je dosť možné,že súdruh Fico to dosť prehnal:
Prezidentka Zuzana Čaputová na Facebooku uviedla, že čelí vyhrážkam zabitím a podnikne právne kroky proti Robertovi Ficovi:
pevne verím,že toho Smeráckeho hajzla jeho špinavé útoky dobehnú,a dostane to,o čo sa snaží :!:
https://dennikn.sk/minuta/3362275/?ref=mwat
status prezidentky na FB:
https://www.facebook.com/zcaputova/posts/pfbid028oAi4W9MnqYm4Eo25gvdbndn5Cq9eSM1hWTnMhhG3KLK3H1qVZhfEvvKpFUxnBPPl
kto nemá FB,kopírujem:
Dnes Róbert Fico opäť šíril klamstvá o americkej agentke, sorošovej vláde, konzultáciách s americkou ambasádou. Zhruba v tom istom čase som mala ďalšie dva výsluchy ako poškodená pre nové vyhrážky zabitím voči mne a mojim blízkym. Dôvody vyhrážok ako vždy rovnaké - americká agentka, soroš, americká ambasáda.
Už nebudem po x-tý krát vysvetlovať, že je to absolútne klamstvo a zdĺhavo vysvetľovať, že okresný, krajský a napokon aj Ústavný súd jasne vyjadril, že tieto obvinenia sú nepodložené a prekračujú hranice politického súboja. Poslanec Fico to vie. A vie aj to, že robiť z niekoho terč svojími nenávistnými klamstvami už na Slovensku zabíjalo.
Neklesnem na jeho úroveň, a nebudem mu venovať žiadne prívlastky. Idem ale využiť všetky právne prostriedky. Ako matka na ochranu svojich detí. Ako občianka na ochranu inštitúcie, ktorú dočasne zastupujem.
09.05.2023 - 21:00:14
016
a frci to aj na zomri co je solidny dosah
09.05.2023 - 21:04:25
00
ale veď fico ju nechce zabiť...vidíme aký je väčšinový názor tohto národa a on sa len vezie na vlne.Nechápem ľudí čo dobrovolne vliezli do tejto vlády.mMyslím si ,že tento polrok čo ich čaká si budú dlho pamätať.Vláda bezmocná,každý ich krok bude tvrdo napádaný.parl.utrhnutý z reťaze a budú si schvaľovať to na čom sa dohodnú.Toto bude bezmocná vláda.
09.05.2023 - 21:34:20
00
a moj tatko tomu veri :-( odkedy ma smart TV pripojenu na internet ide dolu vodou. vysvetlit si to neda, debata nemozna. je z neho hlasna truba. pocuje co chce pocut, co jeho jednoduchy mozocek dokaze pobrat. mam taky pocit ze mu tie ficove reci velmi dvihaju sebavedomie. uz ani domov nechodim, neda sa tam vydrzat.
09.05.2023 - 21:41:24
09
Poznám to, a viem že to nezmeníš....
09.05.2023 - 21:43:08
00
Mám to z našimi úplne rovnako, klub dôchodcov financovaný z rozpočtu mesta, výlety, kúpaliska, ...ach jaj je mi z toho zle. Dúfam, že na staré kolená nebudem rovnaký.
09.05.2023 - 21:45:21
01
Preto si veľmi vážim tohoto člena fóra pista
V politickej orientácii má jasno a vymyká sa všeobecnej predstave o dôchodcoch
je to celkovo o aktivite a hlavne o vnímaní života ako takého

Jedna nepolitická príhoda za všetky
Už dávnejšie sme boli spolu na výjazde, dostal som defekt, dobehli ma dvaja mladší dôchodcovia zo skupiny a začali mi do toho kecať ako postupovať, samozrejme mám za sebou fakt hromadu defektov a žiadne kibicovanie k tomu nepotrebujem.
Po chvíli dorazil pista, pozrel na mňa, na nich, bleskovo prečítal celú situáciu a s úsmevom hovorí,
poradím ti aj ja ? :)
09.05.2023 - 22:21:25
019
:$ :$ :$ Trocha sa cervenam po tolkej pochvale.
Dilema kopnout ci pohladit https://www.youtube.com/watch?v=hbrsTkWuK4o clovek ked dozreje pochopi.
Mozes odignorovat ale je to nechutne.
Mozes pomoct ale je to namahave a mozes si pospinit ruky.
Najlepsie je poradit - je to take laskave a naviac mozes sa s tym pochvalit pri spovedi.
:rofl:
10.05.2023 - 07:27:07
08
triki napísal:
dnes edko koktavý a uplačkaný.

https://www.youtube.com/watch?v=llSYtM_l4Yg


Ani nemohol lepšie dopadnúť.
Za dobrotu na žobrotu čo pre politiku ako najvyššiu formu podnikania platí podľa mňa absolútne.

Zmätení voliči uprednostnia silové vyhlásenia " samozrejmosti " pred pravdou ktorú napr. včera na Joj24 povedal
Marcel Klimek.
10.05.2023 - 07:31:45
00
Ideálne keby Rusi kapitulovali 8. mája, aby Ukrajinci nemuseli slávit deň víťazstva nad fašizmom dvakrát do roka
10.05.2023 - 07:47:50
020
ja chvalabohu nemam v rodine nikoho kto by prepadol tomuto rusofilstvu alebo rovnako nebezpecnemu ficofilstvu.

moja prababka ked este zila, tak vzdy hovorila, ze za vojny bolo najhorsie ked ruski ozrani dosli do dediny. Mlade slecny sa museli schovavat v pivnici a na povale, farar ich schovaval v kostole, kym ich stari chlapi ozrali tak, ze nevedeli ani chodit a potom si ich "voláký oficír chodil zbírať". Nemala rada ani Meciara, nemala rada ani Fica.

ale moja babka zije na dedine a obdivujem ju ako to tam zvlada. To je uplne svet naruby. Ma mobil, ma tablet. je obklopena susedmi co maju velmi pochybne kalibrovany kompas a svetonazor. Ale o tom, kto a co je Russko nezapochybuje ani nachvilu a velmi dobre chape aj tomu kto je Fico, Uhrik, Kotleba, Mazurek a preco robia to co robia. Strasne mi odlahlo. O starost menej.
10.05.2023 - 09:32:21
013
Pozriet si svetonazor starych rodicov - mozno by z toho vysla vcelku vypovedna statistika. Moji stari rodicia (za komancov vyhlasení za kulakov) ako obdivovatelia Masaryka jasne urcili smerovanie myslienok v rodine. Ak by som mal ovsem deda arizatora ci partizana, pravdepodobne by som tiez mal svetonazor "mierne" iny.
10.05.2023 - 10:56:19
01
Ako hrdy potomok partizanov nie celkom rozumiem, aky mierne iny svetonazor mam mat ;)
10.05.2023 - 12:01:57
00
Juj nechytaj ma pls za slovicko, velmi som to zjednodusil a zovseobecnil. Samozrejme, ze nie kazdy partizan bol obdivovatelom KSC, tak ako nie kazdy Slovak bol arizatorom. Rovnako nie kazdy bude zdielat nazor stareho rodica, ale snad pointa pripevku ostava...
10.05.2023 - 12:51:48
01
Zase je Danko v telke, na TA3 :facepalm:
Preco len preco, Irenko ja se ptam proc? :facepalm:
10.05.2023 - 20:14:13
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up