3jalo3 napísal:
A prečo ho nevypravili aj počas referenda?


myslíš to nezmyselné referendum ktorého otázky aj keby bolo platné by nič nezmenili?
17.09.2023 - 16:24:58
00
To, presne to.
17.09.2023 - 16:28:31
00
3jalo3 napísal:
A prečo ho nevypravili aj počas referenda?

a ty si čo nevypravil?
17.09.2023 - 16:33:59
08
Nie som výpravca.

Ja som SMER nikdy nevolil, ale nechápem prečo sa Fico tak démonizuje, ako keby bol novodobý Herodes čo kántri novorodencov. Poznáme ho, vieme čo môžeme čakať. Vedeli sme to o Matovičovi? Vieme to o Šimečkovi, čo s ním urobí moc? Lebo zamáva s každým. Bez vínimiek. A keby ste mali vstúpiť do miestnosti a máte na výber jednu kde nikoho nepoznáte a budete v neistote, alebo druhú v ktorej je váš nepriateľ ktorého poznáte. Ktorú si zvolíte?
17.09.2023 - 16:46:39
00
Ficiak je demon. Jeho demonizovat netreba.
17.09.2023 - 16:50:30
09
3jalo3 napísal:
Bez vínimiek.
au

3jalo3 napísal:
A keby ste mali vstúpiť do miestnosti a máte na výber jednu kde nikoho nepoznáte a budete v neistote, alebo druhú v ktorej je váš nepriateľ ktorého poznáte. Ktorú si zvolíte?

Racionálna je prvá voľba ale vieme že väčšina spoločnosti nerobí pragmatické rozhodnutia. Aký je tvoj tip a prečo?
17.09.2023 - 16:58:24
01
3jalo3 napísal:
Nie som výpravca.

Ja som SMER nikdy nevolil, ale nechápem prečo sa Fico tak démonizuje, ako keby bol novodobý Herodes čo kántri novorodencov. Poznáme ho, vieme čo môžeme čakať. Vedeli sme to o Matovičovi? Vieme to o Šimečkovi, čo s ním urobí moc? Lebo zamáva s každým. Bez vínimiek. A keby ste mali vstúpiť do miestnosti a máte na výber jednu kde nikoho nepoznáte a budete v neistote, alebo druhú v ktorej je váš nepriateľ ktorého poznáte. Ktorú si zvolíte?

Pre toto: https://blog.sme.sk/ivanpriecel1/politika/par-otazok-k-lidrom-populistickych-stran?ref=tit
17.09.2023 - 17:03:13
01
Takze hranaty kkt je vlastne dobra volba, lebo ho uz pozname a vieme, co od neho cakat? :facepalm:

Hranaty kkt je prave preto ta najhorsia volba, lebo ho uz pozname a vieme, co od neho cakat ;)
17.09.2023 - 17:07:23
035
3jalo3 napísal:
Nie som výpravca.

Ja som SMER nikdy nevolil, ale nechápem prečo sa Fico tak démonizuje, ako keby bol novodobý Herodes čo kántri novorodencov. Poznáme ho, vieme čo môžeme čakať. Vedeli sme to o Matovičovi? Vieme to o Šimečkovi, čo s ním urobí moc? Lebo zamáva s každým. Bez vínimiek. A keby ste mali vstúpiť do miestnosti a máte na výber jednu kde nikoho nepoznáte a budete v neistote, alebo druhú v ktorej je váš nepriateľ ktorého poznáte. Ktorú si zvolíte?

vyberam si a)

Inak celkovo zaujimavy myslienkovy pochod :-D
17.09.2023 - 17:19:13
00
Fico je hajzel. Jeho netreba démonizovať. On je Satan slovenskej politiky. Na druhej strane je to presne politik do slovenských pomerov, dokáže brilantne vycítiť náladu spoločnosti a k tomu sa prispôsobiť. On neverí všetkému čo povie, pretože vie, že vždy musí ísť proti prúdu. To je taktika, ktorá mu za posledné tri roky pridala percentá a ubrala Hlasu.
Problém je, že boli nenažratí a spravili z toho štátu mafiánsky štát. Odtrhli sa kompletne z reality. Keby sa aspoň Slovensko modernizovalo, plne využívalo eurofondy a oni by si pritom odlievali... Ale nie okato nič nerobiť + naši ľudia... A stále nechápem, že ľudia to žerú. To je taká záhada. A Dankove preferencie - tak to už je čistý odfajč.

Problémom sú aj slovenské médiá. Všetky tieto strany ako SMER, HLAS ši SNS dostávajú priveľa pozornosti. Fico si prdne a už minúta po minúte... V kuse priestor na TA3, RTVS atď. Malé strany sú ignorované...
17.09.2023 - 18:54:49
011
3jalo3 napísal:
A prečo ho nevypravili aj počas referenda?

Ked uz si zneuzil moj prispevok na otvorenie takejto hlupej temy, tak vynimocne na Teba zareagujem:

Zaujimave, ze Ta stale trapi podpora nezmyselneho Ficovho referenda za ktore si tu opakovane agitoval, zaroven sa snazis zlahcovat Ficove trestne ciny za posledne desatrocie zvratenou argumentaciou, ze lepsie je vybrat si a uspokojit sa so znamym zlom ako risknut, ze niekto neznamy moze byt pre Slovensko ovela lepsi a este k tomu tvrdis, ze akoze nemas koho volit a preto volit nepojdes. Tak vies co? Chod sa strcit Ficovi do riti a taketo sprostosti rozpravaj ked v nej budes nech to mas aj s ozvenou, tu na to nikto nie je zvedavy.
17.09.2023 - 19:18:28
031
Hazard napísal:
ľudia... A stále nechápem, že ľudia to žerú. To je taká záhada.


o populistoch má Tomáš Janovic bonmot: "Hovoria nám, čo chceme počuť, aby sme nevideli, čo chcú robiť"
17.09.2023 - 20:00:29
018
To s tou miestnostou je skvely priklad. Dost o tebe hovori :)

Ak sa chces ist najest a mas na vyber restiku, kde si bol 5x a vzdy bolo jedlo hnusne, predrazene s prisernou obsluhou alebo restiku vedla, kde si este nikdy nebol, videl si len menu pred vchodom do nej, tak si vyberies tu prvu, lebo sice je draha a nenajes sa, ale aspon vies, ze sa nenajes, tak si das predtym doma dva chleby s Majkou?
17.09.2023 - 22:20:38
026
predvolebný film pre všetkých, nielen pre náckov a kresťanských demokratov ... https://www.csfd.sk/film/4999-obchod-na-korze/prehlad/
18.09.2023 - 08:32:20
22
Maroš Žilinka avizuje zásadné rozhodnutie. Povedal, že v „rozumnom čase“ bude informovať verejnosť o svojich ďalších zámeroch. „Útoky proti mojej osobe, prakticky denné, ma primali k tomu, aby som uvažoval o tom, čo by som neuvažoval,“ povedal generálny prokurátor s tým, že o tomto zámere už informoval aj rodinu.

Čo konkrétne tým myslel a či nejde o prezidentskú kandidatúru, nevysvetlil.

Pred novinármi mal len vyhlásenie bez možností klásť otázky.

Žilinka bude v úrade do roku 2027, prezidentské voľby sú na budúci rok na jar.

Ako generálny prokurátor sa prezidentských volieb zúčastniť môže a jeho kandidatúra neznamená, že by sa musel vzdať funkcie.

dN
18.09.2023 - 12:04:17
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up