Stefana Harabina? :lol:
Ved si ju vypni u seba...problem solved :)
24.12.2022 - 15:17:13
14
a ešte sa môžeme tváriť, že dnes sa v tej po.....j vojne na Ukrajine neumiera
24.12.2022 - 15:25:22
017
vidim ze vam slovo ucta a slusnost nic nehovori. vymyslate si sr4cky len aby ste niecim prispeli do temy :tmi:
24.12.2022 - 15:38:32
00
Kaaamo sa ukludni pre boha…ked ti nieco vadi tak to proste nesleduj… preco mas potrebu pre tvoje presvedcenie obmedzovat vsetkych? 🙈🙈🙈

To ze tebe nieco vadi je tvoj problem… nie problem inych(im to vadit nemusi), ci to si si akosi neuvedomil?

To by som ja teraz mohol pozadovat aby do stefana vypli teba…. Tiez by to vyriesilo tento problem a obmedzilo by to ovela menej ludi ako tvoje riesenie 🤣
24.12.2022 - 15:43:13
010
a co si teraz akoze dokazujes? ze vies mat silne reci spoza klavesnice a zahrat sa na geroja? :D temu samozrejme vypinam, lebo toto ma daleko od politiky ;)
24.12.2022 - 15:50:17
00
Hack3r napísal:
temu samozrejme vypinam,

Díky,
šťastné a veselé
24.12.2022 - 15:52:15
05
Hack3r napísal:
temu samozrejme vypinam, lebo toto ma daleko od politiky ;)

Zvlastne je, ze prvy nepoliticky offtopic dnes je ten tvoj. A tie politicke neboli ziadne hejty. Bezna diskusia.
24.12.2022 - 15:56:17
09
Jaroh napísal:
Pali, Slávik je iba zámienkou. On naozaj otravuje život zneužívaním legislatívy (tiež som s nim mal tú "česť"), ale zákony sa nemôžu meniť kvôli jednej osobe a už vôbec nie tak brutálnym spôsobom, ako sa to udialo.

Mimochodom, čo v tvojom ponímaní znamená "prakticky každý projekt"? Máš na to nejaké dáta alebo to píšeš na základe dojmu?


Pracujem s menšími (možno strednými) investormi a malými stavebníkmi vo väčšine slovenských regiónov a pozorovanie je také, že Slávik sa im nasáčkuje do každého schvaľovacieho procesu, ktorý vyžaduje posudzovanie EIA. Nie väčšina. Všetky. A to nie sú veľké a bohaté firmy, ktoré robia kolosálne projekty. To sú bežní podnikatelia, ktorí platia úvery, dane, zápasia s úradmi, ktoré majú nejaké lehoty často na háku a do toho ešte táto galiba. Niektorí podnikajú aj v iných krajinách, ktoré majú omnoho transparentnejšie procesy, ale tam aspoň vieš, čo máš očakávať a čoho sa máš držať. Tam nie je žiadny Slávik, ani úradník Karpatského typu, ani nekonzistentná legislatíva, teda všetko sa dá zrealizovať za neuveriteľný zlomok času v porovnaní so Slovenskom.

Takíto hajzli spôsobujú v politike túžbu po autoritárskom režime. V romantických predstavách, kde vládne dobrotivý kráľ Šalamún, skončí Slávik v uránovej bani, v reťaziach, na doživotie.
24.12.2022 - 16:13:36
02
Pred časom tu bola debata o Murzovi a jeho článku. Tu je k dispozícii jeho český preklad. Veľmi odporúčam prečítať každému, kto chce mať aspoň trochu prehľad o tom, ako vidia vojnu na Ukrajine Rusi (Murz je vojenský bloger, nacionalista, ktorý si želá víťazstvo Ruska): https://kechlibar.net/2022/12/23/takova-neschopnost-neexistuje-je-to-zrada/
24.12.2022 - 16:16:46
10
Hack3r napísal:
a co si teraz akoze dokazujes? ze vies mat silne reci spoza klavesnice a zahrat sa na geroja? :D temu samozrejme vypinam, lebo toto ma daleko od politiky ;)


Na geroja si sa pokusil zahrat ty, vnucovanim tvojho pohladu na vec vsetkym na okolo…

No a ostatni(nie len ja) ti len nastavili zrkadlo… ze ak je to tvoj problem, vyries si ho sam so sebou, vypnutim seba…

TEBA nieco vadi…. A preto ze TEBE nieco vadi, by sa mali VSETCI prisposobit TEBE? Fakt mas pocit ze toto je to spravne riesenie? 🙈🙈
24.12.2022 - 16:18:36
00
Pali65do všetkých EIA sa Slávik určite nesáčkuje. Pri pár EIA som bol, niekde bol účastníkom, inde nie. A bol som aj pri konaniach, kde bol účastníkom, ale nedal námietky. Na druhej strane sa zapája(l) nie iba do EIA, ale aj do iných konaní.
Je to patologický prvok, o tom niet pochýb, ale nijako neodôvodňuje brutálne a cynické zmeny, ktoré navrhla SME rodina a prijal parlament.
24.12.2022 - 16:25:10
00
Šťastné a Veselé... a klídek a pohodu...

Prílohy:

stromcek.jpg
stromcek.jpg 221.75 KiB thumb_up0thumb_down

24.12.2022 - 17:12:03
214
šťastné a veselé do K...okotova. :beer:

Prílohy:

FkvqTxEXkAA3Njg.jpg
FkvqTxEXkAA3Njg.jpg 84.82 KiB thumb_up0thumb_down

24.12.2022 - 17:36:07
04
No pekné vianoce.
Pustim radio - oslavuju ovečkina
Pustim telku - mrazik
Pustim mtbiker(vtipkar) - airbilly
Aspoňže vonku nieje zima ako v ruskom filme.
24.12.2022 - 20:46:33
04
jj perfektne si opísal stav našej republiky, kiež by bolo všetko z toho opačne
24.12.2022 - 20:52:18
05

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up