Je komicke ako byvaly komunisticky prokurator styrikrat chvali boha...ale nie je to nic neobvykle.
30.10.2008 - 12:58:04
00
http://www.topky.sk/cl/7/341842/Nasmu-pracovnemu-trhu-by-pomohli-Vietnamci-tvrdi-Fico

Nech mi niekto povie že nie je koko....


Da sa to aj spisovne:

http://peterhorvath.blog.sme.sk/c/169751/Vietnamci-nas-zachrania-pred-ekonomickou-a-demografickou-krizou.html
30.10.2008 - 15:02:02
00
No horvath je naozaj ten "pravy"...Plati prenho to co som vyssie napisal...
30.10.2008 - 15:32:05
00
ked to citam, uskrnam sa, ale ked si spomeniem na Fica, ako sa to snazi presadit v dnesnej dobe... :cry:

Prílohy:

ABC.jpg
ABC.jpg 86.69 KiB thumb_up0thumb_down

31.10.2008 - 12:05:41
00
sakra ano nam mohlo byt dobre ;-]
31.10.2008 - 12:12:30
00
Do riti, o čo sme prišli..... všetko zadarmo :cry:
31.10.2008 - 12:14:01
00
jj, vsetko zadarmo, net scenzurovany a biky by sme kupoabali v tuzexe :D
31.10.2008 - 14:04:41
00
hlavne by sme seci jazdili na rovnakych a nebolo by triedneho rozdielu ... iba par papalasskych deti by mali vyradene bajky zo zapadu ;-] a my by sme ich hrozne obdivovali
31.10.2008 - 14:06:43
00
Začínam mať obamy.
05.11.2008 - 11:07:22
00
kecy.roumen.cz
05.11.2008 - 12:23:36
00
jj, vsetko zadarmo, net scenzurovany a biky by sme kupoabali v tuzexe :D

Ani tam neboli.
A bicykle boli dostat, nie že nie. Ukrajiny. To bol tréning!
05.11.2008 - 12:28:21
00
A dufajme, ze Amici si menej poziciek brat nebudu, lebo prave nizke uroky im zabezpecuju vacsiu moznost spotreby...

Vidno, že nemaš info z prvej ruky.
Už pred rokom bol problem dostat čo i len kreditnu kartu. V amerike. Najliberalnejsej ekonomike na svete. Si predstav.
Prečo to vlastne všetko vznika, doporučujem pekne videjko:
http://video.google.com/videoplay?docid=4642167330989213588&hl=en
05.11.2008 - 12:34:21
00
zaitgaist som sem uz daval ;-]
05.11.2008 - 12:42:13
00
Tak, a už tu mame aktualne spravy z USA. Prave bola predstavena nova bankovka:
lh3.ggpht.com
05.11.2008 - 18:29:34
00
http://heinrich.blog.sme.sk/c/170003/Robko-podla-mna-ste-idiot-Vy-aktualizovane.html
Tak pre istotu Vám tu ten blog celý skopírujem. Pekne napísanô. Až mi je to divnô. :wink:

Robko, podľa mňa ste idiot Vy! (aktualizované!!!)

Viem, že nie je vhodné znížiť úroveň blogu na úroveň Priemera, ale aby som vystihol podstatu, musím. Takže tu je moja „tlačovka“, kde pre zmenu JA poviem niečo o idiotoch. (reakcia na Priemerovu tlačovku: http://www.sme.sk/c/4149561/fico-idioti-su-v-pravde-hnkach-sme-aj-novom-case.html , pozrite si video, ak ste ešte nevideli) Viem, že nebudem mať takú sledovanosť a čítanosť ako Priemer, ale ak jediný čitateľ (z opačného tábora) začne po prečítaní tohto blogu rozmýšľať bolo by to obrovské víťaztvo. Nemám takú výrečnosť ako Priemer, ale skúsim ako on:

- len idiot si môže vybrať takých koaličných partnerov
- len idiot môže vybrať za víťaza tendra na diaľničné mýto najdrahšiu spoločnosť (rozdiel 6 miliárd v neprospech štátu)
- len idiot môže zmeniť zákon tak, aby nemali neprávom vyhodení uchádzači možnosť brániť sa na súde
- len idiot môže prijať zákon umožňujúci stavať diaľnicu na súkromnom pozemku
- len idiot bude stavať diaľnice cez PPP projekty, čo nás bude stáť za 25 rokov 200 miliárd Sk, keď má možnosť staviť ich trocha pomalšie, ale hlavne oveľa lacnejšie so spolufinancovaním cez eurofondy
- len idiot nevyčerpá z eurofondov na stavanie diaľnic ani euro, ale celý rok sa zaoberá neskutočne predraženými PPP projektmi (z ktorých našťastie kvôli finančnej kríze možno nič nebude)
- len idiot nechá vo vláde súčasného ministra „spravodlivosti“
- len idiot si nepreverí, či Mečiarova manželka z tých „zarobených“ 60 miliónov aspoň daň z príjmu odviedla
- len idiot sľúbi odškodnenie klientov nebankových subjektov
- len idiot pošle neschopných idiotov do Bruselu (ale uznávam, stále je to lepšie ako keby zostali na svojom fleku na Slovensku)
- len idiot vymenuje za ministrov zdravotníctva a životného prostredia ľudí, ktorí nemajú ani poňatia o týchto rezortoch
- len idiot si požičia do štátneho rozpočtu (prostredníctvom emisie štátnych dlhopisov) keď FNM má miliardy na účtoch súkromných bánk
- len idiot prirovná druhý pilier k nebankovým subjektom
- len idiot prežere ihneď nasporené peniaze pôvodne na dôchodok
- len idiot vyháňa ľudí z druhého piliera
- len idiot neznesie oponenta v diskusii
- len idiot si kúpi nové volvo a tvári sa ako keby to bolo to staré
- len idiot dáva ďalšie peniaze zo ŠR do STV, napriek zástrčkovému zákonu, podľa ktorého platí koncesionárske poplatky aj garáž
- len idiot si nevšimne rok 1989
- len idiot neustále hľadá vnútorného nepriateľa
- len idiot v čase finančnej krízy minie o v roku 2009 o 130 miliárd viac ako v roku 2006
- len idiot zruší odpočítateľnú položku lepšie zarábajúcim občanom
- len totálny idiot môže tvrdiť, že 2.pilier nám netreba, lebo o 20 rokov, keď už naplno pocítime dôsledky zlého demografického vývoja, 1 robotník vyrobí na seba a ešte aj 10 dôchodcov
- len idiot nazve novinárov idiotmi
- len idiot dvíha minimálnu mzdu podľa toho čo sa mu noc predtým prisnilo
- len idiot zruší poplatky v zdravotníctve
- len idiot zastaví transformáciu zdravotníckych zariadení na a.s.
- len idiot zakáže zisk zdravotným poisťovniam a tým paradoxne pripraví štát o desiatky miliárd Sk
- len idiot nadáva na reformy, ktoré mu priniesli neuveriteľný rast a neuveriteľné množstvo miliárd na rozdávanie

No a takto by som mohol pokračovať ešte 100 strán. No a so všetkými dôsledkami čo môžu nastať, ktoré si uvedomujem a trošku sa aj bojím, napíšem ešte jeden bod:
- len idiot Vás volil pán Priemer

No dobre, niečo aj do vlastných radov:
- len idiot tu vypisuje blogy aj keď veľmi dobre vie, že tým absolútne nič nezmení...

Akutalizácia: Nóóó niečo sa zmenilo. Je dosť možné, že mojím blogom sa inšpiroval 3.11.2008 Korzár. Nechávam to na Vašom posúdení:
http://www.cassovia.sk/korzar/archiv/clanok.php3?sub=3.11.2008/18567KP

Ja v každom prípade cítim isté zadosťučinenie. Cítil by som sa lepšie, keby sa Priemer správal tak ako sa na najdôležitejšieho muža štátu patrí, ale keď neprší, aspoň kvapká. Verím, že už takýto vulgárny blog nebudem musieť písať. Nikdy.
06.11.2008 - 10:50:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up