a myslim ze na teba ani nik nejako neutoci...ale uz konecne pochop ze ten "prehnity" zapad respektuje hranice ruzzka a nepocul som o tom zeby niekto chcel anektovat alebo vypisovat referendum napr v Kaliningrade...

Takze kto ma zacat rokovat o mieri? Alebo vlastne moze byt "specialna vojenska operacia" ukoncena oficialne mierom? Ja ti neviem, "som z toho volajaky zmateny"...
28.09.2022 - 22:36:23
129

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up