ide im karta.

https://www.aktuality.sk/clanok/0kdg9Xc/najvyssi-sud-sr-potvrdil-odmietnutie-obzaloby-podanej-na-advokata-mareka-paru/
25.07.2023 - 19:53:37
00
Nehovorim vsetko prerozdelovat ale vela veci by malo byt regulovanych..sucasny system na dlhu a raste je podla.mna neudrzatelny. Ale ved v poriadku vy si snivajte o Slovensku bez Fica a jeho volicov a ja o socializme ako funguje napr v severskych statoch. A PS logicky lepsiu buducnost nemôžu sľúbiť uz len z dovodu ze chcu bojovat proti klimatickej zmene. Ekonomicky blahobyt a boj s klimatickou zmenou sa totiž vylucuje. Jedine ze by ludia nasli ine uspokojenie ako mat stale viac. Zase som tu jeden den zabil uplne zbytocne doslova hrach na stenu tu vzdy hadzem . Tak zase sa tu dlhsie neobjavim:)
25.07.2023 - 20:38:38
00
verim ze SaS prelezie cez 5%, takze budem volit znovu ich, pretoze inak nemam moc na vyber.
25.07.2023 - 20:46:47
06
Je krásne, keď sem zavíta uvedomelý ľavičiar a po pár hodinách didaktického úsilia opakovane usúdi, že zase raz zadubencov nepresvedčil o jedinej skutočnej pravde (ale žiadny div, keď dookola melie o kritike kapitalizmu, hoci oveľa viac by pomohli pozitívne príklady reálneho socializmu). Ale ešte krajšie sú tie východiská na výber, lebo Slovensko sa do stavu bez Fica a jeho voličov dostane celkom určite oveľa skôr ako tu bude zavedená funkčná sociálna demokracia severského typu ...
25.07.2023 - 20:49:26
03
Life changing advice: Ak budes tie dristy postovat v skupine, ktora je zlozena z citatelov ktorych take nezmysly zaujimaju, nebudes zabijat dni hadzanim hrachu na stenu… 😀
25.07.2023 - 20:51:27
01
iron.hide napísal:
verim ze SaS prelezie cez 5%, takze budem volit znovu ich, pretoze inak nemam moc na vyber.


neprejde.nebuď smutný.
25.07.2023 - 21:04:43
00
Kaper napísal:
To znamena co?To je nejaka vseobecna tabulka na to ci ako?
Nieco take "demokraticke",ze vdaka "demokratom" to bude skoro rok co budeme bez riadne zvolenej vlady?


tabulka neni, len factor
25.07.2023 - 21:09:48
00
triki napísal:
neprejde.nebuď smutný.


kludne mozu prejst, v prieskumoch su bud na hrane, alebo okolo 6%
25.07.2023 - 21:14:11
00
iron.hide napísal:
verim ze SaS prelezie cez 5%, takze budem volit znovu ich, pretoze inak nemam moc na vyber.

asi tak,tiež im to asi zasa hodím,niežeby boli najlepší,ale je to pre mňa najmenej zlá volba zo všetkých strán,čo kandidujú-ale pozor,nehodím im to preto,lebo Sulík,ale pre to,že asi ako jediný majú nejaký zmysluplný program-na rozdiel od väčšiny,ktorá by len niekomu zobrala,aby mohla plátať diery v rozpočte ... no,uvidím ešte,aký program predstaví to PS :^)
25.07.2023 - 21:21:56
01
ale vela veci by malo byt regulovanych.


a nie je? a kto povie ktore veci by mali byt a ktore by nemali byt regulovane?

ale niekde to musí mat hranicu. Ked Vám vyhovuje systém, že niekto zárába desattisícnásobne viac , kupuje si lety do vesmíru, megaluxusné jachty , buduje lyžiarské strediska v púšti , vlastní polovicu mesta, lieta súkromné lety


Poloz si otazku, ako urcit kde je ta hranica co je este gut a co uz je moc zhyrale? Ty len mas inu mierku. Tebe vadi, ze niekto lieta sukromnym tryskacom alebo vrtulnikom a ver mi existuju ludia ktorym by vadilo ze ty si, 2x rocne na drahej dovolenke a jazdis na biku za 5K+. Ak by vedeli ze vobec taky existuje. Pretoze by ti najprv neverili.

Viezol som nedavno jednu pani na vysetrenie do Bratislavy, lebo ma o to poprosila moja babka. Ta pani v BA prvy krat. Sama by sem nikdy nesla a samozrejme by ju nikto nevysetril. Ked som ju viezol naspat domov po pristavnom moste, tak hovorila nieco taketo: Kto je v tych mrakodrapoch? Ja: Ludia tam pracuju. Za pocitacmi? Ja:Ano teta.
Ona dalej: Take sprostosti. Ani nevedia co to je robota. To som presiel uskrnom a mlcanim.

Ver mi, keby tato teta stanovovala hranicu je co gut a co je uz zhyrale, tak by si Mondraker na kashime nejazdil.
Pre nu si presne to iste, ako pre teba je Tkac co tu lieta z Devina vrtulnikom.
Tak ti vravim, ty mas len posunutu mieru. A ak ti vadi ze mas vela a len sa stazujes... tak to rozdaj.
25.07.2023 - 21:27:23
19
double
V severských štátoch taký rusofilný hnus ako je napr. chmelár nemá šancu a od toho sa odvíja všetko
Slovač na toto nemá mentalitu, hlavná vlastnosť slovače je závisť, aj tú vojnu závidíme UA utečencom + nech ma nikto neruší nejakou vojnou pri našich hraniciach - nech sa tam pozabíjajú, však sú rovnaký, nás sa to netýka :facepalm:
pre nás sú len 2 cesty - západná, alebo druhá, že nás pohltia rusi - a to je naozaj to čo si spomenul - citujem ťa:
systém, že niekto zárába desattisícnásobne viac , kupuje si lety do vesmíru, megaluxusné jachty , buduje lyžiarské strediska v púšti , vlastní polovicu mesta, lieta súkromné lety

Ďakujem, toto naozaj nechcem
25.07.2023 - 21:28:34
06
iron.hide napísal:
kludne mozu prejst, v prieskumoch su bud na hrane, alebo okolo 6%

aký je rozdiel medzi ps a sas....žiaden.strany založené milionármi takže rovnaký pohlľad na svet s výnimkou migrácie.
25.07.2023 - 21:50:44
00
rozdiel je asi ako medzi trikim a chápaním
aspoň dúfam, že neklameš v tom, že nevolíš...
25.07.2023 - 21:56:33
05
Zubesuch napísal:
Ked som ju viezol naspat domov po pristavnom moste, tak hovorila nieco taketo: Kto je v tych mrakodrapoch? Ja: Ludia tam pracuju. Za pocitacmi? Ja:Ano teta.
Ona dalej: Take sprostosti. Ani nevedia co to je robota. To som presiel uskrnom a mlcanim.

mal si jej povedat, ze keby ti ludia nerobili "take sprostosti", tak ju nevezies na vysetrenie, ale do marnice. Lebo za tymi pocitacmi sa vyvijaju aj lieky a lekarske pristroje.
26.07.2023 - 06:55:25
01
triki lepšie keď stranu založí nejaký človek bez peňazí, ale vie financovanie zabezpečiť vlastnou hlavou? 🤷
26.07.2023 - 07:15:15
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up