Dnes ma opat kramy. Celkom nepravidelny cyklus…
26.02.2023 - 15:55:27
08
nech sa vyjadrí ku kopírovaniu textov/statusov moderátor,napr. Jezus ak to vadí,budem dávať len odkazy,linky.dík.

a kopírujem jeden status z FB (pretože FB nemá každý) napísaný je velmi jasne a zruzumitelne:

Ostro odsudzujeme nebezpečné vyhrážky a politicky motivovaný nátlak na moderátorku RTVS M. Jančkárovú. Verejnoprávna RTVS tu nie je na propagáciu extrémistických politikov a ich nenávisti.
Politici majú občanom ponúkať svoju víziou spravovania spoločnosti a uchádzať sa o dôveru občanov. Politika nie je a nesmie byť vojna ani teror, kde kvôli snahe dostať sa k moci je dovolené všetko vrátane násilia.
Poslanec Blaha ani nik iný nemá právny nárok na účasť vo vysielaní RTVS kedy sa mu zachce. Už vôbec si ho nesmie vynucovať podnecovaním nenávisti. Ak bola dohodnutá diskusia s iným zástupcom strany Smer-SSD, tak je to potrebné rešpektovať. Politici Smeru-SSD nemajú iné občianske práva ako ostatní občania alebo napríklad strana ODS - OBČIANSKI DEMOKRATI SLOVENSKA.
Strana Smer-SSD systematicky podrýva ústavný demokratický poriadok. Je absolútne neprípustné, aby sa predstavitelia politickej strany otvorene vyhrážali orgánom verejnej moci alebo podnecovali nenávisť a potenciálne aj násilie voči konkrétnym osobám alebo skupinám osôb.
Dôrazne žiadame generálneho prokurátora, aby okamžite prijal opatrenia na ochranu zákonnosti a životov občanov SR. Ak si našiel čas na riešenie nevhodných komentárov na speváčku, musí si nájsť aj čas na ochranu životov verejne činných osôb a posúdenie možných dôvodov na rozpustenie strany Smer-SSD.
Pavel Macko
predseda strany
ODS - OBČIANSKI DEMOKRATI SLOVENSKA
26.02.2023 - 16:09:40
010
fico bojuje o vlastnú riť a rozohráva hru ktorá sa mu môže vypomstiť.
26.02.2023 - 19:22:09
06
Dano5 napísal:
nech sa vyjadrí ku kopírovaniu textov/statusov moderátor,napr. Jezus ak to vadí,budem dávať len odkazy,linky.dík.


moj nazor je taky, ze k skopirovanemu textu by sa mal uvadzat vzdy aj link, odkial je to skopirovane.
26.02.2023 - 19:26:43
08
Matovic na tlacovke informoval ze policii odovzdal dokazy o Sulikovej korupcii.

Ani jeden z pritomnych novinarov sa ho nespytal ci tie dokazy pochadzaju z rovnakeho zdroja ako jeho "dokazy" o Ficovych uctoch na Belize.
26.02.2023 - 21:53:39
00
Dano5 napísal:
a kopírujem jeden status z FB (pretože FB nemá každý) napísaný je velmi jasne a zruzumitelne

Technicka poznamka: Facebook konto sice kazdy nema, ale posty firiem/organizacii/stran/zdruzeni a verejne cinnych jedincov su spravidla verejne a dostupne aj bez prihlasenia. Pred linkovanim vhodne vyskusat v inom prehliadaci bez prihlasenia do FB alebo v anonymnom mode.
https://www.facebook.com/stranaODS/posts/pfbid02BiQM4yMhoSyRXciP9jyWazFqcKZjPSYV4xQEXsiNCsVAhsGFRXbA7AVfukFLj1Cnl
26.02.2023 - 22:09:46
00
Ale ja napriklad velmi na FB ani chodit nechcem. Tak velmi ho nemam rad.
Text si precitam ale klikat nechcem.
26.02.2023 - 22:43:50
310
To ako z trucu, alebo ako tomu mam rozumiet? Pokial tu da niekto z tych znamejsich a pre mna doveryhodnych pouzivatelov link na FB a napise k nemu par slov + odporucanie precitat, nevidim dovod na neho neklikat len preto, ze smeruje na FB. Aj na FB sa da najst vela zaujmavych informacii. Napr. teraz v zime pomerne casto klikam sem https://www.facebook.com/kopanicevpohybe/?locale=sk_SK
26.02.2023 - 23:01:41
00
Ano. Ber to ako ze z trucu. Jednoducho FB nechcem.
Tym, ze nie som na facebooku som rokmi prisiel o dost kontaktov. Vtedy som si este myslel, ze sa da proti tomu bojovat, teraz uz len nechcem ziadno tu platformu ani vidiet.
Pocas covidu som este chodil na databezpatosu, teraz uz ani tam. Facebook bojkotujem.
Viem, ze ma to stoji informacie. Nech.
26.02.2023 - 23:58:04
03
vzdy sa da na to kliknut pravym tlacidlom a otvorit v inkognite okne, public veci zobrazi
27.02.2023 - 00:20:00
00
Vo voľbách nehľadáš nepoškvrneného jednorožca. Nie je to ako jazda autom na presnú adresu. Vyberáš si autobus, ktorý ťa privezie najbližšie k cieľu.

Keď sledujem tie pokusy pospájať planktón, javí sa mi to ako aktivita, ktorá pomôže výhradne Ficovi. Ak tu nemá byť nastolená nejaká forma fašizmu, ľudia by mali prehltnúť horké sliny a voliť výhradne z trojice: SaS, KDH a PS.
27.02.2023 - 09:28:44
03
KDH? To hnitie nie je z môjho pohľadu kresťanské a už vôbec nie demokratické...
27.02.2023 - 09:53:17
010
KDH to bola taka "draha nevesta" ,ked este nebol Kollar...,treba v prvom rade obmedzit pocet pol.stran ,od toho sa odvijaju dalsie veci...
27.02.2023 - 10:11:39
03
bedo napísal:
KDH? To hnitie nie je z môjho pohľadu kresťanské a už vôbec nie demokratické...

Chodil taky vtip, ze krestansko-demakraticke hnutie je ako morske prasiatko, lebo morske prasiatko nema nic spolocne ani s morom a ani s prasiatkom.
Zarty bokom: KDH sa uz par volieb za sebou nevie dostat cez 5%, tak neviem preco by sme ho zrazu mali povazovat za stranu, ktorej hlasy neprepadnu (ako obvykle).
Btw ak si niekto mysli, ze najblizsia vlada, nech v nej bude hocikto, bude moct byt zostavena bez Hlasu, tak je pekne mimo.
27.02.2023 - 10:30:33
03
Ak chce niekto konzervatívnu voľbu, potom nech ide radšej do originálu, ako do všelijakých náhražiek typu Krajčiov z OĽANO, Kuffov, Záborských a pod. Pre mňa osobne nie je nič z toho voliteľné, ale aj im treba niečo ponúknuť...
27.02.2023 - 11:12:11
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up