Hack3r napísal:

Ukázalo sa však, že problémy mal už aj v minulosti. Podľa informácií televízie Markíza mal totiž za jedenásť rokov spáchať 16 priestupkov na úseku dopravy. Väčšinou ho policajti riešili práve za rýchlosť, ale aj iné porušenia.


Sorry ale to je 1-2 pokuty rocne…. To je naozaj nic extra…

V podstate take mnozstvo mam aj ja sam….
07.10.2022 - 07:53:04
00
Bodovy system na vas ;)
07.10.2022 - 07:56:10
014
Zásada tri krát a dosť v tomto prípade neplatí?
http://www.pravnelisty.sk/clanky/a606-zasada-trikrat-a-dost-a-trest-zakazu-cinnosti
07.10.2022 - 08:07:13
00
Zipsik napísal:
Sorry ale to je 1-2 pokuty rocne…. To je naozaj nic extra…

V podstate take mnozstvo mam aj ja sam….

Sorry to je nie ze nic extra, ale svedci o tom ze je to notoricky porusovatel zakonov, s vysokou pravdepodobnostou nie len cestnych ale aj vseobecne, zjavne alkoholik a v neposlednom rade arogantne hovado mysliace si ze neni nad neho.
Stane sa ze mas rok-dva po sebe jednu dve pokuty, ale 11 rokov po sebe.. Ak ano tak to o niecom svedci...
07.10.2022 - 08:16:16
018
Zipsik napísal:
Sorry ale to je 1-2 pokuty rocne…. To je naozaj nic extra…

V podstate take mnozstvo mam aj ja sam….

Za rýchlosť, alebo aj alkohol za volantom?
07.10.2022 - 08:17:40
01
Kristina napísal:


prekrocenie povolenej rychlosti nie je trestny cin, mas tam napisane coho sa to tyka...

Pod­ľa § 61 ods. 5 Tr. zák. súd ulo­ží trest od­ňa­tia slo­bo­dy na do­ži­vo­tie, ak od­su­dzu­je pá­cha­te­ľa za trest­ný čin

a) oh­ro­ze­nia pod vply­vom ná­vy­ko­vej lát­ky pod­ľa § 289, kto­ré­ho sa do­pus­til ako vo­dič dop­rav­né­ho pros­tried­ku, ho­ci už bol za ta­ký trest­ný čin, kto­ré­ho sa do­pus­til ako vo­dič dop­rav­né­ho pros­tried­ku dvak­rát od­sú­de­ný, ale­bo

b) usmr­te­nia pod­ľa § 149 ods. 4, ods. 5, kto­ré­ho sa do­pus­til ako vo­dič dop­rav­né­ho pros­tried­ku.


Ukázalo sa však, že problémy mal už aj v minulosti. Podľa informácií televízie Markíza mal totiž za jedenásť rokov spáchať 16 priestupkov na úseku dopravy. Väčšinou ho policajti riešili práve za rýchlosť, ale aj iné porušenia.


...tj riesili rychlost, a asi blbosti ako parkovanie a podobne - keby riesili alkohol, media by na to urcite upozornili
07.10.2022 - 08:18:58
01
Nerozumiem celkom, co sa tu rozculujete nad tym, ze nebol vzaty do vazby. Vazba ma mat svoje dovody a ja podobne ako sudca som ziaden na vazbu nevidel a celkom y ma zaujimalo, cim ju zdovodnoval prokurator Mohli mu odobrat pas, aby nezdrhol a pustit ho a inak nie je dovod drzat ho vo vazbe.
K pripadu uz nic nove neprinesie, autom sa vozit moze na sedadle spolujazdca a tym, ze bol pripad medializovany kazdy pozna jeho ksicht bude sediet niekde zasity a bat sa vyjst na ulicu...ono by sa mu tam tiez mohla stat lahko nehoda.
Jedine nebezpecenstvo co vidim ja, ze niekto z pozostalych zoberie spravodlivost do svojich ruk, cim by vsak poskodil len sam sebe a svojej rodine, ale su situacie kedy rozhoduje za nas emocia a nie rozum.
07.10.2022 - 08:20:59
00
že 1 - 2 pokuty ročne nič extra,ja teda neviem,za 40 rokov mám jednu-asi nezapadám,bolo to za otáčanie na križovatke,chcel som stihnúť obchod,lebo bolo 5 min. do záverečnej,široko ďaleko žiadne auto,len jedna Fabia bola odstavená na krajnici-jasné že to bol príslušník VB,pekne si ma vychutnal :D
07.10.2022 - 08:21:02
08
foobar napísal:
...tj riesili rychlost, a asi blbosti ako parkovanie a podobne - keby riesili alkohol, media by na to urcite upozornili

Však ja sa nepýtam na rýchlosť. Nechce sa mi veriť, že toto je prvý krát čo ho "chytili" pod vplyvom.
07.10.2022 - 08:25:33
00
Ja dôvody na väzbu vidím, ten teraz predá aj vlastnú matku aby nejako ovplyvnil proces, nemyslím svedkov, ale pôjde na to z druhej strany.
a predsa len nejaké kontakty ako sekretár / smerák bude mať
07.10.2022 - 08:37:44
00
Dano5 napísal:
že 1 - 2 pokuty ročne nič extra,ja teda neviem,za 40 rokov mám jednu-asi nezapadám,bolo to za otáčanie na križovatke,chcel som stihnúť obchod,lebo bolo 5 min. do záverečnej,široko ďaleko žiadne auto,len jedna Fabia bola odstavená na krajnici-jasné že to bol príslušník VB,pekne si ma vychutnal :D

Ja si tiez myslim, ze 1-2 pokuty rocne je moc.
Ja mam za 30 rokov jazdenia asi 3 dokopy a to naozaj nejazdim vzdy predpisovo. Rocne spravim 20-30k km, takze nejazdim ani malo.
Myslim, ze ak niekto schytava pravidelne 1-2 pokuty rocne musi jazdit ako debil...statisticky by mu totizto vychadzali cisla podobne mojim, keby jazdi "normalne".
07.10.2022 - 08:41:21
010
Niekto má dnes narodky
img.projektn.sk
07.10.2022 - 08:49:11
013
Zipsik napísal:
Sorry ale to je 1-2 pokuty rocne…. To je naozaj nic extra…

V podstate take mnozstvo mam aj ja sam….

Sory nedalo mi. Nie je to tým že jazdíš podla navi? :P
07.10.2022 - 08:51:04
01
ja mam za 20 rokov jazdenia tusim 5:
- 3x Australia (parkovanie = 80 AUD, parkovanie = 80 AUD, jazda v pruhu pre autobusy = 250 AUD)
- 1x Cesko (parkovanie = 500 CZK + 2000 CZK odtah)
- 1x Slovensko (vjazd do zakazu = 20 EUR)
07.10.2022 - 08:53:22
01
Kristina napísal:
Za rýchlosť, alebo aj alkohol za volantom?


u mňa je to sem tam za rýchlosť, jedno zastavenie v zákaze státia...aj keď do teraz si myslím že som v zákaze státia nestál.... a jedno odbočenie cez plnú na parkovisko pri hypernove v PK :D prevažne blbiny.... a na tých najsprostejších miestach...
07.10.2022 - 08:56:41
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up